ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    [SIZE=7]salam.man emsal esfand azmoon daram.az vasate mehr shoro kardam be khundane darsnameye mir va ta hala taghriban hamasho khundam va testaye 82 ta 91o zadam.be nazare shoma baraye inke betunam nomreye balaye 160 biaram bayad chi kara konam? merci.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    درود بر تو رضا جان .تبریک میگم بهت چون کار سنگینی انجام دادی. فک میکنم اگه سوالای بچه های ریفورم پزشکی رو هم بزنی از سال 88 به بعد خیلی کمکت بکنه واسه ی ساختن زنجیره ی به خاطر سپاری. با ارزوی بهترین ها
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud13 نمایش پست ها
    درود .من درسنامه رو خوندم اما تستارو نزدم هنوز. چون ازمایشگاهی هستی اره میتونی تو 3 ماه جمعش کنی اما عقب ننداز و شروع کن
    الهی موفق باشی
    سلام
    چن روز پیش یکی از بچه ها گفت مام میتونیم علوم پایه شرکت کنیم و اگه قبول شدیم وارد پزشکی شیم البته من خودم اینو از جای دیگه ای نشنیدم بش گفتم شاید منظورت آزمون لیسانس به پزشکیهمیگفت این یه آزمون جداس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما از این موضوع اطلاعی ندارین؟؟؟؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیمو نمایش پست ها
    سلام
    چن روز پیش یکی از بچه ها گفت مام میتونیم علوم پایه شرکت کنیم و اگه قبول شدیم وارد پزشکی شیم البته من خودم اینو از جای دیگه ای نشنیدم بش گفتم شاید منظورت آزمون لیسانس به پزشکیهمیگفت این یه آزمون جداس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما از این موضوع اطلاعی ندارین؟؟؟؟
    درود نه والا . فکر نکنم چون شرط شرکت تو این ازمون گذروندن نمیدونم دقیق 72 واحد از دروس علوم پایه پزشکی است و پذیرش فقط از طریق کنکور سراسریه مثلا
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام ، برای علوم پایه یک درمه جدید اومده درمه ی برتر به نظرم بهتر از میره طبقه بندی شدست. کسی خونده که نظرشو بگه؟
    1
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط MedMad نمایش پست ها
    سلام ، برای علوم پایه یک درمه جدید اومده درمه ی برتر به نظرم بهتر از میره طبقه بندی شدست. کسی خونده که نظرشو بگه؟
    سلام؛
    خوندن درس نامه واسه علوم پايه خوبه؛ولی به شرطی كه در طول ترم بخوای بخونيش اما اگر ميخوای تو يک ماهی كه واسه ع پايه وقت داری(ينی از پايان امتحانات ترم 5 تا زمان ع پايه كه تقريبا 1 ماهه)نمره خوبی بياری فقط بشين 2 دور خوب خوب سوالات 80 تا 91 رو با جوابيه تشريحی کاملشو بخون؛تو كتابا "كتاب كليدی"انتشارات انديشه رفيع عاليه جوابای تشريحيش كامله؛
    دوره كتابای مير ديگه تموم شده؛
    در مورد كتاب برتر هم من سوالات شهريور 91 رو از انتشارات اين م ؤ سسه خوندم؛جواباش به نظرم خيلی خلاصه اومد؛
    در كل خوندن درس نامه زياد كمک نميكنه؛خوندن تست با جوابای تشريحی خيلی بهتره
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16