مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

mamai86

New member
سلام دوستان
این تاپیک برای بیان پیشرفتای درسی تون برا خوندن ارشده. اینکه ببینیم تا الان چیکار کردیم.کدوم درسارو تا کجاش خوندیم.
بیاین به همدیگه بگیم اوضاع در چه حاله. اگه کسی پیشنهادی ،توصیه ای یا تغییر روشی برا دوستای دیگه هم داره همینجا کمکش کنه.(از جمله شخص شخیص بنده)
منتظر توصیه های مفید و دلسوزانه ی دوستان هستیم :riz304:
تشکر تشکر تشکر :4d564ad6::thanks:

آمنه

New member
علیک سلام.
من خوندن برا ارشد از اول دی شروع کردم اول با ویلیامز چون حجم زیادی داشت پیشرفتم خیلی خوب بودو تا الان تونستم تمام مباحث جلد اول و دوم +دور دوم مرور تمام کنم .بقیه دروس به استثنا زبان و جنین تا نیمه پیش بردم.مبحث بهداشت که تازه شروع کردم و فقط کتاب سنجش میخونم.
تو زبان و جنین اوضاعم خیلی خرابه چون جنین با حجم کمش ولی بسیار فراره!!!اما چیزی که تا حالا خیلی کمکم کرده اینکه بعد از خوندن هر درس و تسلط کامل روی مبحث به فاصله یک تا دو روز بعدش تست همون مبحث میزنم تا نکاتی که از نظر من جا افتاده یا کم اهمیت بوده و در کل نقاط ضعفم تو اون مبحث بفهمم بعدش دوباره به فاصله یک روز همون مبحث دوره میکنم تا به طور کامل در ذهنم جا بیفته.و یه نکته دیگه اینکه سعی میکنم تمام مباحث هر روز بخونم حتی اگه شده یک ساعت .
حالا شما بگو تا حالا چیکار کردی؟

mamai86

New member
اوضاع درسی خود من
از دروس نوزادان و داخلی جراحی و بارداری زایمان رو تا 50-60% رسیدم بخونم. زبان هم تا حد خیلی راضی کننده
بهداشت رو از کتاب شجاعی تهرانی 1 جلدشو تا آذر تموم کردم و دیگه نتونستم بقیه شو بخونم. جنین شناسی عمومی رو با 2 فصل از اختصاصیش خوندم
اما الان هیچ چی یادم نیست:25r30wi:

mamai86

New member
من بیماری های زنان رو شروع کردم. اما فصول کلیدی رو میخونم اول
اوضاع داره رو به راه میشه. تست رو از فردا دارم شروع میکنم.یه دفتر باز کردم خونده هامو توش نوشتم.خیلی روحیه گرفتم

آمنه

New member
سلام مامایی جان. آفرین فکر خوبی در مورد بیماری زنان کردی منم همین کار دارم میکنم.نکته برداری تو هفته های آخر خیلی کمک میکنه. لطفا نکاتی که مینویسی به اشتراک بزار تا بقیه بچه ها هم استفاده کنند.:thumbsupsmileyanim:
نوزادان و بیماری زنان من خیلی خوب پیش رفته.بارداری تمام کردم . ولی در مورد داخلی و جراحی نگرانم چون تازه شروع کردم .

mamai86

New member
سلام مامایی جان. آفرین فکر خوبی در مورد بیماری زنان کردی منم همین کار دارم میکنم.نکته برداری تو هفته های آخر خیلی کمک میکنه. لطفا نکاتی که مینویسی به اشتراک بزار تا بقیه بچه ها هم استفاده کنند.:thumbsupsmileyanim:
نوزادان و بیماری زنان من خیلی خوب پیش رفته.بارداری تمام کردم . ولی در مورد داخلی و جراحی نگرانم چون تازه شروع کردم .

چشم.تا جایی که بتونم تو سایت میذارم. من باردریم تعریفی نداره..همه چی یادم رفته آمنه.
نترس.وقت باقیمونده ،وقت کمی نیست. داخلی جراحی رو میشه تو 1 ماه جمع کرد و دوره کرد.نگران نباش.
موفق باشی.:applause:

mamai86

New member
من از امروز میرم کتابخونه عمومی درس میخونم
خیلی بهتر خوندم. امروز 20 فروردین تا روز آخر خرداد میرم.اوضاع داره خیلی بهتر میشه
:ad54ad:

vb2

New member
سلام دوستای خوبم خوب بخونید هنوز 2 ماه داریم من پارسالم که شرکت کردم دو ماه اخر خیلی کمکم کرد یعنی هر چی یادم بود از اون دو ماه مخصوصا ماه خرداد بود منم دارم با انرژی زیاد می خونم اوضامم خدارو شکر روبراهه و راضیم من پارسال ضعفم تو بهداشت و زبان بود امسال رو اونا خیلی کار کردم .واسه کسایی که بار اول کنکور ارشد می خوان بدن میگم ارشد امتحان و جوش اصلا اونی نیست که فکر می کنید خیلی جوش خوبه منکه پارسال که سال اولم بود و با همه ی سختی های فاینال و آمارو خوابگاه خوندم واقعا عالی بود اینو گفتم که روحیه بگیرید نگران سر جلسه نباشید الان فقط درسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس:28:

mamai86

New member
خیلی روحیه دادی
مرسی مرسی.اوضاع درسی من هم داره خوب میشه.

vb2

New member
راستی این قانون که تا طرحت تموم نشه نمیشه ارشد داد مگه مال اونا نیست که طرحشون اجباریه؟

vb2

New member
مرسی فدات ما مامایی ها فعلا اختیاریم دیگه؟

vb2

New member
آره.ما اختیاریم.
اوضاع درسی در چه حاله؟ یه خلاصه ی دیگه بنویس.اما از امسال
سلام عزیزم اوضاع درسیم رو براهه همرو خوندم دوره ام داره تموم میشه.خرداد فقط خلاصه می خونم یعنی مهما فعلا رو زبانم کار می کنم .خدارو شکر جنین و نوزادم عالیه .توکل به خدا تلاشمو میکنم وراستی اگه استخدامی بیاد واسه خوندتن اونم باید وقت بذاریممممممممممممممممماااا؟:smilies-azardl (181

mamai86

New member
سلام عزیزم اوضاع درسیم رو براهه همرو خوندم دوره ام داره تموم میشه.خرداد فقط خلاصه می خونم یعنی مهما فعلا رو زبانم کار می کنم .خدارو شکر جنین و نوزادم عالیه .توکل به خدا تلاشمو میکنم وراستی اگه استخدامی بیاد واسه خوندتن اونم باید وقت بذاریممممممممممممممممماااا؟:smilies-azardl (181

خوش به حالت.من خیلی عقبم.اول خرداد مرور جدی رو شروع می کنم تازه.
من پارسال بهتر از امسال خونده بودم خداییش.اما یه چیزی که هست..امسال با کمک خونده های پارسال اوضام بهتر شده.
ایشالله تو یکی قبول بشی دوست جون

vb2

New member
خوش به حالت.من خیلی عقبم.اول خرداد مرور جدی رو شروع می کنم تازه.
من پارسال بهتر از امسال خونده بودم خداییش.اما یه چیزی که هست..امسال با کمک خونده های پارسال اوضام بهتر شده.
ایشالله تو یکی قبول بشی دوست جون

ایشا لله هممون قبولیم دوستم :ad54ad:

آمنه

New member
من اصلا حال روحیم خوب نیست. واقعا خسته شدم. هر روز با بی میل تر از دیروز میرم سراغ کتابام. حسابی سرسری میخونم و دقت نمیکنم.:13:

mamai86

New member
من اصلا حال روحیم خوب نیست. واقعا خسته شدم. هر روز با بی میل تر از دیروز میرم سراغ کتابام. حسابی سرسری میخونم و دقت نمیکنم.:13:

دوست خوبم توصیه میکنم ۱-۲ روز غیر از زبان درسی نخونی و یه کاری که خیلی دوست داری رو تو این یکی دو روز انجام بدی..مثلا بگردی یا بری خرید کنی واسه خودت
منظورم اینه یه خورده استراحت کنی
بعدش دوباره شروع کنی .خیلی وقت داریم تا ۱تیر. از الان خسته باشی و همین جوری ادامه بدی.. نتیجه دلخواه رو نمی گیری

بالا