تعداد شرکت کننده هر رشته در آزمون ارشد پزشکی ؟

سامان

New member
لطفا اطلاعات ونظرات خود را در این مورد بیان نموده وبه این ترتیب دغدغه ی بیشتر شرکت کننده ها را تسکین دهید

آخرین ویرایش:

vb2

New member
منم میخواستم همچین موضوعی رو باز کنم بچه ها خواهشا هر کی اطلاعات داره بنویسه ممنونم

kevin1982

New member
متاسفانه هیچ منبعی تا الان وجود نداره که بدونیم در هر رشته چند نفر شرکت کرده...تنها کسی که میتونه بهمون کمک کنه مدیریت محترم سایت هستن که شاید امارش رو ار خود وزارت بهداشت بتونن بگیرن....اگه ایشون مرحمت کنن و این لطف رو در حق بچه ها انجام بدن من به سهم خودم ازشون پیشا پیش تشکر میکنم

jo-boy

New member
بله درسته ما هم از ادمین تقاضا داریم اگه ممکنه آمار تقریبی شرکت کننده هارو برای ما لطف کنه بپرسه

fateme67

New member
تو رشته ژنتیک انسانی که پارسال حدود 2200نفر شرکت کرده بودن امسال مساما بیشتره ولی تعداد دقیق امسال رو نمیدونم!

nilam

New member
آره ادمین خان خواهش میکنیم تعداد شرکت کننده های امسال رو اگه امکان داره برامون پیدا کنید ممنونم

jo-boy

New member
تو رشته ژنتیک انسانی که پارسال حدود 2200نفر شرکت کرده بودن امسال مساما بیشتره ولی تعداد دقیق امسال رو نمیدونم!

نمیشه گفت مسلما بیشتره چون امسال به خاطر قانون طرح خیلیا انصراف دادن و موندن واسه سال دیگه

bumin

New member
از مدیریت سایت خواهش میکنیم آمار شرکت کنندگان امسال ارشد وزارت بهداشت را برامون پیدا کنن اگه این کارو بکنن لطف بسیار بزرگی کردن

سامان

New member
مدیریت محترم سایت بچه ها همه به کمکتون نیاز دارن لطفا مشکلمون حل کنید

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
اینجا اماری هست از ۵ سال مختلف ولی اخرین سالش سال ۸۹-۹۰ هست
به هرحال جالبه که بدونید مثلا تعداد شرکت کنندگان بیوشیمی درین چند ساله ی اخیر هر دوره کمتر و ژنتیک برعکس هرسال بیشتر شده
یه سری رشته ها هم یک سال در میون پذیرش هاشون کم و زیاد میشه

اینجاظرفیت پذیرش هر یک از رشته های ارشد وزارت بهداشت در ۵ سال اخیر | سایت جامع علوم پزشکی ایران

آخرین ویرایش:

naseh

New member
واقعا برای منم جای سواله.همه ساله آمار شرکت کنندگان هر رشته رو اعلام میکردن.اما آمار شرکت کنندگان پارسال 91 رو نمیدونم چرا نگذاشتن؟
خیلی مهمه که بدونیم در رشته مون چند نفر شرکت میکنن
کاش در این مدت آمارشو اعلام میکردن

bahar9368

New member
اینجا اماری هست از ۵ سال مختلف ولی اخرین سالش سال ۸۹-۹۰ هست
به هرحال جالبه که بدونید مثلا تعداد شرکت کنندگان بیوشیمی درین چند ساله ی اخیر هر دوره کمتر و ژنتیک برعکس هرسال بیشتر شده
یه سری رشته ها هم یک سال در میون پذیرش هاشون کم و زیاد میشه

اینجاظرفیت پذیرش هر یک از رشته های ارشد وزارت بهداشت در ۵ سال اخیر | سایت جامع علوم پزشکی ایران

بیوشیمی پارسال 2048 شرکت کننده داشته نسبت به سالهای قبل افزایش داوطلب داشته .

آخرین ویرایش:

aohm

New member
اينهمه درخواست...ادمين نميخان يه جوابي بدن؟؟؟!!:j58r36j3gcr4suxymup

naseh

New member
اينهمه درخواست...ادمين نميخان يه جوابي بدن؟؟؟!!:j58r36j3gcr4suxymup
سلام ادمین خان
واقعا دونستن تعداد شرکت کنندگان هررشته به یه دغدغه تبدیل شده برای ما

اگه امکان داره لطف کن آمارشو از وزارت بهداشت بگیر برامون

admin

Active member
پرسنل مدیریت
بزودی اطلاعات کاملی از تعداد شرکت کنندگان آزمون ارشد سال 96 می ذارم که هیچ جا ندیدید

بالا