?Where are you Nurses

بسم الله الرحمن الرحیم

کلامم رو با سخنی از حضرت علی علیه السلام شروع می کنم که فرمودند: هیچ پشتیبانی استوار تر از مشورت کردن نیست و هیچ خردمندی از مشورت بی نیاز نیست.

سلام

از همه همکاران محترم تقاضا دارم اگر پیشنهادی، انتقادی، هر سؤالی، مشکل درسی، تجربه آموزنده، خاطره ی تأمل برانگیزی دارند با ما(!) مطرح کنند.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...!

Ryushad

New member
سلام همکار گرامی، وقت بخیر، هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتگزاری حاضرم

سلام ممنون از همکاریتون
%282%29.gif

می گن پرستاری ویژه خیلی سخته!!!!!!!!
پذیرش محدود هم داره....
چرا همه می رن ویژه؟

Ryushad

New member
یادمه که ترم پیش (7) کارآموزی آی سی یو که بودیم به یکی از بچه ها به شوخی گفتم مریضت abg داره. اونم کف ایم کارا!!!! بدون اینکه از کسی بپرسه میره بنده خدا مریضو سوراخ سوراخ میکنه! آخرشم نتونست بگیره و مربی خودش گرفت! چند دقیقه بعد گندش در اومد که مریض اصلا abg نداشته.
نتیجه: هیچگاه بیمار رو اسباب شوخی قرار ندید. حالا این دفعه بخیر ختم شد ولی همیشه اینطوری نیست!!!!!!!

بهترین دست مزدها و مکان های عرصه خدمتگزاری:

1) آموزش و پرورش (مربی بهداشت)
2) بیمارستان های تامین اجتماعی
3) بیمارستان های دانشگاهی
4) بیمارستان خصوصی

Ryushad

New member
یمن که هنوز نرفتم ببینم سخته یا آسون!!! بیشترا میرن پرستاری. اونایی هم که ویژه شرکت میکنن معمولا فارغ تحصیل هستن جز عده ای محدود.

Ryushad

New member
خواش میکنم. در این مورد اطلاعی ندارم اما گمون کنم "بیمارستان های تامین اجتماعی". بیمارستان خصوصی که مطمئنم نیست. واسم دعا کنید خواهشا

محتاجیم به دعا!
من مطمئن هستم یعنی اساتید شما این مسایل رو با شما در میون نمی ذارن؟
برای خانم ها مربی بهداشت خیلی بخور و بخوابه در مقایسه با کار در بیمارستان!!!!

پایین ترین حقوق ماله بیمارستان خصوصیه ضمن اینکه بعد از بازنشستگی هیچی بهشون تعلق نمی گیره باز صد رحمت به دولتی!

Ryushad

New member
این که درسته توی مراکز بهداشت پشت میز نشینیه فقط و اصلا با بیمارستان قابل مقایسه نیست. البه حقوقش مقداری کمتره.

مثلا عید به عید یه پوله گنده می ذارن کف دستشون بیچاره بازنشستگی رو چطور سرکنه؟ از همه مهم تر سال به سال با شما قرارداد می بندن!!!!!!!!!!!! خیلی وحشتناکه...

Ryushad

New member
این که درسته توی مراکز بهداشت پشت میز نشینیه فقط و اصلا با بیمارستان قابل مقایسه نیست. البته حقوقش هم مقداری کمتره.

mamad20

New member
سلام من نسبت سختی قبولیو اینطور طبقه بندی میکنم:از ساده به سخت:1 .نوزادان 2.سالمندی3.ویژه 4.آموزش
موافقم واسه خانما واقعا اموزش و پرورش جای خوبیه واقعا کار بیم سخته.شما جایی مشغولید؟

سلام دوست عزیز
پرستاری جزو مشاغل سخت شناخته شده ولی آموزش و پرورش راحته تابستونا تعطیلی آخر هفته تعطیلی کشیک شب نداری بیمارستانه و هزار و یک گرفتاری دیگه
11%20%2823%29.gif

بالا