مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahele.t

New member
سلام به همه طرفداران آمار زیستی
دوستان، من میخوام واسه سال بعد شرکت کنم. دنبال چند تا پایه م واسه خوندن. البته تو تاپیک اونایی که از الان... هم عضو شدم و قرار شده اونجا هم گزارش کار بدم ولی تا حالا تو تاپیکهای مطالعه های گروهی با بچه های آمار زیستی برخورد نکردم. نمیدونم یا فعال نیستن یا اونام کسی رو پیدا نکردن.
بهرحال، تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا بچه ها بتونن با هم آشنا بشن.
حالا از دوستانی که قصد دارن واسه ارشد زیستی بخونن میخوام بیان اعلام آمادگی کنن و با هم شروع کنیم. اینجوری میتونیم رفع اشکال هم داشته باشیم.
البته از عزیزانی هم که قبول شدن یا انشاا... امسال قبول میشن هم خواهش میکنم بیان نظرات و تجربیات خودشونو در اختیارمون قرار بدن تا بقیه هم استفاده کنن.
خب دیگه منتظرم ببینم بچه درسخونای زیستی کی میان تا با هم بزنیم قدش...

[
لازم به ذکر هست بعضی از پست ها بعلت بی فائده بودن حذف کردیده است
بنابرین از گذاشتن نوشته های غیر مرتبط با موضوع تاپیک بپرهیزید و نیز بدانید
اگر گفتگو هایی که متوالی هست با هم هم خوانی ندارد به این علت حذف پاره ای از پست ها می باشد​
:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rahele.t

New member
ای بابا!
هنوز کسی تصمیمشو نگرفته؟:21:
کجایین شماها؟:smiliess (7):

rahele.t

New member
سلام دوستان عزیزی که هنوز نیومدین،
من از فردا میخوام به امید خدا شروع کنم. با آمار و احتمال مقدماتی تألیف دکتر بهبودیانم شروع میکنم.
بچه ها منتظرتون هستم. مطمئن باشین از اومدنتون ناامید نمیشم.:smiliess (10):

rahele.t

New member
به به، چه استقبال پر شوری!!!:mad_majidonline:
دو روز نیومدم ها. چه کردین؟ تو رو خدا دیگه نیاین. بسه دیگه. تاپیک جا نداره:sad:

zahra68

New member
سلام . من امسال شرکت کردم میگن فقط یه بار میشه شرکت کرد راست میگن؟

rahele.t

New member
سلام زهرا جان،
نه همچین چیزی نیست. یکی از استادای خودم یه سال شرکت کرد قبول نشد دوباره واسه سال بعدش شرکت کرد. خیالت راحت.

biostat

New member
salam rahele jun
man emsal sherkat kardam vali kheyli khub nabud vasam doa kn
ama age ghabu nasham ghol ke payatam mnteha man az mehr shoru miknam
ok?

zahra68

New member
سلام زهرا جان،
نه همچین چیزی نیست. یکی از استادای خودم یه سال شرکت کرد قبول نشد دوباره واسه سال بعدش شرکت کرد. خیالت راحت.
سلام -ممنونم جواب دادین.منم هستم فقط باید کلیدا بیادببینم چیکار کردم

rahele.t

New member
salam rahele jun
man emsal sherkat kardam vali kheyli khub nabud vasam doa kn
ama age ghabu nasham ghol ke payatam mnteha man az mehr shoru miknam
ok?

سلام،
اولا مطمئن باش من واسه تمام کسانی که امسال شرکت کردن دعا میکنم.
دوما خوشحال میشم با همراهی هم درس بخونیم.
ولی امیدوارم قبول شی.
منم هنوز خیلی جدی شروع نکردم. فعلا دارم تاتی تاتی میکنم:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام دوستان عزیزی که هنوز نیومدین،
من از فردا میخوام به امید خدا شروع کنم. با آمار و احتمال مقدماتی تألیف دکتر بهبودیانم شروع میکنم.
بچه ها منتظرتون هستم. مطمئن باشین از اومدنتون ناامید نمیشم.:smiliess (10):
سلام
کتاب مذکور از بهترین رفرنس های کنکور آمار زیستی هست .
میتونید نکات مهم فصل یک این کتاب رو بخونید و از فصل یک به بعد خط به خط و تمرین به تمرین جلو بروید "تمرین های کتاب رو جدی بگیرید و به سادگی نگذرید "
تمرین های مهم و جاهای مهم رو برای مرور میتوانید مشخص کنید که مرور وقت گیر نشود .
اشتباهی که بسیاری از داوطلبان میکنند و فصول درس روشهای آماری رو چون در دروس کنکور اعلام نشده نمیخوانند در حالی که جور این کم کاری رو بعدا" در دروس دیگر میکشند
فصل اول کتاب جان فروند که 30 صفحه است نیز مهم میباشد و پاره ای مثال های کتاب شلدون راس و جان فروند که با احتمال زیاد در کنکور یا مشابه یا خود مثال هابیاد .
موفق باشید .

nerci

New member
سلام به همه طرفداران آمار زیستی
دوستان، من میخوام واسه سال بعد شرکت کنم. دنبال چند تا پایه م واسه خوندن. البته تو تاپیک اونایی که از الان... هم عضو شدم و قرار شده اونجا هم گزارش کار بدم ولی تا حالا تو تاپیکهای مطالعه های گروهی با بچه های آمار زیستی برخورد نکردم. نمیدونم یا فعال نیستن یا اونام کسی رو پیدا نکردن.
بهرحال، تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا بچه ها بتونن با هم آشنا بشن.
حالا از دوستانی که قصد دارن واسه ارشد زیستی بخونن میخوام بیان اعلام آمادگی کنن و با هم شروع کنیم. اینجوری میتونیم رفع اشکال هم داشته باشیم.
البته از عزیزانی هم که قبول شدن یا انشاا... امسال قبول میشن هم خواهش میکنم بیان نظرات و تجربیات خودشونو در اختیارمون قرار بدن تا بقیه هم استفاده کنن.
خب دیگه منتظرم ببینم بچه درسخونای زیستی کی میان تا با هم بزنیم قدش...:smilies-azardl (113

من سال 3 آمار هستم ولی دوس دارم از تابستون امسال شروع کنم اما از کجا؟چه کتای های تستی به درد میخوره؟من نگران اینم که ظرفیت پذیرش خیلی کمه!!!!شیراز فقط
نفر!!!

biostat

New member
salam rahele jun
klida umado man taze mtvaje shodam cheghadr eshtabah kardam
ehtemale in ke jaee ghabul besham nist
manam bahat shoru miknam khindan ama bazam takheer daram
be omide moafaghiyat:a2d3:

rahele.t

New member
من سال 3 آمار هستم ولی دوس دارم از تابستون امسال شروع کنم اما از کجا؟چه کتای های تستی به درد میخوره؟من نگران اینم که ظرفیت پذیرش خیلی کمه!!!!شیراز فقط
نفر!!!

سلام دوست عزیز:bunnyearsmiley:
خوش اومدی. اولا نگران ظرفیت پذیرش نباش. وقتی تمام تلاشتو کرده باشی هیچکس نمیتونه جاتو بگیره. امیدت به خدا باشه.
منابعی که من میخوام بخونم همون منابعیه که وزارت بهداشت اعلام کرده. واست مینویسم:
روشهای آماری:
1- آمار ناپارامتری دکتر بهبودیان انتشارات دانشگاه شیراز
2- طراحی و تحلیل آزمایش مونتگمری مرکز نشر دانشگاهی
3- رگرسیون خطی کاربردی دکتر بازرگان لاری انتشارات دانشگاه شیراز
4- روشهای نمونه گیری 1 و 2 دکتر عمیدی انتشارات پیام نور

آمار ریاضی و احتمال:
1- آمار و احتمال مقدماتی دکتر بهبودیان
2- آمار ریاضی دکتر بهبودیان انتشارات امیر کبیر
3- امار ریاضی جان فروند ترجمه عمیدی و وحیدی مرکز نشر دانشگاهی

ریاضی عمومی هم کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی جرح توماس و راس فینی ترجمه بهزاد، کافی و کاظمی مرکز نشر دانشگاهی

البته درمورد ریاضی شاید کتاب مسعود آغاسی رو بخونم که پیشنهاد یکی از دوستانه.
من خودم از آمار مقدماتی شروع کردم که خب کتاب پایه س و فکر کردم بهتره.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
خوشحال میشم بازم اینجا سر بزنی.
درضمن زبانم از شنبه با بچه های تاپیک تافل شروع میکنم. خواستی تو هم بیا. کتابشم راهنمای کامل واژگان ضروری تافل.

rahele.t

New member
salam rahele jun
klida umado man taze mtvaje shodam cheghadr eshtabah kardam
ehtemale in ke jaee ghabul besham nist
manam bahat shoru miknam khindan ama bazam takheer daram
be omide moafaghiyat:a2d3:

سلام
اشکالی نداره. حتما قسمتت بوده سال بعد جزو نفرات برتر باشی. مثل من:a2d3: از هر وقت دوس داشتی بیا. منتظرت هستم:thanks:

biosta

Well-known member
سلام آماری ها عزیز
پست های گذاشته شده در قسمت نظرات کنکور امار زیستی (2 تیر 91)میتونه برایتان مفید باشه حتما" سر بزنید .

biosta

Well-known member
سلام
ممنون از نکات مفیدی که گذاشتین. میشه درباره آمار ریاضی راهنماییم کنین؟ من میخوام کتاب جان فروند و بهبودیانو بخونم. چقدر وقت روشون بذارم خوبه؟
چون بنظرم روشهای آماری مهمتره. درسته؟

قبل از خواندن آمارریاضی خیلی خوب احتمال رو بخوانید و به مرحله ی تسلط برسید از احتمال چه بسا 20 سوال در کنکور بیاید اگر که میخواهید آمارریاضی برای کنکور آمار زیستی بخوانید بنظر من کتاب جان فروند برای آمار یک و کتاب پارسیان برای آمار 2 کفایت میکنه از جزوه ی درسی نیز میتوانید کمک بگیرید با آنکه در این صورت چه بسا به تسلط نرسید
اما برای کنکور وزارت بهداشت کافیه بیشتر از این منابع خوندن به نظر من اتلاف وقته اما میدانید که حساب کنکور وزارت علوم فرق میکنه .
برای هر درسی متناسب با ضریبی که در دفترچه ی ثبت نام هست وقت بگذارید بنظر من مناسب هست .

zahra68

New member
سلام بچه ها -منم ازفردا هستم-آمارواحتمال بهبودیان:a2d3:

rahele.t

New member
اگه بتونم تست پیدا کنم خوبه. ولی فعلا تست ندارم. یعنی خوبه هر مبحثی رو خوندیم بلافاصله تست بزنیم یا بهتره موقع مرور تست کار کنیم؟:smilies-azardl (181
زهرا جان همراه آمار مقدماتی چیا میخونی دیگه؟
من زبانم میخونم. ولی کندم. یه مدت از حفظیات دور بودم سخته برام:65d6a5d6s: ریاضی هم هر وقت حوصلشو داشته باشم یه نگاهی میندازمش.

zahra68

New member
من یه کتاب تست آمارواحتمال واسه نیکوکار دارم ولی مباحثش ترکیبیه.احتمالا بذارم واسه مرور. زبانم فقط 504دارم که واسه ازمون قبلی خوندم اصن تاثیری نداشت.دنبال یه کتابه بهترمیگردم. فعلاواسه شروع فک کنم امار بهبودیان کافیه نظر خودت چیه؟ا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا