نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد ارگونومی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شرکت کنندگان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

adnan

New member
سلام برو بچ خوبید همه خسته نباشین. من پارسالم شرکت کردم متاسفانه 47 یا 48 شذم و قبول نشدم. رشته من تو کارشناسی مکانیک بوده . امسال نتونستم بخونم . ریاضی و فیزیکو زدم . کمی روانشناسی و بهداشتم زدم. با یکی دوتا مدیریت. بنظرم سوالای فیزیک از پارسال منطقی تر بود اما انصافاً کمی ریاضیش سختتر بود. چند تا سوالا غلط فاحش داشت. روانشناسی و مدیریت و بهداشتم که از پارسال چیزایی یادم بود اما نمیتونم بگم راحتتر بود یا سختتر. کلاً وزارت خانه جالبیه بهداشت. لطفاً شمام بگین چطور بوده. انشالله موفق باشین.

gipsyking

New member
سلام، من امسال بار اولم بود که شرکت می کردم با اینکه بیشتر از سه ماه فرصت نداشتم ولی خوب زدم فکر کنم، البته چون درصدای سالهای قبلو نداشتم نمیتونم بگم قبولم یا نه، به نظرم سوالا خیلی ساده بود و اگه یه کم بیشتر وقت داشتم که درس بخونم راحت می تونستم همشونو بالای 80 بزنم

adnan

New member
سلام

سلام خدمت همه دوستا . آقا یا خانم عزیز انشالله که قبول شی . معمولا اگه درصداتو در ضریبشون ضرب کنی بالای 400 بشی احتمال قبولیت هست.
من پارسال تقریبا ریاضیو 80 زدم و فیزیکو 65 و مدیریت 55 وبهداشت 15 و روانشاسیو 35 اما متاسفانه نفرای آخر رد شدم. چون واقعا متنوعه منابع باید حواست باشه مخصوصاً روانشناسی که ظاهراً سوالاش راحته اما باید خیلی دقت کنی. انشالله موفق باشی. در خدمتم.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

YASIN

New member
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

با عرض سلام و تشکر از زحمات شما و همکارانتون
تعداد سوالات
فیزیولوژی و آناتومی:24 سوال
فیزیک:24 سوال
ریاضی:24 سوال
روانشناسی:24 سوال
بهداشتک12 سوال
مدیریت: 12سوال
زبان:40 سوال

جوجو

New member
سلام بچه ها خسته نباشیدمیخوام خبر خوش بدم تعداد شرکت کننده ها در اهواز فقط 2 نفر بود برین خوش باشین برای منم دعا کنید اونجا که میخوام قبول بشم

gipsyking

New member
سلام ارگونومی تو اردبیل 5 نفر بودیم که دو تاشون نیومدن یکیش یه ساعت بعد رفت موند منو یکی دیگه

adnan

New member
سلام

سلام بروبچ خوبین راستی من تو حوزه کرمانشاه بودم فک کنم حدود 9 نفر بودیم که 2 نفر غایب بودن. پارسال که من شرکت کردم تو کرمانشاه 16 نفر بودیم غایب که نداشتیم هیچ اضافه هم بودیم... خنده. بامید موفقیت همتون.

gipsyking

New member
سلام بچه ها از دوستاتون که می شناسین بگین بیان تخمین رتبه ببینیم چیکار کردیم حتما شرکت کنین لطفا،به نظرتون ظرفیت رشته ماروهم زیاد می کنن؟ اگه بشه که عالی میشه،
موفق باشین

gipsyking

New member
سلام بچه ها از دوستاتون که می شناسین بگین بیان تخمین رتبه ببینیم چیکار کردیم حتما شرکت کنین لطفا،به نظرتون ظرفیت رشته ماروهم زیاد می کنن؟ اگه بشه که عالی میشه،
موفق باشین

amin1360

New member
سوالات غلط آزمون ارگونومی

سلام دوستان
امیدوارم همتون موفق باشید.
دوستان چند تا از سوالات آزمون ارگونومی امسال اشتباه بود و باید حذف گردد.
چون تا فردا وقت داریم اعتراض کنیم شما هم اینا رو به sanjeshp.ir اعلام کنید.

1-سوال 4 درس فیزیولوژی (فصل تهویه ریوی)
گزینه ب و ج هر دو غلط هستند زیرا گزینه ج صحیح آن به این صورت است> FRC=ERV+RV نه FRC=RV+RV که علاوه بر گزینه ب ، گزینه ج هم غلط هست.

2-سوال 45 درس فیزیک:
جواب صحیح در گزینه ها وجود ندارد. p=2*3=6
سوال مشابه آن در کنکور پارسال امده و همچنین به پایین صفحه 353 فیزیک برای علوم زیستی مراجعه کنید.(سوال مشابه)

3- سوال 92 درس روانشناسی:
همه گزینه ها جز شرایط شرطی سازی کلاسیک می باشد و جواب سوال در گزینه ها وجود ندارد.

4- سوال 99 درس بهداشت:
گزینه صحیح د میباشد که در کلید اولیه گزینه الف بعنوان گزینه صحیح اعلام شده هست که غلط میباشد.
رفرنس: درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی (کلیات خدمات بهداشتی) مولف دکتر حسین شجاعی تهرانی انتشارات سماط چاپ پنجم صفحه 134 پاراگراف آخر
امیدوارم دوستان عزیز هم این موارد را تا فردا به sanjeshp.ir ارسال کنند.
شماره تماس اینجانب 09113518872

آخرین ویرایش:

gipsyking

New member
سلام دوستان،می خواستم در مورد اولویت انتخاب دانشگاهها دوستان یه راهنمایی بکنن،الویت من اینان اگه نظری دارین که ترتیبشونو تغییر بدم لطفا بگین.ممنون
تهران- شهید بهشتی-تبریز- علوم بهزیستی و توانبخشی-همدان-شیراز-ارومیه

sayeomidvar

New member
با توجه به ارسال نامه اعتراضی به آزمون ارشد پزشکی امسال و ضرورت اثبات جامعیت این اعتراض ، برای ارائه به سازمان سنجش پزشکی و نیز مراجع ذیصلاح اعلام حضور اشخاص حقیقی که متن نامه را تایید میکنند امری اجتناب ناپذیر بوده ، ازین رو ما را بر آن داشته تا برای پیشبرد هدف خویش اقدام به جمع آوری امضاء برای تایید این امر اقدام نماییم.
از تمام دانشجویان و شرکت کنندگان ارشد امسال که به هر نحو این نامه را مورد تایید دارند خواهشمند است متن زیر: اینجانب... شرکت کننده در آزمون ارشد پزشکی91 در گرایش... صحت نامه ارسالی را مورد تایید قرار میدهم. رادر یک فایل به 2007wordاز طریق پست زیر برای ارائه ما به سازمانهای نامبرده ارسال بدارند.

آدرس ایمیل برای ثبت اعتراض : eterazarshad@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا