نتایج و کارنامه ی ارشد 95 علوم

mtDNA

New member
سلام.
حال که چند روزی از اعلام نتایج نمیگذره...
از دوستان عزیز میخوام دراین تاپیک نتایج خودشونو در ارشد 95 وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرار بدن
مطمینن کارنامه ی شما میتونه به خیلی ها کمک بکنه و انگیزه بده مطمینم که درک میکنید چون خودتونم موقعی که کنکور میداد حتما به دنبال درصد ها و کارنامه های سال قبلیا بودید

به هرحال خوشحال میشیم که مارو هم در جریان قرار بدید ....
----------------------
اگر مایل بودین منابع مطالعاتی خودتون رو بگین.
با سپاس.

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان لطفا کارنامه هاشون رو بذارن تا اینکه بقیه استفاده لازم رو ببرن ....

منابع هم که توی تایپیک های قبلی هست می تونید استفاده کنید ...

اگرچه پارسال تجربه جالبی نداشتیم ولی امیدوارم امسال دوستان با اخلاقیات و حساسیت بیشتر همکاری کنن :riz304:

دقت کنید پست های غیر مرتبط پاک میشه

http://forum.oloompezeshki.com/thread16389.html

آخرین ویرایش:

Ashvini

New member
چرا هیشکی تو فروم نیست... من رتبه م تو میکروب و بیوتک ۲۰۰ و ۳۰۰ شده.. بقیه گروهها بد شده. بر اساس رتبه های پارسال شاید الزهرا قبول شم. فقط هم دانشگاههای تهران و شهر نزدیک میزنم .البته وزارت علوم برام چندان مهم نیست. مهم باکتری وزارت بهداشته...که امیدوارم قبول شم...
درصدامم هم زبان ۱۴.۴...زیست ۲۲.۵...ژنتیک۸.۵...بیوشیمی۱.۵...سلولی۵...میکروب۴۶...مجموعه ایمنی و ویروس و ۶۱...بیوفیزیک۶.۵...زیست دریا۵

e coli

New member
من رتبه ام 188میکروبیولوژی و رتبه 6 باکتری شناسی دامپزشکی آوردم امیدوارم نتیجه بهداشتم خوب باشه .میگن امروز نتایج میاد خدا کنه بهتر از اینها باشه
خداجونم کمک کن

numen

New member
کسی در مورد گروه بیوتکنولوژی میکروبی شهید بهشتی اطلاعی داره ؟

Ashvini

New member
بچه ها وزارت بهداشتو چه کردید؟؟ اگه کسی لینک کانال تلگرام داره بگید من بیام اونجا....اینجا خیلی سوت و کوره

mastane1369

New member
سلام دوستان ،کسی نمیدونه اخرین رتبه قبولی شبانه کد 1206چند بوده و کجا قبول شده؟

e coli

New member
نتایج وزارت بهداشتتون چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا کسی لینکی نمیزاره بفهمم چیکار کردین؟؟؟؟

mtDNA

New member
سلام دوستان
کسی تو انجمن هست تکوین (رشت یا اراک یا خوارزمی یا دامغان بخونه؟)
یا ورودی 95 این رشته تو این دانشگاهایی که گفتم رو بشناسه؟
با تشکر.
(اخرین رتبه قبولی رو میخوام)

بالا