بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون کارشناسی ارشد 95 رشته سم شناسی

karshenasgh

New member
آزمون چطور بود؟
دوستان عزیز نظرات خودتون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات ،منابع معرفی شده و نشده، اشکالات علمی و ...) بدهید تا سایر دوستان از چگونگی آزمون مطلع شوند.
اسپم و تبلیغات ممنوع

sam shenasi95

New member
:thumbsdownsmileyani:thumbsdownsmileyani:thumbsdownsmileyaniمتاسفانه یه مشکلی پیش اومد که من نتونستم کنکور شرکت کنم! باید خودمو واسه سال اینده اماده کنم

vahid28

New member
:thumbsdownsmileyani:thumbsdownsmileyani:thumbsdownsmileyaniمتاسفانه یه مشکلی پیش اومد که من نتونستم کنکور شرکت کنم! باید خودمو واسه سال اینده اماده کنم

شما همون سم شناسی سابق هستید؟که سال 93 باراول کنکور داد..

sam shenasi95

New member
یه سوال قبلا سم شناسی ارشدش جزو ارشد داروسازی نبود درسته؟ یعنی الان موقعیتش بهتر شده؟!؟؟

nut rition

New member
سلام دوستان این گروه تازه ساخته شده در ارتباط با حمایت از مصوبه جدید وزارت بهداشت و نظام پزشکی در خصوص اینکه دیگه مجوز مطب به افرادی که از رشته دیگه به رشته تغذیه و ژنتیک پزشکی اومدن نمیدن. یه گروه دیگه مخالف این مصوبه ساخته شده قراره شنبه برن جلوی وزارت خونه. ماهم نباید بزاریم اونا به نتیجه برسن. هر گروهی که میشناسید لینک این گروه رو بزارید لطفا.
https://telegram.me/joinchat/BMhWyD79zSnVuKlY2fJ77Q

skafild

New member
با سلام خدمت دوستان گرامی
کسی از شهریه های بین الملل خبری داره من شنیدم 6 تومن اگه اطلاع دقیقی پیدا کردین خواهشن در جریان بگذارید با سپاس

skafild

New member
قبلا هم جزء داروسازی بود اما چون قبلا رشته های دارو سازی نداشیم اما چند سالی میشه که تعداری رشته اضافه شده و ار پارسال هم که رشته ها را گروهی کردن دیگه سم را از سایر رشته ها جدا کردن.

sam shenasi95

New member
شنیدنین مرداد همایش سم شناسی توسط مو..سسسه د...کتر...خل..یلیی هستش،کسی شرکت میکنه؟؟؟

rasmi

New member
سلام دوستان چطورید؟؟؟
من امسال یعنی95 که شرکت کردم خوب بود چون من فقط 3ماه درس خوندم به علت ترم آخری و مریضی نتونستم برناممو پیش ببرم ایشالا هیچ کس از برنامه خوب زندیگ دور نشه. اماده میشیم برای 96. فقط یه درخواستی دارم کسانی که فارغ التحصیل شدن بیان بگن بازار کارش چجوره؟؟

rasmi

New member
اينايي كه تموم كردين كجايين چرا نميايين بگين چي كردين؟ به

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا