بیوشیمی ملک نیا یا پاسالار؟

شکلات

New member
بیوشیمی ملک نیا یا پروین پاسالار؟
هر کس که میدونه بگه کدوم بهتر توضیح داده و ثقیل نیست
من بیوشیمی درسنامه ی پزشکی را سعی کردم بخونم اما خیلی برای من که مدتها از درس دور بودم سنگین بود(داشت کمرم میشکست)زیادی mp3 هستش
خودم کتاب محمدی را دارم چاپ سال 83 هست.فکر کنم دیگه خیلی قدیمی شده باید یک کتاب دیگه بگیرم
حالا میخوام بدونم کدوم بهتره که نه با مطالب اضافی وقتمو بگیره و نه اینکه زیادی خلاصه باشه چون احتیاج دارم از پایه بخونم

شکلات

New member
کتاب برای کنکور خانم پاسالار خلاصه شده است؟اونم مطالب را کلی توضیح داده یا از پایه است؟
کتاب دیگه ای غیر از این هم داره؟

negar91

New member
منم میگم فقط پاسالار:smiliess (8):
البته تاپیک تکراریه و من قبلا خودم این سوالو مطرح کرده بودما :New (6):

MD217

New member
ولی یکی از دوستام می گفت ملک نیا(اگه می خوای از صفر شروع کنی و پایه ات بهتر بشه)خودشم رتبه یک ارشد تغذیه شده بود چند سال پیش و اول از ملک نیا شروع کرده بود،چون میگفت هیچی از بیوشیمی نمی فهمید!!!

karshenasgh

New member
به نظر منم اول با ملک نیا شروع کن تا توی جو بیوشیمی قرار بگیری بعد از اونم برو سراغ پاسالار. پاسالار کتاب خوبیه و همه نکات مهم و ضروری برای کنکور رو گفته. اما اگه از صفر بری سراغ اون ممکنه یه کم برات سخت باشه پس اول ملک نیا رو بخون تا مطالب یه کم دستت بیاد بعد برو پاسالار بخون...

شکلات

New member
ممنون دوستان واقعا ممنون

فقط اگه ممکنه یه راهنمایی دیگه هم میخوام من کتاب فیزیولوژی گایتون حوری سپهری قدیمی 2006 دارم.با جدیدش خیلی فرق داره؟
بین کتابهای فیزیولوژی کدوم بهتره؟

Mona11

New member
سلام دوستان، میشه اسم کامل بیوشیمی پاسالار رو بگین. منظورتون همون بیوشیمی هارپر با ترجمه چند نفر زیر نطر دکتر پاسالار هست یا یه کتاب نسبتا کم حجم قدیمی که خود دکتر پاسالار (دقیقا یادم نیست مولفش بود یا مترجمش) هست. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Rbio

New member
سلام
از تایپیکتون ممنون
به نظر من رضا محمدی، ملک نیا و بعد پاسالار خوبه
یه چیز دیگه، دوستان هر کدوم رو خواستین بگیرین فقط ورژن جدید باشه و سعی کنین به صورت کامل و از اول شروع به خوندن کنین.

شکلات

New member
اونهای که تجربه دارن لطفا بگید قسمتهای مهم بیوشیمی چیا هست و اینکه از هر مبحث چند تا سوال میاد؟

شکلات

New member
یک جزوه ی تر و تمیز از ویتامین گیر اوردم توی کنکور از ویتامینها میاد یا ارزش خوندن نداره؟

Dexter2009

New member
به نظر من یه کتاب چکیده ی خوب و معروف بگیرید , همون رو شروع کنید به خوندن...خودتون رو درگیر کتابای حجم زیاد نکنید چون وسط راه می برید در ضمن از این کتاب به اون کتاب هم نپرید فقط یه کتاب رو بخونید و خوب تست کار کنید (بیشتر از کتاب خوندن)

padideh

New member
من واقعا با کتاب بیوشیمی پاسالار به بیوشیمی علاقه مند شدم ....عالیه

varia

Well-known member
من واسه درس بیوشیمی دانشگاه ملک نیا رو خوندم.انصافا واسه کسایی که بیس ضعیفی تو بیوشیمی دارن خیلی خوبه. پاسالار هم یه بار ازکتابخونه گرفتم اونم خوب بود!

nocerino

New member
دوستای خوبه من کتاب دکتر احسانی زنوز رو بخرید که واسه پوران پژوهش هست .اون خوبه .البت جزوه ی ایشون رو که واسه موسسه انوار دانش هم هست بخرید و بخونید عالیه

bakhshi

New member
دوستای خوبه من کتاب دکتر احسانی زنوز رو بخرید که واسه پوران پژوهش هست .اون خوبه .البت جزوه ی ایشون رو که واسه موسسه انوار دانش هم هست بخرید و بخونید عالیه
من کلاسشو رفتم عالی بود با دکتر احسانی واقعا به بیوشیمی علاقه مند شدم

الانم که اسمشو اینجا دیدم واقعا دلم براش تنگ شد:a2d3:

بالا