از کسایی که نانوتکنولوژی پزشکی قبول شدن تقاضای کمک دارم

melika

New member
سلام
خواهش میکنم اگه کسی درمورد نانوتکنولوژی اطلاعاتی داره لطفا اینجا بنویسه تا بتونیم بفهمیم باید چه کار کنیم چه طوری بخونیم چه قدر بخونیم چه کتابایی بخونیم:smilies-azardl (181
از لطفتون خیلی ممنونم:heart::28:

shokouh

New member
سلام. منم وقتم را برای گرفتن جواب تو همه سایت ها تلف کردم ولی کسی جوابمو نداد. ولی از دوستام راهنمایی گرفتم کم وبیش رشته خودم نانو تکنولوژی نیست که بتونم کمک کنم. ولی برای زبان وزرات بهداشت درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی امیر لزگی را همه پیشنهاد کردند و کتاب 504.امیدوارم موفق باشیند رشته خیلی عالی را انتخاب کردیند.

rezashimi

New member
به جز تدریس کسی از وضعیت کاری نانو ف پزشکی خبری داره ؟:smiliess (11):

Ali Reza

New member
سلام بر دوستان نانویی
بیایید تو باشگاه نانو عضو بشید تا شاید به کمک هم یه گلی به سر خودمون و این ایران بذنیم

بیشتر کار نانو الان تحقیقاتیه البته میدونین تحقیق تو ایران یعنی چی.........

این فرمول تو فیزیک یادتونه ir=v
نانو میگه اگه بیاییم یه سیم رو اونقدر نازک کنیم که فقط یه الکترون از داخلش رد بشه دیگه r یعنی همون مقاومت رو نداریم یعنی ولتاژ برابر با جریان این یعنی ابررسانا

دیدی چه قدر راحت فرمول چندین ساله ی فیزیک نقض شد

mohammad ariayi

New member
سلام به پیشگامان نانو در ایران همین که کمیم معلومه علمه خیلی جدیدیه :ad54ad:

سلام.چه طوری میشه توی انجمن نانو عضو شد؟منم کلی سوال داارم که هیچ کس نیست جواب بده.ایا کسی میدونه این رشته توی دانشگاه فنی مهندسی تدریس میشه یا پیراپزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه کسی منابعش رو کامل میدونه لطفا به منم بگه توی سایت که کاملش نوشته نشدده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

حکی

New member
با سلام
به شما که علاقه به نانو دارید و و ضعیت آن را جویا هستید!!!!!1:

1:این رشته بسیار نوپاست و در ایران که بسیار تازه تر و کمی خام!!!

2:مقطع تحصیلی ارشد و دکتری دارد و مختص چند دانشگاه خاص که در نهایت در هر دانشگاهی نمی توانید بورس شوید!!!شرایط کمی سخت!!

3:تمامی اساتیدی که در ایران به این رشته علاقه مند شده اند و رشته راه اندازی کرده اند هیچ کدام مدرک تخصصی نانو ندارند و به تازه گی به جمع پر شور نانو پیوسته اند!!!

4:رشته های نانو فیزیک،نانو مواد،نانوالکتریک ونانوشیمی در دانشکده های مهندسی من جمله شریف ،علم و صنعت،تربیت مدرس راه اندازی شده که در همه این موارد می شود کارهای مربوط به پزشکی را هم پیش گرفت این یک علم پایه نیست بلکه بین رشته ای است و کاربردی

5:این رشته در ایران به انواع اقسام اسامی که در مورد 4 به برخی اشاره کردم آمده دیگر موارد نانوبیوتکنولوژی ،نانوتکنولوژی دارویی و نانو تکنولوژِی پزشکی نیز از این قبیلند

6:پیشنهاد میکنم جهت ادامه تحصیل رشته های پایه را انتخاب کنید مانند ژنتیک پزَشکی و تا حدودی بیوتکنولوژِ پزشکی و یا بیو تکنولوژی دارویی هم که بازم بین رشته ای است بهتر است سرانجام در رساله اگر علاقه داشتید کار نانوتکنولوژی پزشکی انجام دهید تا هم رشته بازار پسند و عام تری انتخاب کرده اید و هم رزومه نانو دارید که این در نهایت برای بورس شدن و یا کار پیدا کردن بهتر است(به نظر من البته!)
7:ضمنا، این رشته امکانات آزمایشگاهی بسیار گرانی را می طلبد که در این آشفته بازار مالی هر دانشگاهی از پس هزینه ها بر نمی آید!!!
با آرزوی موفقیت(نظرات کاملاً شخصی بود و این باعث نا امیدی امیدوارم نشود!شاید من اشتباه فکر می کنم)

بالا