مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

waria

New member
سلام
بچه هایی که میخوان ارشد ویروس شرکت کنن لطفا بیان اینجا خودشونو معرفی کنن.ویروس یه کم مشکله باید باهم همکاری کنیم و اشکالات درسیمونو باهم برطرف کنیم.کتابا و جزوه هامونم میتونیم به همدیگه معرفی کنیم.امیدوارم همکاری کنید:rose:

solarcorona

New member
سلام , منم ویروس شرکت می کنم . :applause:
حاضر به همکاری هستم .

آخرین ویرایش:

waria

New member
سلام , منم ویروس شرکت می کنم . :applause:
حاضر به همکاری هستم .
سلام چه قدر خووب:4d564ad6:.تا الان فقط سه نفریم که سال بعد ارشد ویروس میدیم و یه نفر هست که امسال ارشد داده...همینم خیلی خوبه.:a2d3:برای شروع میگید چه منابعی رو میخونید؟واینکه شروع کردید به درس خوندن؟درستون تموم شده؟:rolleyessmileyanim:

solarcorona

New member
سلام چه قدر خووب:4d564ad6:.تا الان فقط سه نفریم که سال بعد ارشد ویروس میدیم و یه نفر هست که امسال ارشد داده...همینم خیلی خوبه.:a2d3:برای شروع میگید چه منابعی رو میخونید؟واینکه شروع کردید به درس خوندن؟درستون تموم شده؟:rolleyessmileyanim:

نیت کردم از امروز شروع کنم , می خوام ویروس و زبان رو شروع کنم , ویروس رو از جاوتز می خونم(ابتدا از RNA ویروس ها شروع می کنم ) و زبان رو فعلا فقط لغت می خونم (از فلش کارت اسنشیال وورد). :smilies-azardl (181شما چطور؟؟؟
بله , فارغ التحصیل هستم .

آخرین ویرایش:

waria

New member
خوش به حالتون که فارغ التحصیلید.من هنوز ترم 4 ام.قراره 6 ترمه درسمو تموم کنم.الانم که امتحانای اخر ترمه.بعد از امتحانا قراره شروع کنم.البته زبان 504 رو میخونم.10-15 صفحه دیگه ازش مونده.ویروس هم قراره جاوتزو مورای و درسنامه ویروسو باهم بخونم.برای بیوشیمی-انگل و قارچ هم کتاب درسنامه جامع گرفتم مال انتشارات سماط.ولی برای ایمنی و ژنتیک نمیدونم؟؟؟؟زبان هم قرار رضازاده و لزگی بخونم

آخرین ویرایش:

solarcorona

New member
من برای انگل و قارچ و باکتری کتاب نکات برتر(انتشارات سماط) رو گرفتم , برای ایمنی, ایمنی 2e وایمنی 4 استاد رو مد نظر دارم (فکر کنم 4 استاد مناسب تر هست) بیوشیمی نجات شکوهی و پروین پاسالار (بیوشیمی برای کنکور , و کتاب انتشارات دیباگران رو می خونم) و برای ژنتیک کتاب ژنوم3 رو گرفتم ولی خیلی زیاد هست , البته بعد از جاوتز ویروس شناسی مورای هم می خونم .

waria

New member
اخ ببخشید اسم انتشاراتو اشتباه گفتم.انگل-قارچ-بیوشیمی-ویروس(انتشارات دیباج)

waria

New member
pink bloom البته زیاد نمیاد سایت.شاید از این به بعد بیشتر بیاد.

solarcorona

New member
اوکی , یک پیشنهاد , ما میتونیم مطالب هر درس رو طبقه بندی کنیم و به صورت تقریبا هماهنگ پیش بریم تا اگه جایی به مشکل بر خوردیم بتونیم از هم کمک بگیریم , البته این فقط یه پیشنهاد هست چون ممکنه هر شخصی سبک درس خوندن خاص خودشو داشته باشه , , و میتونیم از تجربیات بچه های که ارشد ویروس دادن استفاده کنیم.

waria

New member
کاملا موافقم.من قراره هفته ای درس بخونم یعنی هفته ای از همه ی درسا یه فصل بخونم.شما چه طور؟

solarcorona

New member
من چون کارشناسی ناپیوسته هستم ,از تجربه کنکور قبلیم (کاردانی به کارشناسی) یاد گرفتم که بهتره همه درس ها رو با هم شروع نکنم , برای شروع بهتره ابتدا درس های اصلی رو شروع کنم , تا یک جایی مطالب رو پیش ببرم و بعد درس های دیگه رو به تدریج شروع کنم . چون تعداد درس ها در رشته ویروس شناسی نسبت به سایر رشته ها بیشتر هست فکر کنم اگه همه رو باهم شروع کنیم کار سخت میشه. به هر حال با برنامه هفتگی موافقم .

waria

New member
چه خبر بچه ها ؟؟؟ چرا اینجا اینقدر خلوت هست!!!!!!!!!!:sadsmiley:
سلام ببخشید من خارج از شهر بودم به اینترنت دسترسی نداشتم.شما چه خبر طبق برنامه پیش میرین؟:28:من که هنوز مشغول امتحانای دانشگامم

admin

Active member
پرسنل مدیریت
عنوان تاپیکی که باز کردی خوب نیست بخاطر همینه که کمتر روش کلیک میخوره
اگه مشکلی نیست عنوانش رو موقتا عوض می کنم نخواستید برمیگردونم

waria

New member
عنوان تاپیکی که باز کردی خوب نیست بخاطر همینه که کمتر روش کلیک میخوره
اگه مشکلی نیست عنوانش رو موقتا عوض می کنم نخواستید برمیگردونم
هرجور خودتون صلاح میدونید.ممنون:28:

kevin1982

New member
سلام خدمت دوستان
من پنج شنبه کنکور ویروس دادم معلوم نیست قبول بشم یا نه اما با این وجود ویروسم در حد عالیه و 97٪ زدم در هر صورت اگه بتونم کمک کنم رو من حساب کنید

waria

New member
سلام خدمت دوستان
من پنج شنبه کنکور ویروس دادم معلوم نیست قبول بشم یا نه اما با این وجود ویروسم در حد عالیه و 97٪ زدم در هر صورت اگه بتونم کمک کنم رو من حساب کنید
واقعا 97؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینکه عالیهههه .افرین.:smilies-azardl (113میشه بگید ویروس چه منابعی و چه طوری خوندید؟بقیه درسا چطور؟:28:

solarcorona

New member
سلام ببخشید من خارج از شهر بودم به اینترنت دسترسی نداشتم.شما چه خبر طبق برنامه پیش میرین؟:28:من که هنوز مشغول امتحانای دانشگامم
سلام , خوبین ؟ بله فعلا کارم رو با مطالعه ویروس شروع کردم , ایشاا... هر چه زودتر امتحانات رو با موفقیت پشت سر بگذارید .:smilies-azardl (113

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا