علاقه مندان به کنکور مجدد سراسری تجربی ✌ ☝

eeeeeeehsan

New member
درود دوستان
اگر کسی هست میخواد برای کنکور سراسری تجربی بخونه اینجا اعلام آمادگی کنه. ممنون

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1395

2016-06-24-17-33-20.png

2016-06-24-17-34-31.png

آخرین ویرایش:

elham_6311

New member
سلام منم میخوام مجدد کنکور شرکت کنم
??????هرچند یکمی تردید دارم، ولی شروع کردم ...

siteman

New member
یعنی الان دیگه شهریه هارو برداشتن کسی که قبلا کارشناسی رو روزانه خونده؟

تداعی

New member
سلام
بچه ها یعنی شماها هیچ کدوم ارشد ندارید؟چون نوشته اگرمدرک ارشد داشته باشید چه از دانشگاه ازاد چه سراسری فقط در پردیس و خودگران ها می تونید برای پزشکی و داروسازی و دندانپزشکی اقدام کنید

eeeeeeehsan

New member
واسه شفاف سازی بیشتر اینا رو حتما مطالعه کنید.

2016-07-09-16-40-51.png

2016-07-09-16-26-554.png

2015-07-26_18-14-23.png

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
یعنی الان دیگه شهریه هارو برداشتن کسی که قبلا کارشناسی رو روزانه خونده؟
نه هنوز بر نداشتن. اون چیزی که مکسین گذاشته روش اعتراضه که وقتی قبول شدین اعتراض کنید و از دادن شهریه معاف بشید.

سلام
بچه ها یعنی شماها هیچ کدوم ارشد ندارید؟چون نوشته اگرمدرک ارشد داشته باشید چه از دانشگاه ازاد چه سراسری فقط در پردیس و خودگران ها می تونید برای پزشکی و داروسازی و دندانپزشکی اقدام کنید
من لیسانس آزادم.
چیزی در مورد اونایی که ارشد دارن ندیدم. توی تبصره های منع کننده اش اسمی از لیسانس یا ارشد نبرده، جمع بسته گفته فارغ التحصیلان رشته های روزانه!

eeeeeeehsan

New member
اهثان این قیمتها برای سال قبل هستش و مثل اینکه خیلی از مطبوعات بهش اعتراض کردن و حتی اسم دانشگاه رو(دانشگاه علوم پزشکی تهران) نیاورده بودن موقع نشر این اقدام غیر قانونی.
2015-07-26_18-14-23.png
آره درسته. این قیمت پارساله و امسال معلوم نیست چقدره.
وقتی میخوان کلاه بذارن سر مردم اسم دانشگاه رو نمیارن، و از اونطرف (توضیحات شماره2) میگن واسه هر دانشگاه متفاوته و ممکنه فرق بکنه!

Immunity

Well-known member
سلام دوستان این قانون یعنی چییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟کلا نمیذارن ملت دوباره کنکور شرکت کنن عجب احمقاینااااااا

bioshimi93

New member
بچه ها من میخوام از دانشگاهم انصراف بدم دو دلم ...واقعا ارشد هم به درد نمیخوره ...

- - - Updated - - -

چه کاریه ...میخواین دوباره کنکور بدین برید دانشگاه آزاد هم راحتتره هم بهتر شهریه اش از اینا بیشتر نمیشه که

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام به همگی

یه کانال تلگرامی خوب رو دیدم که احتمالا دیدنش جالب باشه ، این کانال مخصوص بچه هایی هست که می خوان در رشته تجربی به خصوص پزشکی شرکت کنن هست و زیست شناسی به صورت خفن ( ترکیبی ، انیمیشن ، نکته به نکته ، پرسش و پاسخ ) یاد می ده...

خوبی این کانال این هست که تازه شروع به کار کرده ، یعنی از فصل اول زیست شناسی سال دوم شروع به کار کرده و در واقع اگر کسی بخواد زیست شناسی رو مثل قدیم و از پایه بخونه بهترین کانال می تونه باشه ...
تعداد اعضاشم در حال حاضر 30 نفر هست که تعداد اعضای کمش یه ویژگی خوب به حساب میاد و مثل کلا.س های خلوط هست .:auizz3ffy9vla57584x

آدرس گروه تلگرامیش هم این هست

standup_biology@

mr1371

New member
سلام دوستان ....من لیسانس آزاد زیست و دانشجوی سال اول میکروب پزشکی ارشد هستم اگه مدرک ارشدم بگیرم...واسه کنکور مجدد شرکت کنم فقط پزشکی بین الملل میتونم بدم یا آزادم میتونم برم؟؟سپاس

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام دوستان ....من لیسانس آزاد زیست و دانشجوی سال اول میکروب پزشکی ارشد هستم اگه مدرک ارشدم بگیرم...واسه کنکور مجدد شرکت کنم فقط پزشکی بین الملل میتونم بدم یا آزادم میتونم برم؟؟سپاس

سلام
آفرین :applause:
به نظرم به آموزش دانشگاهتون مراجعه کنید ؟

ba ba barghi

Well-known member
هم ازاد میتونی بری و هم بین الملل ...ولی در هر صورت روزانه نمیتونی بری.

روزانه میتونه بره ..درصورتی که مدرک شو ازاد کنه ..چون لیسانس ازاد بوده و هزنیه ی دانشگاهشو خودش داده نیازی نیس فکر کنم ....میتونه بره ......

مجید

New member
سه‌شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۵ / ۱۵:۳۴

بر اساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، محدودیت تحصیل دوباره در دوره‌های روزانه دانشگاه علوم پزشکی لغو شد.

به گزارش ایسنا به نقل از دیوان عدالت اداری، هیات عمومی دیوان عدالت اداری در مورخ 4/ 8/ 95 به ریاست حجت الاسلام محمد کاظم بهرامی و قضات دیوان عدالت اداری تشکیل شد و به موجب یکی از دستور جلسات که شکایت از بند "و" دفترچه شماره یک راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری 1395 و قسمتی از بند 1-8 دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی آزمون سراسری سال 1395 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور بود و مقرر می‌داشت «در خصوص رشته‌های گروه علوم پزشکی به‌خاطر توزیع عادلانه فرصت آن دسته از داوطلبانی که قبلاً با استفاده از امکانات دولتی تحصیلات خود را به اتمام رسانده‌اند در آزمون سراسری پذیرش دانشجو برای ورود مجدد به دانشگاه‌های دولتی و تحصیل در کلیه رشته‌هایی که پذیرش از مقطع دیپلم صورت می گیرد امکان پذیر نمی‌باشد و این قبیل باید در پردیس‌های خودگردان و ظرفیت مازاد رشته‌های گروه علوم پزشکی ثبت‌نام نمایند و در صورت قبولی در آزمون سراسری با پرداخت شهریه ادامه تحصیل دهند» به استناد ماده 92 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری مطرح و با دلایل ذیل آن را ابطال کرد:

اولاً طبق ماده 92 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان دستگاه‌های اجرایی بعد از صدور رای مبنی بر ابطال مصوبه مکلف به رعایت مفاد رای هیات عمومی در مصوبات بعدی می باشند و ثانیاً هیات عمومی به موجب آرا 734 مورخ 30/10/92 و 1205 مورخ 22/10/94 هیات عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل مشابه که به موجب آن تحصیل آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در دوره های روزانه دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده بودند را ممنوع اعلام کرده بود. و بدلیل عدم اختیار دستگاه‌های اجرایی ذیربط در اعمال محدودیت مذکور ابطال شده بود و مجدداً دستگاه‌های اجرائی ذیربط بدون رعایت مفاد آرای هیات عمومی سابق مبادرت به تصویب مصوبه و دستورالعمل جدید نموده بودند؛ لذا هیات عمومی با اعمال ماده 92 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری دستورالعمل مذکور را ابطال کرد.

محدودیت تحصیل دوباره در دوره‌های روزانه دانشگاه علوم پزشکی لغو شد - ایسنا

eli 72

Member
اخرش چی شد؟؟؟
اونایی که کارشناسی روزانه خوندن از تحصیل رایگان برخوردارند ایا؟؟؟؟!

asie67

New member
این یعنی چی؟دیگه قرار نیستت پول بدن؟ یا بازم پولیه؟تکلیف کسی که ارشد خونده چیه؟

بالا