دوستان بیایید سایت های بدرد بخور و جالب معرفی کنیم

Martian

New member
خوب دوستان
FileHippo.com - Download Free Software یه سایت خوب واسه دانلود رایگان هر نرم افزار کامپیوتری که بخواید همیشه هم نرم افزاراشو به روز میکنه و رایگان میتونید دانلود کنی
www.cloony.ir یه سایت ایرانی واسه اونایی که میکروب میخونن
Sign In شاید خیلی از دوستان با سرویس ایمیل مایکروسافت آشنا نباشن خیلی سایت خوبیه و 25 گیگ فضا به هر کاربر میده
What Is My IP Address? Lookup IP, Hide IP, Change IP, Trace IP and more... اگه میخوایید IP تونو بدونید به این سایت برید
Home | Leafsnap: An Electronic Field Guide یه سایت خوب واسه اونایی که رشته زیست میخونن البته شاید زیستیها اینجا کمتر پیداشون بشه
The General Bureau For TextBooks Printing And Distribution / ����� �� �ǁ � ����� ������ی ���ی دانلود همه کتابهای همه رشته ها از اول دبستان تا پیش دانشگاهی البته شاید به درد کاربرای اینجا نخوره ولی اگه تو خونه برادر یا خواهر دارند که مدرسه میره بدرد میخوره من خودم واسه استفاده کتابهای رشته کامپیوتر رو دانلود کردم توصیه میکنم اونایی که میخوان کامپیوترو فول بشن از پایه بخونن و این کتابها بهترینن
سايت تخصصي موبايل - صفحه اصلي / صفحه اصلی انجمن تخصصی آندروید - آخرین اخبار تخصصی آندروید / GSM.ir - پايگاه تخصصي اطلاع رساني موبايل - Mobile Phone Information Site GSMArena.com - GSM phone reviews, news, opinions, votes, manuals and more... اونایی که به تکنولوژی علاقه دارن حتما اگه وقت کردن به این سایتها سر بزنن بیشتر در مورد گوشیهای جدید تبلتها و در کل تکنولوژِی هستش من که خودم دیوونه تکنولوژی هستم.
www.aghazeh.comسایت آغازه بزرگترین مرکز دانلود مقالات و کتابهای رشته کامپیوتر[/url] اونایی که دوست دارن اطلاعات کامپیوترشون بالا بره حتما سر بزنن کلی کتاب در ضمینه کامپیوتر واسه دانلود داره
پايگاه دانلود رایگان کتاب دانلود کتاب به صورت رایگان در هر ضمینه ای.

دوستان لطفا اگه سایتی رو معرفی میکنن یه توضیعی هم در مورد سایت بدن

آخرین ویرایش:

Martian

New member
softgozar.com
p30download.com
kamyabonline.com
brothersoft.com
download.com
P30World.com
AsanDownload.com
بهترین ها واسه دانلود نرم افزار

marava

New member
دايره المعارفEncyclopedia of Life - Animals - Plants - Pictures & Information

era1_s.jpg

اين سايت دايره المعارفی است که مطالب آن با تمرکز بر زيست شناسي و گونه های زيستی و موارد مربوطه گردآوری میشود. در صفحه نخست برخی از گونه های جانوری و گياهی به صورت تصادفي همراه با عکس و توضيحاتی به نمايش درمیآيند که برای دريافت اطلاعات بيشتر میتوان روی آنها کليک کرد. براي جستوجوی مطالب سايت نيز میتوان از لينک Preferences يا ترجيحات در بالاي صفحه استفاده کرده و از کادرهاي موجود در آن صفحه مواردي مانند گونه هاي زيستي را انتخاب کرد.

آخرین ویرایش:

marava

New member
قاف

http://www.ghaaf.ir/

wb6_s.jpg

در ادبيات فارسي محل قرارگيري چيزي را که دست يافتن به آن دشوار است، قله قاف ميخوانند. در بخش معرفي اين نشريه اينترنتي با تفصيل بيشتري به موضوع مذکور پرداخته شده و مطالب اين سايت نيز همراستا با اين نامگذاري گردآوري شده است. اين سايت با محوريت علم و هنر و ارائه تحليلها و يادداشتهايي در اين موارد به ارائه مطلب ميپردازد. آرشيو شماره هاي پيشين اين نشريه در جدول سمت چپ صفحه قرار دارد.

marava

New member
کتاب هنر

کتاب هنر | صفحه اصلی

bw1_s.jpg

کتاب هنر يک سايت علمي و سرگرمي به زبان فارسي است. از جمله زيرمجموعه هاي آن ميتوان به فناوري، طب و پزشکي، گياهان و طبيعت، سرگرمي، گالري تصاوير و چهرههاي ماندگار اشاره کرد. برخي از اين قسمتها دسته بنديهاي ديگري نيز دارند. به عنوان مثال، قسمت سرگرمي شامل بخشهايي مانند حکايت، لطيفه و دانستنيها است. طبق گفته کتاب هنر، بيش از 1200 عکس از طبيعت ايران نيز در اين سايت آپلود شده است. تقريباً يک ميليون نفر تاکنون از اين سايت بازديد کرده اند.

marava

New member
http://www.moonfruit.com/

داشتن یک وبلاگ برای بیشتر کاربران اینترنتی یک امر بدیهی است اما برای شرکت های رسمی، ارائه آدرس وبلاگ به عنوان پایگاه اینترنتی کمی ناپسند است. پس بهتر است به MoonFruit سر بزنید تا بدون هیچ گونه دانش فنی در کمتر از ده دقیقه وب سایت خود را دریافت کنید. این صفحه شخصی مخصوص صاحبش است و هیچ محدودیتی در مدیریت محتوا وجود ندارد. همچنین در هنگام ساخت اکانت، 20 مگابایت فضای رایگان و پنج عدد میل باکس هم به شما تعلق می گیرد که یاور سایت تان خواهند بود!

marava

New member
http://www.yttm.tv/

قطعا حین وبگردی هایتان به سایت های اشتراک فیلم و ویدئو برخورد کرده اید. در این سایت ها می توانید کلیپ های مورد علاقه تان را پیدا کنید یا فایل هایی را به آرشیو سایت اضافه کنید. اما ماجرای YTTM کمی با سایر سایت ها متفاوت است. این تفاوت در قدمت کلیپ های بارگذاری شده در سایت است. YTTM مثل یک ماشین زمان شما را به عقب برمی گرداند و ویدئوهایی از بازه زمانی 1860 میلادی به بعد را نمایش می دهد. البته سایت هنوز تازه کار است و برای تکامل نیاز به همکاری همه کاربران دارد.

marava

New member
English as a Second Language Podcast

اينم يه سايت براي كسانيكه دوست دارن آموزش زبان رو ادامه بدن.به سایت برید و esl podcast و english caf'e ها رو دانلود کنید . و مدام گوش بدید. برای آموزش زبان به معنای واقعی کلمه مفید هستن. من خودم هم تازه دارم استفاده ميكنم اميدوارم مفيد باشه.

marava

New member
سایت زیر هم سایت فارسی مفیدی تو آموزش زبانه. عضویت تا 6 ماه رایگانه و بعد از اون هم هزینه اش معقوله . آزمونهای خیلی خوبی داره . درسهایی هم که برات ایمیل می کنن واقعا مفیده

http://www.openlearningcenter.com/

marava

New member
مجله پزشکی مادر

مجله پزشکی مادر یک مجله پرمحتوا درباره دانستنیهای مربوط به بهداشت و سلامتی است. گذشته از اخبار و مقالههای پزشکی، مطالب اضافهای چون تاریخ پزشکی دارد که به بررسی تاریخچه طب میپردازد. اهمیت سایت در این است که به زبان ساده نوشته شده و فقط مخصوص متخصصان پزشکی نیست. یکی دیگه از قسمتهای این سایت بانک اطلاعات بیماریهاست که در آن فهرست جامعی از انواع بیماریها، از یک گرمازدگی ساده گرفته تا هموفیلی و بیماریهای قلبی دیده میشود. روی هر بیماری که کلیک کنید میتوانید علایم، عوارض، شیوه پیشگیری و درمان، داروها و خیلی مطالب مفید دیگر را به دست بیاورید.

بالا