معرفی رشته هماتولوژی و مقایسه آن با سایر رشته های علوم آزمایشگاهی و بازار کار آن

mahtab_ke

New member
salam man taze ozv shodam khoshham kasio peyda kardam ke hemato khonde
dar morede in mozoe lotf konid zodtar benevisid. man olum azam mikhaham
hemato emtahan bedam. ba tashakor

paradise

New member
سلام ببخشید ولی میتونید به عنوان کسی که هماتو میخونه یه مقایسه بین هماتو وبیوتکنیک بکنید چون من شدید بین این رشته ها برا انتخاب ارشدم گیر کردم و استادام فوق العاده از رشته ی خودشون دفاع میکنن و راه حل مناسبی نمیدن!

koppol

New member
خون

سلام ، من برا دومین ساله که میخوام هماتو شرکت کنم ، هماتو تاپ ترین رشته ی گروه علوم پزشکی هست ، پر کاربردترین،با کلاس ترین ، شیرین ترین ، تحقیقاتی ترین ، و بنیادی ترین رشته است.

mosaferkocholo

New member
سلام کپول جان اسمت خیلی باحاله :25r30wi: چیطور شد سال پیش قبول نشدی ؟من سال اوله شرکت میکنم
سلام ، من برا دومین ساله که میخوام هماتو شرکت کنم ، هماتو تاپ ترین رشته ی گروه علوم پزشکی هست ، پر کاربردترین،با کلاس ترین ، شیرین ترین ، تحقیقاتی ترین ، و بنیادی ترین رشته است.

koppol

New member
دلم برا رقبا سوخت

سلام ، خیلی ساده است ، سادگی سوالات

mosaferkocholo

New member
سلام فاکتور عزیز

میشه راجب به مکان هایی که این رشته کارایی داره بگید ؟

و این که به این رشته هم بورس میدن؟:ad54ad:

راستی مرسی که اومدی من که خیلی خوشحالم:rolleyessmileyanim:

factorVIII

Member
سلام فاکتور عزیز

میشه راجب به مکان هایی که این رشته کارایی داره بگید ؟

و این که به این رشته هم بورس میدن؟:ad54ad:

راستی مرسی که اومدی من که خیلی خوشحالم:rolleyessmileyanim:
دانشگاه ها..مراکز تحقیقاتی(که تو ایران خ کمه) ..سازمان انتقال خون.. ازطرفی با توجه که تعداد کم فارغ التحصیلان ارشد و دکترای هماتولوژی فعلا بازار کار این رشته از بقیه بهتره ..اگه منظورت بورس وزارت بهداشته.. در حال حاضر بورس در مقطع دکترا فقط به ایمونوهماتولوژی و بانک خون تعلق میگیره که فکرکنم که تابحال 2 یا 3 بار دانشجویانی بورس کردن..اما در آینده مشخص نیست که بورس شدن برقرار باشه یا نه..

mosaferkocholo

New member
مرسی فاکتور جان توضیحاتت جامع بود:thanks:
دانشگاه ها..مراکز تحقیقاتی(که تو ایران خ کمه) ..سازمان انتقال خون.. ازطرفی با توجه که تعداد کم فارغ التحصیلان ارشد و دکترای هماتولوژی فعلا بازار کار این رشته از بقیه بهتره ..اگه منظورت بورس وزارت بهداشته.. در حال حاضر بورس در مقطع دکترا فقط به ایمونوهماتولوژی و بانک خون تعلق میگیره که فکرکنم که تابحال 2 یا 3 بار دانشجویانی بورس کردن..اما در آینده مشخص نیست که بورس شدن برقرار باشه یا نه..

etzio

New member
سلام به نظرتون ایمنی بازار کارش بهتره یا هماتو؟

سلام کپول جونم میشه درصدایی که پارسال داشتی رو بگی؟برنامه پارسلت با برنامه امسالت چه فرقی داشت؟امسال چی خوندی؟مرسی ممنون میشم جانیم

sara77

New member
salam babak migam manam mikham hemato bekhonam vali chon zistam yekam sakhte terme 2 hastam to che barnamei dari

sara77

New member
salm kopoli shetori man mikham hemato bekhonam alan terem 2 zist hastam mishe begi chi bekhonam cchikar konsma

sara77

New member
are asisam vali khob midoni ke hemato sakhte ba in hame khaterkha man ang kardam mikham az alan bekhonam ke jobrane nadashtehayei ke male ma nist beshe mese khon darse takhasosie ma nist

بهارک

New member
B]سلام لطفا مطاب جدید بگذارید:13: من دوست دارم روی سرطان کار کنم روی درمانش به نظرتون با این رشته میشه به این هدف بهتر رسید؟ من تو شهرستانم نمیتونم اطلاعاتی راجبه این رشته به دست بیارم لطفا:sadsmiley:[/B]:riz304:

فکر کنم بیوشیمی بالینی بیشتر به دردت میخوره

بهارک

New member
بچه ها کسی میدونه امسال هماتو رشته شناور اعلام شد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f.soltani

New member
سلام من دانشجوی زیست جانوری هستم میتونم براارشد هماتولوژی بخونم ؟ممنون میشم راهنمایی ام کنید

بالا