دعوت به همکاری

admin

Active member
پرسنل مدیریت
از دوستانی که به سایت علوم پزشکی زیاد سر می زنند و در عین حال دوست دارند محیط اون مثل همیشه پاک و علمی باشه دعوت می کنیم به جمع مدیران سایت بپیوندند تا در هر کدام از انجمنها به عنوان مدیر فعالیت داشته باشند

کارهایی که مدیر هر انجمن می تونه انجام بده:

می تونه موضوعات نا مناسبی که برخی افراد در انجمن تحت پوشش اون مدیر درج می کنند حذف کنه
می تونه عضویت افرادی که کار بالا رو چندین مرتبه تکرار کنند لغو کنه

و...

البته لازم نیست که یک مدیر هر روز به سایت سر بزنه بلکه در قسمت تنظیمات مدیر امکانی هست که به محض اینکه هر کسی موضوع جدیدی رو توی انجمن(انجمن مربوط به اون مدیر) ارسال کنه و یا مطلب جدیدی بنویسه به ایمیل مدیر اون بخش ارسال میشه

sheyda60

New member
سلام
منم در پوست خود گنجيده نميشم از بابت همكاري با سايت علوم پزشكي :eek:

babahamid

New member
سلام
اگه آقاي ادمين پيام منو مثل قبلي حذف نكنه خيلي خيلي خوشحال ميشم كه تو انجمن تخصصي رشته خودم(مهندسي بهداشت حرفه اي) باديگران تبادل نظر و اطلاعات كنم.

krismas

New member
آقا منم باززززززززززززززززی.من از بچه های مهندسی بهداشت محیط هستم.از آشناییتون خوشبختم.

laleh20

New member
درمورد آموزش بهداشت هرچی میدونین بم بگین ممنوننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

سلام اگه درمورد اموزش بهداشت توضیح کامل بگیرم خیلی خوب میشه مرسی سایت خیلی خوبیه

storm

New member
:thumbsupsmileyanim:سلام ، من خوشحال میشم اگه بتونم تو انجمن بیوتکنولوژی بهتون کمک کنم.

s.ezzati

New member
سلام.خوشحالم تو جمعتون هستم.
دانشجو کارشناسی علوم آزمایشگاهیم و خب میتونم انجمن های زیادی که جز گرایش های علوم هستو مدریت کنم.
سابقه مدریتی تو چندتا انجمن هم داشتم و با ویبولتین آشنایی دارم.

n_m zephyrus

New member
سلام به همه دوستان گل ، تازه عضو شدم راستش علاقه شدیدی به ادامه تحصیل تو رشته اموزش بهداشت دارم رشته تحصیلی خودم علوم اجتماعی بوده در حال حاضر در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی مشغول به کارم در مورد منابع ازمون کارشناسی ارشد اموزش بهداشت به جز منابع معرفی شده سازمان سنجش اطلاعات چندانی ندارم ، لطفا منو راهنمایی کنید مخصوصا زهرا جون و لاله 20
در ضمن دوست دارم یک عضو فعال در انجمن باشم .و حاضر به همکاری هستم .:apple:

hadis90

New member
من هم هستم .........

از دوستانی که به سایت علوم پزشکی زیاد سر می زنند و در عین حال دوست دارند محیط اون مثل همیشه پاک و علمی باشه دعوت می کنیم به جمع مدیران سایت بپیوندند تا در هر کدام از انجمنها به عنوان مدیر فعالیت داشته باشند

کارهایی که مدیر هر انجمن می تونه انجام بده:

می تونه موضوعات نا مناسبی که برخی افراد در انجمن تحت پوشش اون مدیر درج می کنند حذف کنه
می تونه عضویت افرادی که کار بالا رو چندین مرتبه تکرار کنند لغو کنه

و...

البته لازم نیست که یک مدیر هر روز به سایت سر بزنه بلکه در قسمت تنظیمات مدیر امکانی هست که به محض اینکه هر کسی موضوع جدیدی رو توی انجمن(انجمن مربوط به اون مدیر) ارسال کنه و یا مطلب جدیدی بنویسه به ایمیل مدیر اون بخش ارسال میشه

من هم هستم رو ما حساب كنيد ..............كارشناس تغذيه .........

vahaab

New member
سلام اگه مارو قبول دارین منم هستم برا رشته فیزیک پزشکی دارم میخونم

بالا