منابع هماتولوژی

shahrbanou

New member
سلام
میخواستم بدونم که من تمام کتابهای دکتر بابک بلبلی را دارم.به عنوان منبع برای کارشناسی ارشد هماتو خوبه؟

saiedb55

New member
نه بابا اونا که خيلي قديمي و پيش پا افتادن منابع جديدو بخون

shahrbanou

New member
سعید جان لابد شما هم ارشد هماتو تا به حال شرکت کردید.البته ازمون وزارت بهداشت شرکت نکردم (وزارت علوم شرکت کردم ).من اصلا چیزی نخونده بودم و به نظرم میامد که سطح سوالا بالا نیست و متوسطه.البته من همه منابع رو دارم اونم به روزشو ولی نمیخوام اینا رو بخونم دوست عزیز.
ایمنی عباس
هماتو دیویدسون
سلولی ملکولی مجد.......
میخواستم که از روی جزوه های دکتر بلبلی بخونم و ازمونهای ازمایشی شرکت کنم.جزوه های دکتر که واسه سال 84 به بعد هست ...منو راهنمایی کن
لطفا:adoration:

factorVIII

Member
دوست عزیز در این قسمت مباحث غیر کنکوری بحث می شود..لطفا برای بحث کنکوری به قسمت "آزمون کارشناسی ارشد" - رشته هماتولوژی مراجعه کنید...بنده هم پست برای منابع گداشتم...این پست هم تا 2 روز آینده به اون قسمت انتقال میدم و جهت اطلاع عرض کردم

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
بچه ها آزمون هاي سنا خوبه؟استاندارده؟ميخواستم ببينم اگه خوبه آزمون جامعش شركت كنم مرسي

samira salahi

New member
عزیز سطح سوالات وزارت بهداشتش خیلی بالاست شوخی نیست که پزشکیه با وزارت علوم بهداشت رو محک نزن سوالات رو سایته برو دانلود کن خودت ببین[/SIZE]

sarvi

New member
سلام من دنبالرفرنس های دکتری هماتولوژی می گردم هیچ جا پیداش نکردم لطفا راهنماییم بفرمایید. سپاس گزارم

jo-boy

New member
سلام من دنبالرفرنس های دکتری هماتولوژی می گردم هیچ جا پیداش نکردم لطفا راهنماییم بفرمایید. سپاس گزارم
سلام.دوست عزیز برای دکتری رفرنس معرفی نمیشه و داوطلب باید آمادگی جواب دادن به سوالات خارج از کتاب رو هم داشته باشه.

sarvi

New member
سلام ممنونم این رو میدونم ولی به هر حال یه سری رفرنس ها هستن که به عنوان منبع اصلی محسوب میشن من چون رشته ام مرتبط نیست هیچ اطلاعی از رفرنس ها ندارم

NaFaS..

New member
من تازه عضو شدم سال اول علوم آزمایشگاهوتموم کردم میخوام آماده شم واسه ارشد هماتو...
میتونین بگین چه کتابایی رو بخونم؟من باید این تابستون کتابارو تهیه کنمو همراه ترما بخونمشون...خواهش میکنم کمکم کنین..

e.a

New member
salam bacheha man reshte seloli molekoli hastam mikham azmone vezarat behdasht hemato shercat konam
mishe rahnamaeim konid khondane che manabei behtare

e.a

New member
salam bacheha man reshte seloli molekoli hastam mikham azmone vezarat behdasht hemato shercat konam
mishe rahnamaeim konid khondane che manabei behtare

Maryamaa

New member
با سلام رشته من میکروبیولوژیه اما به هماتو علاقه دارم میتونم خواهش کنم در مورد منابعی که باید بخونم راهنماییم کنید؟ واقعا ممنون میشم خیلی سردرگمم

Maryamaa

New member
با سلام رشته من میکروبیولوژیه اما به هماتو علاقه دارم میتونم خواهش کنم در مورد منابعی که باید بخونم راهنماییم کنید؟ واقعا ممنون میشم خیلی سردرگمم

oooookh

New member
سلام خدمت دوستانی ک امسال ارشد هماتو قبول شدن...چه منابعی رو برای زیست و بیو پیشنهاد می دین؟ کسی هست ک از های سنا استفاده کرده باشه؟ راضی بوده آیا؟ برای خود هماتو دیویدسون و هاف براند کافیه؟ اصلا هاف براند رو توصیه می کنین؟

آخرین ویرایش:

maryam30

New member
باسلام خدمت دوستان
بچه ها یه راهنمایی میخواستم لطفا هر کی میدونه جواب بده. ممنونتون میشم. من فقط دعاتون میکنم..
.من کتاب اصول و روشهای آزمایشگاهی در بانک خون(ایمونوهماتولوژی) و کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی رو دارم میخونم که هر دوش از گل افشانه .البته کتاب دومیه حدود 670 ص اس و خیلی جامع اس. هنری دیدسون هم خوندم و هافبراند هم دارم میخونم ولی متاسفانه چاپ جدید سالی رادمن 2014 هنوز نیومده. به نظرتون همین کتاب ها کافیه اگه سالی رادمن رو نخونم و با توجه به اینکه یه منبع دیگه ماله مجتبی طبرستانی دانشگاه مشهد هم اضافه شده؟

بالا