تحلیل رشته قارچ شناسی

katii

New member
سلام من كارشناس ميكروبيولوژي هستم و ميخام قارچ شركت كنم. كمي درس خوندم و فقط 2ماه ديگه فرصت دارم نميتونم برنامه درستي بريزم لطفا به دادم برسييييييييدد

tulipa2000

New member
سلام چرا اینجا کسی نیست من نیاز به راهنمایی دارم چه جزوههایی برای درس قارچ شناسی خوبه کتاب چی بخونم یکی بداد من برسه :smiliess (12):من میخوام سال آینده امتحان بدم اصلا گیج شدم

medmycol

New member
مطالعه

سلام چرا اینجا کسی نیست من نیاز به راهنمایی دارم چه جزوههایی برای درس قارچ شناسی خوبه کتاب چی بخونم یکی بداد من برسه :smiliess (12):من میخوام سال آینده امتحان بدم اصلا گیج شدم

سلام رشته قارچ بسيار سخته ولي قبول شدنش نسبتا خوبه دوست من پارسال رفته بود پيش دكتر شكوه اميري كلاس قارچشو 80 زد ولي ميكروبش خراب شد اصفهان قبول شد

katii

New member

سلام :ad54ad:
من رشته کارشناسیم میکروبیولوژی بوده و از قارچ هیچی نمیدونستم.از بعد عید خوندنم تقریبا شروع شد. من کتاب دکتر شادزی رو خوندم+تست مجموعه سوالات قارچ شناسی انتشارات اشراقیه مولفش دکتر امیر سید علی مهبد-علی کنعانی (کتاب خوبیه با پاسخ تشریحی، اکیدا توصیه اش میکنم)
اگه وقت دارین فک کنم کتاب قارچ شناسی جامع دکتر زینی کاملتر باشه

واسه میکروب من جزوه های خودمو خوندم چون وقت نداشتم ولی بهتون توصیه میکنم یه کتاب خوبو بخونیین... میکروب امسال خیلی سخت بود ولی دو سه سال گذشته بیشتر از میکروب عمومی سوال میدادن که راحت میشد 60 زد

واسه زبان لزگی خیلی خوبه هر چند زبان امسال انقد سخت بود که دانسته هام زیاد به کارم نیومد.. :65d6a5d6s:
واسه پروتو من نکات برتر در آزمون کارشناسی ارشد دکتر زهرا بابایی + تست qb تک یاخته شناسی (انتشارات میر) رو خوندم و 80 زدم

واسه ایمونو چندتا کتاب خلاصه و تست 3m (انتشارات میر) رو خوندم و 67 زدم... کتاب خاصی نمیشناسم که معرفیش کنم ولی ایمونو خیلی مهمه.. جدیش بگیرین

دوستانه بهتون توصیه میکنم با یک برنامه منظم و پیوسته بخونین و امیدتون به خدا باشه.. انشا. جواب زحمتتونو میگیرین
:riz277:

abozar

New member
فقط قارچ امامی و دیگر هیچ اگر راهنمایی خواستی بپرس راهنمایییت مکنم

titan

New member
abozar;8 9623 گفت:
فقط قارچ امامی و دیگر هیچ اگر راهنمایی خواستی بپرس راهنمایییت مکنم
سلام دوست عزیز شما کجا قبول شدی ؟.چی خوندی ؟کلاستون چند نفره؟

بالا