قابل توجه بچه های روانشناسی که برای کنکور وزارت بهداشت برنامه ریزی میکنند

ملیسا

New member
سلام بچه ها
من از بچه هایی که برا کنکور وزارت بهداشت روانشناسی بالینی برنامه ریزی میکنند خواهش دارم به ما افتخار بدن و از طریق این تایپیک برنامه ریزی کلی طرح کنیم و هر روز میزان پیشرفتمون رو در همین تایپیک به هم اطلاع بدیم تا هم انگیزه تلاش با این رقابت بالا بره و نیز به هم دیگر کمک کنیم در هر مشکلی که پیش بیاید.
خواهش میکنم از دوستان اگه کسی امادگی داره و نیز نیت جدی برا خوندن داره که با یه برنامه ریزی بریم جلو امادگی خودشو اعلام کنه .خیلی خوشحال میشم اگه استقبال کنید و مثل بچه های رشته های دیگه همکاری داشته باشیم . بیایید تا انگیزه را با رقابت بالا ببریم تا همگی موفق شویم

منتظرمهااااااااااااااااااااااااااااااااااا:smilies-azardl (113

ملیسا

New member
سلام .پس بچه های روانشناسی کجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):

reza nahid

New member
پاسخ

سلام
من یکی از رقیبا هستم که حرفه ای میخونم
اگه خواستین به شماه خودم 09147333489 اس ام اس بفرستین

ملیسا

New member
سلام از این که عضو گروه علوم پزشکی شدین خوشحالم و این که میخواین باهام همکاری کنید نهایت تشکر را دارم.اگه اجازه بدین همینجا یه رقابت دوستتانه با هم داشته باشیم تا جدیت بیشتر باشه .اگه شما برنامه ای دارین لطفا طرح کنید اگه نه باهم یه برنامه طرح کنیم .هرچند که هر کسی با برنامه خودش راحت تره ولی یه برنامه کلی مکمل خوبی میتونه باشه .من منتظر جوابتون میمونم .لطفا بچه های دیگه هم بیان وو همکاری کنند ممنون

hamidreza131

New member
سلام من میخوام در صورتی قبولی تو کنکور وزارت بهداشت انشا الله روانشناسی بالینی انستیتو روانپزشکی را انتخاب کنم اگه کسی در مورد انستیتو میتونه اطلاعاتی بهم بده لطفا بهم بگهhamidreza131@gmail.com

caty

New member
سام. به نظر من هرکسی نحوه خوندن مفید خودشو میدونه بهتره وقتت رو اینطوری تلف نکنی یه مو از خرس کندن غنیمته

lavan

New member
سلام من یه فایل پی دی اف از منابع ارشد بالینی رو دارم که از استادمون گرفتم که می تونه به اونایی که هنوز منابع رو تهیه نکردن کمک کنه اما نمی دونم که راهی وجود داره بفرستم یا نه اگه خواستید ایمیلمو می فرستم که هرکی خواست یه ایمیل بده. درضمن هر کی می دونه منابع وزارت بهداشت با وزارت علوم چقدر متفاوته اطلاع رسانی کنه

psychology123

New member

سلام سلام.منم هستم وتصمیم جدی دارم خودم رو برای بالینی بهداشت 92 آماده کنم.
به امید موفقیت تمام بچه های روانشناسی

ملیسا

New member
سلام .بچه ها من این تایپیکو خیلی وقت پیش زدم یعنی قبل عید بود اون موقع هم بچه ای کمی اومدن برا همین دیگه نشد ادامه بدیم و خودمون خوندیم .من امتحان امسالو خوب ندادم فک نکنم قبول شم .و احتمالا دوباره شرو کنم بخونم برا سال بعد.ولی فعلا مشکللاتی برام پیش اومده که نمیتونم شرو کنم .حالا با خودتونه اگه مایل باشین یه برنامه جدی داشته باشیم و ادامه بدیم .اگه نه که خب هرکسی برنامه خاص خودشو داره .حقیقتش اینکه من در این مدت همکاری خاصی از بچه های روانشناسی ندیدم البته دوستای دوران خودم سوسو بارون بودن که تا حدی باهم همکاری داشتیم ولی بقیه خیلی طرفشو به چشم رقیب میبینه واگه اینجوری باشه هیچوقت نمیشه همکاری کرد حتی بچه های بودن که متاسفانه و متاسفانه اول کار میگفت منم همکاری میکنم ولی بعدش اطلاعات غلط رو میداد که فقط خودش رو صحنه باشه متاسفانه من این برخورد رو فقط تو رشته روانشناسی دیدم در حالی بچه های این رشته باید برا بقیه الگو باشن .من حتی از چند نفر از ارشدهامون هم راهنمایی خواستم که متاسفانه هر کدوم یه اختلال داشتن خودشون ..حالا هرکی جدیه میتونه در کنار اعلام همکاریش یه برنامه هم بگه و اگه اکثریت موافق بودن شرو کنیم من به دلایلی دیگه زیاد وقت نمیکنم بیام ولی اگه فعالیت ببینم حتما میام

psychology123

New member

سلام ملیسا جان.این چیزی که شما گفتین جای تاسف داره.انشالله که امسال قبول می شین.
ملیسا اگه شما یا بچه هایی که سال پیش برای کنکور وزارت بهداشت خودشون رو آماده کرده بودن از تجربیاتتون بذارین خیلی می تونه کمک کنه.

مثلا یکی از دغدغه های من اینه که آیا کتابهای تست طبقه بندی شده برای هر درس وجود داره؟اگه هست کدوماش مناسب تره؟...
با آرزوی موفقیت روز افزون

psychology123

New member
راستی من تا حالا تو این سایت فعالیت نداشتم فقط عضو شدم و گاهی مطالباش رو خوندم.و تازه سر در آوردم چجوری می شه ازش استفاده کرد(البته تا حدودی)
نمی دونم منظورتون از همکاری و برنامه چیه؟؟!!ممنون می شم که بیشتر توضیح بدین.
نمی دونم چرا بااینکه تنظیمات رو دستکاری می کنم تا فنت و رنگ متنم عوض بشه نمی شه!!!

sana66

New member
سلام ملیسا جون
از این که بچه های هم رشته ای مون ( البته بعضی هاشون) اینطوری ان متاسفم,همیشه اعتقادم اینه زکات علم نشر اونه ,من دو تا ازدوستای خوبم رو تو آزمون های مرحله ای پارسه پیدا کردم, هنوزم باهاشون ارتباط دارم ,بی غرضانه اطلاعات مون رو در اختیار هم میذاشتیم, البته من تمام سرمایه گذاری ام برا وزارت علوم بود,و اگه چن ماه آخرم برا انستیتو میخوندم یه رتبه خوب هم اینجا می اوردم, حالا اگه اطلاعات من مورد نیازت هست ,من هستم

سلام فک کنم اگه باهم برنامه بریزیم وبخونیم بهتره

سلام فک کنم اگه با هم برنامه بریزیم وبخونیم بهترهمن برا کارشناسی هم با دوستام می خوندم رتبمم 100 شد رقابت دوستانه هم بود

بالا