نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد ارزیابی فناوری سلامت 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
شرکت کنندگان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس و...) بفرمایند؟

reza

New member
سلام دوستان آزمون خوبي بود چيزي كه خيلي مشهود بود تعداد سئوالات از رفرنس هاي جديدي كه برا امسال معرفي شده بود.بهداشت ساده بود و اصول اپيد هم همينطور اما آمار مشكل تر از سنوات گذشته بود

msh.2012

New member
حسته نباشید خدمت همه دوستان

به نظر منم خوب بود .فقط اقتصادش به نظرم یکم مشکل اومد که به خاطر کم خوندن خودم بود.در کل تا کلید سوالا نیاد نمیشه قطعی در مورد درصد ها نظر داد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درخواست:
دوستان ما الان داریم تعداد سوالات هر درس رو وارد سیستم تخمین رتبه سایت می کنیم لطفا تعداد دقیق سوالات هر درس در دفترچه سوالات رشته تون رو بگید تا ما وارد کنیم؟

reza102530

New member
salam be nazare man bazi darsa mese zaban sakht buud modiriat khub zadam amar khub zadam.eghtesadesham sakht buud kamaki

reza102530

New member
osule modiriat:30
raveshhaye amari:15
osul va raveshhaye epidimiology:30
eghtesade behdasht:30
nezame salamat va barnamehaye jarie an:15
zaban:40

sol

New member
سلام به نظر من هم امتحان عاليييييييي بود ولي!!!! من دقت نكردم...::smiliess (13):
.

آخرین ویرایش:

reza102530

New member
darsadaye man ine begin vaziyatam chetore omidi has epidimiology 66.
amar 50
zaban 12
modiriat46
eghtesade behdasht40
nezam salamat 30

sol

New member
سلام دوستان شركت كننده در ارزيابي فناوري سلامت. اميدوارم كه همه نتيجه خوبي بگيريد. يه بنده خدايي كه وارد سيستم تخمين رتبه شده و نمره شون هم با توجه به درصدهاشون 261 شده ، از اونجايي كه من آمار و احتمالاتم خيلي خوبه فكر ميكنم كه دروغ نوشته و از سر شيطنت اين كار و كرده چون درصدهاش خيلي تابلوئه و درصد زبانشم نصف درصد اول زبانه و به صورت تصادفي و تصاعدي درصدهاش بالا رفته و شده رتبه 1. خلاصه بهوش باشيد

reza102530

New member

سلام به نظر من هم بعضی درصداش غیز عادی بودراستی نمیدونین توی تخمین رتبه چند نفر شرکت کردن و از وضیت تعداد شرکت کننده ها خبر ندارین حوزه شیراز 5 نفربودن

sol

New member
من تهران امتحان دادم 45 نفر شركت كننده داشت 20 نفر غايب بودن يه تعدادي هم مي شناختم كه سياهي لشكر بودن.راستي اون درصد زبان 46 مال من بود و واقعيه البته فكر كنم 48 درصده :rolleyessmileyanim:

sol

New member
تخمين رتبه 7 نفر شركت كردن تا حالا ولي يه نفر الكيه دراقع 6 نفريم فعلا.انشاالله كه زياد نباشن:smiliess (2): راستي از حوزه هاي غير تهران و شيراز خبر ندارين ؟

آخرین ویرایش:

reza

New member
سلام دوستان
تو حوزه مازندران هم 5 نفر شرکت کننده بودن که 2 نفر نیومدند

reza102530

New member
migam bebakhshid man mikhasam beporsam reshteye hta az nazare bazare kar chetore va az nazare edame tahsil chetoree?

sol

New member
از نظر بازار كار من تحقيق نكردم ولي هنوز اين رشته در حد معاونت پژوهشي و وزارت خونه ست و توي مراكز كوچكتر هنوزواحدي به اين نام ندارن. فكر كنم ما اگه قبول بشيم ميشيم نسل سوخته مثل هميشه:smiliess (11): پس تا اينجا 25 نفر تهران 5 نفر شيراز 3 نفر مازندران كه ميشه 33 نفر تا اينجا شركت كننده داشته

reza

New member
كاش تعداد شركت كنندگان براي تخمين رو مشخص مي كردن. قول مديران سايت براي امروز بوده و هنوز خبري نيست.
دوستان حداقل اگه كسي هست كه يكي از درصداش پايين ترين درصده ، بگه رتبش توي اون درس چنده شايد اينطوري بتونيم بفهميم بين چند نفر سنجيده مي شيم
ممنون ميشم اگه كسي جواب بده

sol

New member
به نظرم و با حساب كتابي كه من كردم تا امروز 10 نفر اومدن واسه تخمين رتبه . به خاطر اينكه من تا ديروز رتبه 8 درس مديريت بودم امروز شدم 9 از ديروز تا حالا دو نفر ثبت نام كردن كه رتبه كل من كه 4 بود شده 5 و رتبه درس مديريتم شده 9 ولي اخرين درصد من نيستم.

reza

New member
sol عزيز تا حالا حداقل 13 نفر شركت كردند ولي انشالا كه همه درصداي واقعي رو بذارن
اميدوارم يه نفر خبر موثقي رو بده و دل مارو شاد كنه

reza

New member
sol عزيز تا حالا حداقل 13 نفر شركت كردند ولي انشالا كه همه درصداي واقعي رو گذاشته باشن
اميدوارم يه نفر خبر موثقي رو بده و دل مارو شاد كنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا