همکاری دوستان ارشد و دکترا

Artmis.a

New member
سلام دوستان

در این تاپیک دوستانی که دانشجوی دکترا و ارشد هستن (ترجیحا گروه زیست) دور هم جمع بشن و در خصوص مقالات ، پایان نامه ها، سمینارها و امتحانات و تمام مواردی که میشه با هم همکاری کرد و حتی اخبار مربوط به برخی کنگره ها و همکاری های پژوهشی اعلام حضور کنن.:smilies-azardl (181

با سپاس فراوان:rose::thanks::rose:

E

elah

Guest
ایول این قسمت رو خیلی خوب اومدی.:4d564ad6::smilies-azardl (113:rose:

Artmis.a

New member
دوستان بیوشیمی، میکروبیولوژی، ژنتیک، تغذیه، صنایع غذایی، سلولی مولکولی، آمار زیستی، سم شناسی، گیاهپزشکی، تکوین، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی،فیزیک پزشکی،حشره شناسی، علوم آزمایشگاهی،قارچ شناسی، پزشکی مولکولی، مهندسی بافت، هماتولوژی، فیزیولوژی، نورولوژی، پزشکان و دندانپزشکان محترم صمیمانه در انتظار حضور گرم شما هستیم.:a2d3::thanks::thanks::a2d3:

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
اعلام نتيجه نهايي دکتري تخصصي دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:نتيجه نهايي آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد که اسفند سال گذشته برگزار شد، نيمه دوم شهريور اعلام مي شود.

سجادي جاغرق، رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: داوطلباني که در آزمون دکتري تخصصي دانشگاه آزاد شرکت کردند از اول تابستان سال 91 به مرور دعوت به مصاحبه مي شوند.

وي افزود: طبق آمار حدود 38 هزار نفر در اين آزمون شرکت کرده اند که هنوز به طور قطعي در رابطه با ظرفيت پذيرش داوطبان نمي توان صحبت کرد و بعضي از واحدهاي دانشگاه آزاد در صدد کسب مجوز برخي از کد رشته ها هستند و اواسط تابستان ظرفيت پذيرش نهايي اعلام مي شود.

وي در پايان اظهار داشت: نتيجه نهايي پذيرش داوطلبان دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اواخر ارديبهشت امسال اعلام مي شود

Artmis.a

New member
سلام حدیث جون
منم هستم

سلام عزیزم خیلی خوبه:ad54ad:

هر سوال و مشکلی از بچه های ارشد و دکترا داشتی اینجا مطرح کن.:riz304:

راستی تخصص و توانایی هات رو برای ترجمه مقاله نویسی و ... هم بگو تا بهتر بتونیم باهم همکاری کنیم.:idea_majidonline::4d564ad6:

waria

New member
پس چرا اینجا پرنده پر نمیزنه؟بقیه نمیخوان همکاری کنن؟:New (6)::New (6)::New (6)::New (6):

hediyeh_65

New member
سلام حدیث جون.از پیشنهاد خوبت خیلی ممنون.راستش من از بچه های ترم های آخر ارشد وبچه های دکترا میخواستم بپرسم که چطوری و از کجا میشه درگیر کارهای عملی شد و روی پروژه ای کارکرد.اگه کسی هست که کار تحقیقی به صورت عملی انجام میده یا داده لطفا کمی هم ما تازه وارد هارو راهنمایی کنه.خیلی ممنون

Artmis.a

New member
سلام حدیث جون.از پیشنهاد خوبت خیلی ممنون.راستش من از بچه های ترم های آخر ارشد وبچه های دکترا میخواستم بپرسم که چطوری و از کجا میشه درگیر کارهای عملی شد و روی پروژه ای کارکرد.اگه کسی هست که کار تحقیقی به صورت عملی انجام میده یا داده لطفا کمی هم ما تازه وارد هارو راهنمایی کنه.خیلی ممنون

اگه بیان جواب بدن و راهنمایی کنن که خیلی خوبه:13:

اشکال نداره اگه نیومدن خودم شروع میکنم:riz304::ad54ad::riz304:

من در حال حاضر دارم روی یه طرح تحقیقاتی کار میکنم که در حال حاضر مشغول جمع کردن نمونه از بیماران میباشم.
اگه دنبال طرح تحقیقاتی هستی(در دانشگاه های علوم پزشکی ) که باید بری پیش یکی از اساتید و ازش موضوع بگیری و شروع کنی به نوشتن پروپزال که کاری هم نداره ،اگه پایان نامته که دیگه بچه های ارشد باید نظر بدن من نمیدونم!

Artmis.a

New member
من در حال حاضر دارم روی یه طرح تحقیقاتی کار میکنم که در حال حاضر مشغول جمع کردن نمونه از بیماران میباشم.
اگه دنبال طرح تحقیقاتی هستی(در دانشگاه های علوم پزشکی ) که باید بری پیش یکی از اساتید و ازش موضوع بگیری و شروع کنی به نوشتن پروپزال که کاری هم نداره ،اگه پایان نامته که دیگه بچه های ارشد باید نظر بدن من نمیدونم!

چه خوب:4d564ad6:

میشه بپرسم موضوع طرحتون چیه؟؟:ad54ad::idea_majidonline:

بالا