شیر با وایتکس

xavi

New member
دوستای کارشناس عزیزم

میشه لطف کنین بگین اخرش ما شیر وایتکس دار بخوریم یا نه؟

MD217

New member
استاد میکروب شناسیم در مورد این فاجعه برامون گفت و همه ی ما سر کلاس اینطوری بودیم:smiliess (15):
امان از کارخونه دارها و دامداران بی مسئولیت و بی وجدان!!!:14:

vb2

New member
نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه وجدانا ؟؟؟؟؟؟؟:14:

xavi

New member
من حتی شنیدم توی روغن ها پارافین میریزن

کلا شاید همه ی اینا دلایل زیاد شدن سرطان باشه

با این وضع اصلا نیازی به جنگ نیست ما خودمون خودمونو با این مواد غذایی داریم از بین میبریم

شکلات

New member
وایتکس!!!
وایتکس که از شیر گرونتره حیف که !!!واقعا این کارخونه دارها همچین ولخرجی میکنن؟:33:

xavi

New member
آخرین ویرایش:

waria

New member
من یه کارخونه ای رو میشناسم که وایتکس نمیزنه.البته تضمینی نیستش که دامدار وایتکس نزنه.علت اینکه بعضی دوغ ها خیلی سفیده هم همین مواد شویندست.بابای من به خاطر شغلش تو خیلی ازاین کارخونه های لبنیات رفته.چیزایی تعریف میکنه که مغز ادم سوت میکشه:33::whistle:

vb2

New member
از همه بدتر سوسیس کالباس هست که حتی بش فکرم نکنید که از چی درست میشه آدم دیوونه میشه...........................:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/COLOR

شکلات

New member
میشه یه نفر دقیق توضیح بده که واقعا جریان چیه؟این لینکهای که گذاشتین باز نمیشه

negar91

New member
سلام
بچه ها من خودم چند ماه واسه کارورزی توی کارخونه های لبنیات و سوسیس کالباس بودم اون موقع لبنیاتشون سالم و بدون هرگونه افزودنی بود الان رو نیمیدونم و بعید میدونم محصولات کارخونه های معتبری مثل پگاه چنین کاری کنن چون بازرسی های هفتگی انجام میشه و دائما از محصولاتشون نمونه برداری میشد و توی آزمایشگاه اداره نظارت مورد بررسی قرار میگرفتن اما سوسیس و کالباس که اصلا جای حرف نداره اگه جنبه های بهداشتی رو ازش چشم پوشی کنیم :
رنگ صورتی سوسیس و کالباس به علت اضافه کردنه نیتریته که به طرز وحشتناکی سرطانزاست

waria

New member
من شنیدم اون چیزای قرمزی که تو کالباسه و جویده نمیشه مثل لاستیکه............تاج خروسه:wacsmiley:

waria

New member
سلام
بچه ها من خودم چند ماه واسه کارورزی توی کارخونه های لبنیات و سوسیس کالباس بودم اون موقع لبنیاتشون سالم و بدون هرگونه افزودنی بود الان رو نیمیدونم و بعید میدونم محصولات کارخونه های معتبری مثل پگاه چنین کاری کنن چون بازرسی های هفتگی انجام میشه و دائما از محصولاتشون نمونه برداری میشد و توی آزمایشگاه اداره نظارت مورد بررسی قرار میگرفتن اما سوسیس و کالباس که اصلا جای حرف نداره اگه جنبه های بهداشتی رو ازش چشم پوشی کنیم :
رنگ صورتی سوسیس و کالباس به علت اضافه کردنه نیتریته که به طرز وحشتناکی سرطانزاست
دقیقا منظور منم پگاه بود.پگاه خوبه.البته ما شهرستانیم،تهرانو نمیدونم

helena

New member
وایتکسی که داخل شیر میریزن بخاطر از بین بردن آفلاتوکسین موجود در شیره. وقتی حیوان غذاهای الوده به افلاتوکسین بی بخوره، این افلاتوکسین در بدنش تبدیل به افلاتوکسین ام میشه و کارخانه مجبوره بخاطر خنثی کردن اثر افلاتوکسین داخلش وایتکس بریزه تا به سلامتی مصرف کنندگان اسیب نرسه، هرچند که وایتکس خودش سرطانزاست و بله داخل سوسیس و کالباس نیتریت میریزند و رنگ قرمز و خوشرنگ شان هم بخاطر همون نیتریت است

mojnia

New member
وایتکسی که داخل شیر میریزن بخاطر از بین بردن آفلاتوکسین موجود در شیره. وقتی حیوان غذاهای الوده به افلاتوکسین بی بخوره، این افلاتوکسین در بدنش تبدیل به افلاتوکسین ام میشه و کارخانه مجبوره بخاطر خنثی کردن اثر افلاتوکسین داخلش وایتکس بریزه تا به سلامتی مصرف کنندگان اسیب نرسه، هرچند که وایتکس خودش سرطانزاست و بله داخل سوسیس و کالباس نیتریت میریزند و رنگ قرمز و خوشرنگ شان هم بخاطر همون نیتریت است

یعنی باید انتخاب کنیم؟ سرطان ناشی از مایع سفید کننده یا سرطان حاصل از آفلاتوکسین

عجب کارخونه دار با مسئولیتی!!!!!! که برای خنثی کردن سم اینکار رو میکنه!!!!!!؟؟؟؟
این شیرهایی که وایتکس داره اگه دوهفته هم تو هوای آزاد باشه فاسد نمیشه

- - - Updated - - -

یعنی باید انتخاب کنیم؟ سرطان ناشی از مایع سفید کننده یا سرطان حاصل از آفلاتوکسین

عجب کارخونه دار با مسئولیتی!!!!!! که برای خنثی کردن سم اینکار رو میکنه!!!!!!؟؟؟؟

Hobbit

New member

- - - Updated - - -

واقعا دو هفته هم بمونه فاسد نمیشه؟؟
میگم چرا شیرای ما ی روزه فاسده!نگو واس ما وایتکس کم اومده!!من از همون اولم شانس نداشتم:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member

کاش از سر بی اطلاعی موجب گمراهی افکار مردم نشیم !! اولا هیچ وایتکسی در کارخانه ها به شیر اضافه نمیشه !! من کارخانه پگاه کار کردم. دوما اضافه کردن وایتکس، جوش شیرین و ... برای کاهش pH شیر هست که جواب تست الکل در مراکز جمع اوری شیر مثبت نشه. علارغم انکه شیر با الکل نمی بره و جواب تست الکل منفی میشه ولی بقایای مواد در شیر می مونه و در کارخونه شیر برگشت می خوره. تو مراکز 6 تست رو شیر با دستگاه اکومیلک اندازه گرفته مشه و در کارخانه 31 تست. بنابراین چنانچه انتی بیوتیک وایتکس و ... در شیر باشه شیر رو تحویل نمی گیرند. اضافه کردن وایتکس به شیر بخاطر افلاتوکسین نیست !!

- - - Updated - - -

کاش از سر بی اطلاعی موجب گمراهی افکار مردم نشیم !! اولا هیچ وایتکسی در کارخانه ها به شیر اضافه نمیشه !! من کارخانه پگاه کار کردم. دوما اضافه کردن وایتکس، جوش شیرین و ... برای کاهش pH شیر هست که جواب تست الکل در مراکز جمع اوری شیر مثبت نشه. علارغم انکه شیر با الکل نمی بره و جواب تست الکل منفی میشه ولی بقایای مواد در شیر می مونه و در کارخونه شیر برگشت می خوره. تو مراکز 6 تست رو شیر با دستگاه اکومیلک اندازه گرفته مشه و در کارخانه 31 تست. بنابراین چنانچه انتی بیوتیک وایتکس و ... در شیر باشه شیر رو تحویل نمی گیرند. اضافه کردن وایتکس به شیر بخاطر افلاتوکسین نیست !!

بالا