نانوتکنولوژی پزشکی کسی نیست؟

fj103

New member
ینی واقعا هیشکی جز من توی این کره ی خاکی پیدا نمیشه که بخواد سال آینده نانوتکنولوژی پزشکی بده؟!
کسی هم که ظاهرا پیدا نمیشه از قبولی های سال های قبل!
:(

melika

New member
سلام
چرا منم نانوتکنولوژی میخوام
اما اصلا نمیدونم چه کار کنم چون هم منبع ها خیلی زیادن هم کلاسای دانشگاه و کارآموزی ها وقتی برای آدم نمیزاره
خواهش میکنم به منم کمک کنین

ayda

New member
اقا اجازه؟:ad54ad:منم هستم
ولی مثل شما کسی رو پیدا نکردم که راهنماییم کنه

arshade90

New member
نانو تکنولوژی پزشی کسی نیست نه!
ولی نانو تکنولوژی پزشکی چرا هست!
.
.
.
بچه های نانو بیایین اینجا یکی باهاتون کار داره:ad54ad::ad54ad::ad54ad:

yasamini

New member
لفا اگه کسی در مورد منابع و نمونه سوالات دکتری نانو چیزی میدونه به من هم بگه

Martian

New member
سلام دوستان من میخوام ارشد نانوی پزشکی بخونم خواهشا هرکی هر اطلاعاتی در مورد این رشته داره اینجا بزاره که همه استفاده کنن همچین راههای تماس با همو هرکی دلش خواست بزاره که باهم همکاری کنیم من خودم اطلاعات خیلی کمی دارم بیشتر در مورد منابع ارشد و آینده این رشته میخوام بدونم ممنون از همه اینم راهای تماس با بنده .
kkh1367@gmail.com

آخرین ویرایش:

hoorsa

New member
سلام
منم می خوام نانوتکنولوژی پزشکی بخونم
اما بهم می گن که عاقلانه ست اول بری طرحت رو بگذرونی و بعد استخدام بشی و بعد بری سروقت نانو
چون که وضعیت استخدامی معلوم نیست که چند سال دیگه چه طور میشه !
منم موندم حیرون که چی کار کنم ؟
آخه می گم من اگه ارشد نانو بگیرم که دیگه هوشری رو می خوام چی کار ؟
ولی از طرف دیگه می گم که 4 سال براش زحمت کشیدم و حیفه که همین طوری بذارمش به امون خدا !
بهتره که یه جایی استخدام شم و پاره وقت کار کنم .
چیه ؟
شما هم می گید که خیلی ایده آل فکر می کنم ؟!
می خوام بدونم شماها طرحتون رو گذروندید ؟ یا می خواید قبل طرح ارشد قبول بشید ؟
چه طوری مطمئن شدید که این کار به صلاحتونه ؟
به منم بگید جون خودتون !

Ali Reza

New member
از نانو اینو میدونم که دو سال پیش 6 نفر از بین 200 نفر قبول شدن(همه تهران). سال پیش 19 نفر (5تا آزاد 5تا تبریز بقیه تهران)
امسال خبر ندارم
اصلا نمیخوام تضعیف روحیه کنم ولی سخته
به hoorsa میگم :طرح رو برو ولی نانو هم بخون. چون اگه پشتت باد بخوره دیگه باید قید درس رو بزنی
بیایید تو انجمن نانوتکنلوژی یک فکری کنیم

hasty69

New member
سلام
منم دانشجوی اتاق عملم
و خیلی دلم میخوادنانو بخونم اما میگن که خیلی سخته

cnidaria_cnida19

New member
hoorsa jan awalin kari ke bayad bkoni ineke estereseto kam koni,vagti aramesh dari fekret behtar kar mikone ta tasmim beghiri,hamamun sharayetemun moshabehe,pas relax bash

liliy

New member
l منم اتاق عمليم امسال قبول شدمنانو ولي آزاد - من هم كارمندم هم ترم بهمن كارشنايم تموم شدو وقت خوندن نداشتم- ولي به نظر من اين رشته ارزش وقت گذاشتن و هزينه كلاسهاي آمادگي رو داره تا روزانه قبول بشي- ازش غول نسازيد درساش زياده ولي سخت غير قابل دسترسي نيست-هر چي تلش كني آش ميخوري:smilies-azardl (181

nanooo

Member
اول يه جا استخدام شو بعد برو نانو بخون تو نانو پول نيست فقط بايد عاشق در س خوندن باشي و تحقيق و مطالعه اون هم تو نور شمع و تاريكي
منم همين كار رو ميكنم
منابع رو گذاشتم توي يه جايي كه اسمس منابع ارشد نانو تكنولوژي هست توي همين اتاق گفتگو زياد بهش وارد نيسم كه بخام دقيق ادرس بدم بريد اونجا ببينيد

nanooo

Member
خداييش كجاي اين سايت كارنامه نانو ديدي كه لينك گذاشتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdiemperor

New member
سلام. بنده امسال که سال اولم بود قبول شدم. رشته کارشناسیم رادیولوژی بود. الانم تبریز مشغول ارشد نانو هستم. میتونم کمکتون کنم البته هرکسی مایله. موفق باشین

زهرا2

New member
سلام آقای سلیمانی:بهتون تبریک میگم که قبول شدین وضعیت کار تو این رشته چه جوریه ؟واینکه توآزمون مصاحبه چه چیزایی مهم هست وپرسیده میشه؟
سلام. بنده امسال که سال اولم بود قبول شدم. رشته کارشناسیم رادیولوژی بود. الانم تبریز مشغول ارشد نانو هستم. میتونم کمکتون کنم البته هرکسی مایله. موفق باشین

بالا