امادگی برای ایلتس

waria

New member
سلام
برای امادگی ازمون ایلتس چه کتابایی بخونیم؟اگه نرم افزار،فیلم یا هر چیز دیگه ای هم کمک میکنه لطفا بگید.اگر هم کسی خودش شرکت کرده و قبول شده لطفا تجربیاتشو به بقیه هم بگه.ممنون:riz304:

sol

New member
سلام
برای امادگی ازمون ایلتس چه کتابایی بخونیم؟اگه نرم افزار،فیلم یا هر چیز دیگه ای هم کمک میکنه لطفا بگید.اگر هم کسی خودش شرکت کرده و قبول شده لطفا تجربیاتشو به بقیه هم بگه.ممنون:riz304:
من به شما توصيه مي كنم كتابهاي a1,a2,b1,b2 , كتاب fc به علاوه خود كتاب ايلتس كه متعلق به انتشارات دانشگاه آكسفورد هست و dvd هم همراهش داره رو تهيه كن و از ابتدا شروع كن قدم به قدم با كتاب پيش رفتن ويقينا موفق مي شيد.

8521413

New member
بستگی به سطح زبانت داره... این که تا به حال کلاس مکالمه رفتی یانه...
من خودم تافل ibt گرفتم...
اگر بتونی یه کلاس مناسب پیدا کنی و در کنارش خودت کتاب های دیگه ای مطالعه کنی... خیلی سریعتر پیشرفت می کنی...
در مورد فیلم و نرم افزار هم از سایت هایی مثل mihandownload و vatandownload میتونی چیزهای زیادی دانلدود کنی... من خودم یه فیلم 90 قسمتی آموزش آیلتس ازش دانلود کردم... خیلی عالی بود... اما برای دوره ی پیشرفته هست و نکات رو درس میده... یه خانمی تدریس می کنه... خیلی عالیه...

TUMS

Well-known member
من که تابستون قراره واسه mhle بخونم و ترم دیگه شرکت کنم و مدرکشو بگیرم. . . .
فک کنم نمره بالای 50 باید بیارم که من همین جوری نخونده بودم 60 گرفتم فکرشو بکن آسونه. . . .
ولی از اونجایی که گذشته از اینکه چه مدرکی برای دکترا داری نمره ات هم تاثیر داره
برآن شدم که نمره خوبی بگیرم . . . .:smilies-azardl (181
هر کی تابستون پایه بود شرو میکنیم. . . .
آیا کسی هست mhle داده باشه و نمره خوبی گرفته باشه ببینیم چی خونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304:
فک کنم همو ضروریات تافل خوب باشه :smiliess (11):

TUMS

Well-known member
بی بی تی جان شوما ارشد هستی؟
بگم ؟ بگم؟
باشه میگم
اول اینکه من فعلآ قصد خارج رفتن ندارم و نیازی هم به مدرک ایلتس و تافل ندارم:smilies:
دوم اینکه واسه دکترا در ایران mhle کافیه و بنده به دلیل کارای پایان نامه وقت زیادی واسه خوندن بقییه ندارم در حالی که با همین آزمون کارم راه میوفته. . .
اعتبار مدرکش 2 سال هست و اگه قرار شد برم خارج حتمآ یه وقت میزارم و میگیرمش. . . .
در دوره دکترا وقت زیاد دارم میتونم هر مدرکی بخوام بگیرم . . .
بازم بگم . ..

mehrshad

New member
آیلتس کلا یه جوریه ... من تافل رو ترجیه میدم... کی می خواد نمودارو ... تفسیر کنه اخه !!! تافل خیلی راحتر و منطقی تره سوالاش !!!

helesa

New member
سلام منم هستم .به نظرم آیلتس بهتره من پارسال آیلتس دادم از نمرم راضی نیستم 6 شدم یه کم سخته ولی اگه تمرین مدام داشته باشیم میتونیم نمره های خوبی بیاریم .کتاب های ایلتسcambridge که 8 جلده خوبن .لغت هم من از روی oxford advanced learner's dictionary ویرایش 8 خوندم که خیلی مفیده .برای بخش listening فقط باید یه سری فیلم های ساده رو گوش بدیم و هر چی می شنویمو بنویسیم

maryasen

New member
سلام

به نظر من که فقط برو. از این شاخه به اون شاخه خیلی بهت استرس میده مخصوصا اینکه آیلتس باید ترفند بلد باشی. این ترفند رو خودت نمی توونی پیدا کنی. پیشنهاد من فرهیختگانه. البته آفرینش هم بد نیس

maryasen

New member
من که تابستون قراره واسه mhle بخونم و ترم دیگه شرکت کنم و مدرکشو بگیرم. . . .
فک کنم نمره بالای 50 باید بیارم که من همین جوری نخونده بودم 60 گرفتم فکرشو بکن آسونه. . . .
ولی از اونجایی که گذشته از اینکه چه مدرکی برای دکترا داری نمره ات هم تاثیر داره
برآن شدم که نمره خوبی بگیرم . . . .:smilies-azardl (181
هر کی تابستون پایه بود شرو میکنیم. . . .
آیا کسی هست mhle داده باشه و نمره خوبی گرفته باشه ببینیم چی خونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304:
فک کنم همو ضروریات تافل خوب باشه :smiliess (11):

خودم نه. اما دوستم شرکت کرد و 69 گرفت . از کتاب های فرهیختگان دانشگاه استفاده کرده بود. شایدم کلاساش .

بالا