قابل توجه کارشناسان هوشبری متقاضی شرکت در آزمون استخدامی

Initiator

New member
سلام به همکاران عزیز هوشبری

از سال 88 که اولین گروه کارشناسی هوشبری فارغ التحصیل شدند تا به حال آزمون های استخدامی متعددی در دانشگاههای علوم پزشکی برگزار شده اما متاسفانه در اکثر استان ها فقط کاردان هوشبری جذب میشود و دارندگان مدارک

بالاتر حق شرکت در آزمون را ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من ندیدم اعتراضی نسبت به این موضوع مطرح بشه!!!!!!!!!!!!

اگر قراره فقط کاردان هوشبری جذب کار بشه پس چرا مقطع کارشناسی ناپیوسته ایجاد شد؟:smiliess (12)::33:

آیا کسی که کارشناسی داره باید منتظر باشه تا کاردان ها استخدام شن شاید یک پست خالی برای اون باقی بمونه؟

البته من شخصا حاضرم با پست کاردان استخدام بشم و از علوم پزشکی تقاضا دارم مدرک کارشناسی من ندید بگیرن!:sad:

sky

New member
سلام همکار عزیز.من سال اخر پیوسته هستم.تو بیمارستانایی که برای کاراموزی رفته ام خیلی از کارشناسای نا پیوسته رو دیدم که تو ازمون استخدامی قبول شدن تاز از نوع رسمی.تعجب میکنم همچین چیزی رو که میفرمایید.مگه شما کجا تحصیل کرده اید؟

Initiator

New member
سلام همکار عزیز.من سال اخر پیوسته هستم.تو بیمارستانایی که برای کاراموزی رفته ام خیلی از کارشناسای نا پیوسته رو دیدم که تو ازمون استخدامی قبول شدن تاز از نوع رسمی.تعجب میکنم همچین چیزی رو که میفرمایید.مگه شما کجا تحصیل کرده اید؟

سلام

فکر میکنم منظورتون از رسمی !!!!! پیمانی باشه. اگه ی نگاهی به آگهی استخدامی سازمان تامین اجتماعی علوم پزشکی مشهد علوم پزشکی شهید بهشتی بیاندازید از حرف من تعجب نخواهید کرد.

من نگفتم در هیچ بیمارستانی کارشناس استخدام نشده در بعضی مناطق بچه ها با پست کاردان استخدام شدند یا در شرایط پذیرش ذکر شده بود کاردان یا کارشناس

امیدوارم در استخدامی جدید هم این شرط ذکر بشه.

بالا