معیارهای اصلی شما برای انتخاب دانشگاه ها چیست؟

Moeiniglesias

New member
سلام
لطفا دوستان نظرشون رو بگن! معیارهای اصلی و مهم در انتخاب دانشگاه ها بخصوص در رشته ی میکروب شناسی پزشکی چیه؟ همانطور که میدونید در این رشته 23 تا دانشگاه دانشجو جذب میکنه!! بر چه اساسی شما دانشگاه های خودتون را از شماره 1 تا آخر انتخاب میکنید؟:idea_majidonline:

ayda

New member
اولش میگیم بهترین رشته و بهترین شهر
بعد میگیم رشته مهمه شهرشو بیخیال
آخرش که میشه دعا میکنیم قبول بشیم

Farzan

New member
نیاز به پاسخ تخصصی نداره درمورد وزارت بهداشت رشته ات که از قبل مشخصه و فقط همونه ،دانشگاه هم که همش علوم پزشکی اند حالا صرف نظر تیپ بندی ها بعد تهران معمولا بر اساس مسافت و هرکسی نزدیک بودن به شهرش انتخاب میکنه که بتونه با خیال راحتتری به پایان نامه اش با سرفرصت و بی دغدغه برسه .......! در ضمن در مقطع ارشد اساتید زیاد مهم نیست چون همش خودت باید دنبال همه چیز باشی اونا فقط یه چیزای سطحی میگن اساتید علوم پزشکی هم معمولا اعضای هییت علمی با سوادی هستن امکانات هم دو سال که بیشتر نیست باز اگه براساس نزدیکی انتخاب کنی مشکلات امکانات هم نداری...

آخرین ویرایش:

aohm

New member
اولش میگیم بهترین رشته و بهترین شهر
بعد میگیم رشته مهمه شهرشو بیخیال
آخرش که میشه دعا میکنیم قبول بشیم

آيدا به شوخي گفت،اما كاملا درست! واقعيت همينطوره
من به شخصه مهمترين ملاكم قبول شدنه،اما براي ترتيب انتخاب از بين همه اون دانشگاههايي كه ميخام انتخاب كنم،: اعتبار دانشگاه،سطح رشته من در اون دانشگاه،علاقه م به شهرش،فاصله شهر تا شهر خودم برام مهمه

yaas91

New member
سلام كسي از واحد علوم دارويي دانشگاه آزاد اطلاعات داره؟ خوبه؟ استاداش خوبه؟ ميارزه ثبت نام كنم؟

samira12

New member
سلام من یکی از دوستام علوم دارویی میکروب میخونه راضی نیست میگه همش الافیم.ازمایشگاه هامونم درست حسابی تشکیل نمیشه

بهارک

New member
خب اول بهتری دانشگاهها رو انتخاب میکنم مثلا ما که میکروب میخوایم اول تهران و شهید بهشتی و مدرس و ایران و انیستیتو پاستور بعد اصفهان و شیراز بقیه رو هم دلبخواهی
چون اینطور که من شنیدم سی درصد پذیرش کنکور دکتری به دانشگاههای معتبر تعلق گرفته باید حواسمون باشه.

بالا