امکان انجام طرح همزمان با گذراندن ارشد

fj103

New member
سلام دوستان عزیز
اینطور که بنده از قوانین وزارت بهداشت مطلع شدم
امکان همزمان گذراندن طرح و شرکت در آزمون ارشد وجود نداره
اما به شخصه مواردی رو دیدم که نقض قانون بالا بوده و همزمان هم طرح میرفتن هم دانشجوی ارشد بودن

به هر حال میخاستم ببینم اینجا کسی اطلاعات دقیق تر یا از شرایط خاصی خبر داره؟

و در مرحله آخر اینکه اگر همچین قانونی وجود نداره بیاید از طریق بچه های همین سایت نامه ای با همچین پیشنهادی رو مستقیم به شخص وزیر بنویسیم
و با جمع آوری امضا این امکان رو ایجاد کنیم
سال گذشته هم بچه ها طی حرکت مشابهی یکی از قوانین آزمون ارشد رو تغییر دادن

اصلا فلسفه اینکه نمیشه همزمان با طرح درس هم خوند رو درک نمیکنم :(

negar91

New member
سلام دوستان عزیز
اینطور که بنده از قوانین وزارت بهداشت مطلع شدم
امکان همزمان گذراندن طرح و شرکت در آزمون ارشد وجود نداره
اما به شخصه مواردی رو دیدم که نقض قانون بالا بوده و همزمان هم طرح میرفتن هم دانشجوی ارشد بودن

به هر حال میخاستم ببینم اینجا کسی اطلاعات دقیق تر یا از شرایط خاصی خبر داره؟

و در مرحله آخر اینکه اگر همچین قانونی وجود نداره بیاید از طریق بچه های همین سایت نامه ای با همچین پیشنهادی رو مستقیم به شخص وزیر بنویسیم
و با جمع آوری امضا این امکان رو ایجاد کنیم
سال گذشته هم بچه ها طی حرکت مشابهی یکی از قوانین آزمون ارشد رو تغییر دادن

اصلا فلسفه اینکه نمیشه همزمان با طرح درس هم خوند رو درک نمیکنم :(
ولی فکر کنم امکانش باشه چون دوست من هم دانشجوی ارشده و هم داره طرحشو میگذرونه البته طرح اون اختیاری

ariya21

New member
emkaneshhhh nist babaaaaaaaaaa albate bara una ke khedmat daran

kesani ke moaf shodan emkanesh hast

hoorsa

New member
منم همچین چیزی شنیدم که طرح رو همزمان با ارشد بگذرونی..میگن بستگی به این داره که نیرو نیاز داشته باشن یا نه !

OMID2010

New member
اگه متوجه نشن میشه...باید مخفیانه باشی که اگه یکی این وسط نامردی کنه و بگه حتی میتونن از ادامه تحصیلت جلو گیری کنند. چون توی طرح شیفتهای سختی میدن که حتما تداخل داره.
اگه ارشد بگیریم میتونیم طرح هیئت علمی بریم تدریس کنیم. که از بیمارستان بهتره

eli

New member
سلام دوستان من ارشد قبول شدم در حین درس خوندن برای ارشد، طرح هم میرفتم ولی به من گفتن یکی از مدارک ثیت نام گواهی ترخیص از طرحه منم اقدام کردم و با بیمارستان تسویه کردم.ولی میگم چرا نمیشه طرح رو هم گذروند من از بعضی هارو شنیدم که میرن نمیدونم اصن چجوریه در ضمن طرح من اختیاریه اگه شما چیزی میدونید لطفا کامنت بذارید.

miler

New member
بچه ها من دیروز واسه طرح اقدام کردم..ولی نگفتم دانشجو ام...دوستم تو اصفهان همین کارو کرد هیشکی نفهمید...آخه ازون گواهیه موقت نخواستن... ولی دانشگاه من نامه نوشت واسه دانشگاه مبدا که همون خودشه وگواهی موقت خواست...به نظرتون لو میرم؟؟؟؟ خیلی ضایع بازیه:ph34r-smiley:

mina6228

New member
سلام دوستان من ارشد قبول شدم در حین درس خوندن برای ارشد، طرح هم میرفتم ولی به من گفتن یکی از مدارک ثیت نام گواهی ترخیص از طرحه منم اقدام کردم و با بیمارستان تسویه کردم.ولی میگم چرا نمیشه طرح رو هم گذروند من از بعضی هارو شنیدم که میرن نمیدونم اصن چجوریه در ضمن طرح من اختیاریه اگه شما چیزی میدونید لطفا کامنت بذارید.

سلام عزیزم.اونایی که طرحشون اختیاری ،میتونن طرحشون رو نرن وبعد از اتمام ارشد این کارو بکنن.درسته؟پس این گواهی ترخیص که میگین چیه؟اونایی که اصلا هیچ طرحی رو نرفتن چی؟یعنی اگر این گواهی رو نداشته باشن وارشد قبول شن ،ازشون ثبت نام نمیشه؟:rose:

aaaa

New member
ارشد به صورت تمام وقت هستش به اون دلیل طبق قانون نمیشه طرح رفت ولی با پارتی بازی و مخفی بازی اره میشه.
در ضمن کسانی که می گن باید نامه بنویسمو و بگیم طرح با ارشد امکانش باشه پسرا شدیدا مخالفت می کنند می دونید چرا!!!؟؟؟
چون اینکه دخترا یا کسانی که معافیت سربازی دارند در حین تحصیل می تونن برن طرح ولی پسرا که سربازی دارند در حین تحصیل نمی تونن برن سربازی!!! پس این میشه بی عدالت تریی قانون. ( همان طور که می دونید طرح و سربازی معادل هم هستند و اگه پسری بره سربازی دیگه طرحش اختیاری میشه )
پس در نظر بگیرید که طرح با ارشد نمیشه و نخواهد شد طبق قانون مگر اینکه سربازی هم در حین تحصیل امکانش باشد

sepid71

New member
والا طرح ما ک اجباریه رو من شنیدم نمره الف ها (شاگرد اولا )ک بدون کنکور برن ارشد و اونایی ک ی اختراعی چیزی داشته باشن فقط میتونن همزمان باهم داشته باشن بقیه نمتونن.
منم موافقم با نامه .2 سال ادم از زندگی عقب میفته
کاش یا طرحمونو اختیاری کنن یا کلا بردارن !

nazanin s

New member
خیلیا دارن همزمان میرن.البته مخفیانه!نمیدونم چه جوریه ولی اکثر کسایی که من دیدم دانشگاه آزاد میرفتن شاید آزاد و سراسری قانوناش با هم فرق داشته باشه؟بعد یه جا میگفتن اگه درس خوندن باعث نشه که توی شیفتای کاری اختلال به وجود بیاد و صدای پرسنل و مسئول در بیاد اجازه میدن که همزمان باشه ولی اگه مختل شد خودشون جلو درس خوندنشو میگیرن یا باید انصراف از طرح بده اگه استخدام باشه که دیگه فک نکنم بذارن درس بخونه!!!!!

sepid71

New member
دوستام میگن میشه
من ک نفهمیدم بالاخره اههههههههههههههه
یکی نیست ادمو روشن کنه

سلام دوستان من تازه واردم و خوشحالم که تو این انجمن عضو شدم منم رفتم واسه طرح صادقانه گفتم دانشجو ام قبول نکردن

ROJO

New member
یونی باید پایه باشه، شیراز پایس ،کارشناسیایی که ارشدم شیراز قبول میشن میرن طرح همزمان:auizz3ffy9vla57584x

دختر شرقی

New member
طرح من اختیاریه
میشه الان برم طرح و بعد از اینکه ارشد قبول شدم از طرح انصراف بدم؟

بالا