بچه های ریست بشتابید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sevill

New member
سلام
من خودم پشتیبان آموزشی بچه های کنکور کارشناسی هستم
حالام که خودم قراره واسه کنکور ارشد بخوانم
اگه موافقید هرروز در مورد دروس و ساعت مطالعه روزمون بحث کنیم و خلاصه ی جو رقابتی ایجاد کنیم
:a2d3:

امیدوارم همگی جز قبولی های سال آینده باشیم

sahar-a

New member
منم ترم آخر زیست هستم ولی منتظرم امتحانام تموم بشه, بعد شروع کنم...!!!! :ph34r-smiley:امسال که گند زدم مجاز با رتبه ی خیلی کم!!!!!!!!!:shocked:
شما از کی شروع می کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شروع کردین؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (12):

hesamoo

New member
من رتبه ی 87 آورده بودم والان فارغ التحصیلم به نظرم بهتره از تابستون شروع کنید مخصوصا رو درسهایی که ضعیفید متمرکز شید.:ahi5slcgm04mi8jqqkl

حسینی

New member
سلام منم زیستم میخوام بیوشیمی بالینی بخونم فکر میکنید بتونم؟؟

estel

New member
بهتر نیست این کارو توی همون تاپیک مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها انجام بدیم؟؟؟؟؟

meraeen

New member
سلام اگه اینجا کسانی هستن که میخوان بیوشیمی بالینی بخونن, بیاین یه تاپیک براش بسازیم.تاپیک مطالعه ارشد 92 که در انحصار بچه های تغذیه هست!تاپیک ارشد تمام رشته ها هم شده تاپیک خاطره ها

meraeen

New member
دوستان عزیز هرچی زودتر اعلام آمادگی کنید زودتر شروع میکنیم.

یاسمن

New member
سلام منم زیستم میخوام بیوشیمی بالینی بخونم فکر میکنید بتونم؟؟

سلام دوست عزیز یکی از دوستان من رشته شون زیست گیاهی بود و پارسال بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت شرکت کردن و رتبه شون 8 شد . الان هم دانشگاه تهران می خونن . چرا نتونی؟

یاسمن

New member
سلام اگه اینجا کسانی هستن که میخوان بیوشیمی بالینی بخونن, بیاین یه تاپیک براش بسازیم.تاپیک مطالعه ارشد 92 که در انحصار بچه های تغذیه هست!تاپیک ارشد تمام رشته ها هم شده تاپیک خاطره ها

meraeen جان چون بچه های تغذیه اونجا زیاد هستن این اتفاق افتاد . اون تاپیک هم چون توی انجمن تغذیه باز شده اکثرا بچه های تغذیه رو به خودش جذب می کنه . وگرنه جای شما و گزارش هاتون اونجا خیلی خالیه . اگر بتونید بچه های هم رشته تون رو یک جا جمع کنید و تاپیک مخصوص رشته ی خودتون رو باز کنید خیلی بهتون کمک می کنه .
ارزوی موفقیت دارم براتون

آخرین ویرایش:

vitamin

New member
متاسفانه بچه هاي بيوشيمي باليني اصلا تو اين سايت همكاري نمي كنند

Mohammad gh

New member
سلام من بیوشیمی بالینی بخونم یا روان شناسی بالینی؟مرسی

اخه عزیز من این کجا و ان کجا
به قول شاعر میگه دانه ی فلفل سیاه و خال مهرویان سیاه
هردو جانکاهند ولی این کجا و آن کجا
این دوتا هم زمین تا اسمون با هم فرق دارند
و انتخابشون دیگه کاملا بر میگرده به علایق و خط و مشی هایی که از اینده برای خودتون ترسیم کردید
در هرحال بدونید که درس خوندن حتی در بهترین و تاپ ترین رشته ی دانشگاهی در صورتی که علاقه نباشه و فقط برای بازار کار و پول باشه هیچ وقت به موفقیت ختم نمیشه

sevill

New member
سلام بچه ها من ی چنروز نبودم ببخشید
من شروع کردم ولی چند روز اوضاع روحیم خوب نیست هیچی نخواندم زبان ی 10 درسی خواندم حدود 120 لغت!
بیوشیمی 3فصل
زیست ملکولی3 فصل
ژنتیک هنوز هیچی!!!
بیوفیزیک هم ....
میکروب....
دعا کنید حالم زودتر بهتر بشه بتونم شروع کنم

DNA_71

New member
سلام دوستان
میشه یکم منو راهنمایی کنید ک از کی باید واسه ارشد شرو کنم بخونم
من سال دوم زیست جانوری هستم و دوس دارم ارشدمو ژنتیک شرکت کنم.

Mohammad gh

New member
سلام دوستان
میشه یکم منو راهنمایی کنید ک از کی باید واسه ارشد شرو کنم بخونم
من سال دوم زیست جانوری هستم و دوس دارم ارشدمو ژنتیک شرکت کنم.

دوست عزیز اگر هدفت دانشگاه های روزانه هست و رتبه ی برتر شدن بهتره که از فردا که دیره بلکه از امروز شروع کنی
اگر ژنتیک پزشکی میخوای دروسی که باید بخونی کم و مشخص هست یعنی ژنتیک و بیوشیمی و سلولی مولکولی و زبان
زبان رو که باید برنامه ی هر روزت کنی و اگر زبانت خیلی خوب نیست باید از لغات پایه شروع کنی و کم کم به ۵۰۴ برسی و بعد بری سر وقت منابع بعدی که هرچی هم منبع برای زبان بخونی بازم کمه.
ژنتیک امری و ژنتیک در هزاره ی سوم برای ژنتیک و بیوشیمی استرایر به همراه دولین یا لنینجر و برای سلولی هم که بهترین گزینه لودیش هست مخصوصا چون وقتشو داری
البته برای سلولی مولکولی کتاب زیست سلولی مولکولی و مهدنسی ژنتیک مجیدمهدوی هم خوبه.
باید یه برنامه ی خیلی منظم برای خودت بریزی که بتونی هم به دروس دانشگاهی کارشناسیت برسی و هم برای ارشد بخونی
البته یکی از مضرات زود شروع کردن اینه که ممکنه خسته بشی و کم بیاری ولی خب برای بهترین شدن لازمه.

dornaz69

New member
دوستان سلام ، من من ترم ۷ زیست گیاهی هستم ، میخوام ارشد رو بیوشیمی بالینی بخونم ، منابع رو هم میدونم ولی دنبال منابع فارسیش میگردم میشه کمکم کنید ؟؟؟

Mohammad gh

New member
دوستان سلام ، من من ترم ۷ زیست گیاهی هستم ، میخوام ارشد رو بیوشیمی بالینی بخونم ، منابع رو هم میدونم ولی دنبال منابع فارسیش میگردم میشه کمکم کنید ؟؟؟

دوست عزیز تمام اون منابعی که وزارت بهداشت گفته فارسی و ترجمه شده هستن و معمولا برای هر کدوم ۲ یا ۳ انتشارات مختلف وجود داره و همشون هم به راحتی پیدا میشن
برای مثال بیوشیمی لنینجر اییژ رضا محمدی یا استرایر اندیشه رفیع یا دولین ارجمند یا خسروی و ........

bumin

New member
كسي اينجا ميدونه بيوتكنولوژي پزشكي چطور رشته اي هست؟ لطفا كمكم كنيد؟ آينده شغليش چطوره؟ از بيوتكنولوژي كشاورزي ميشه بيوتكنولوژي پزشكي خوند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا