آزمون دکتری ایمنی ۹۵

senior

New member
دوستای عزیز به خاطر تغییر در روند آزمون دکتری و اینکه نهایت نهایت ۴ ماه بیشتر وقت باقی نمونده من خواستم پیشتهاد بدم اگه موافقین با هم درس بخونیم و طبق برنامه ریزی پیش بریم که بتونیم امسال ایشالا قبول بشیم
نظر من اینه که هر کسی که پایه هست بیا جلو تا با هم یه برنامه توپ بریزیم
من خودم کنکور ارشدم رو هم همینطوری قبول شدم با یکی از بچه های همین انجمن خوندیم هر دو پایه هم بودیم
هر کس موافقه اعلام امادگی کنه تا ۱۳ فروردین هم صبر میکنیم اگه شد که با هم بخونیم
منتظرم....

asie67

New member
دوستای عزیز به خاطر تغییر در روند آزمون دکتری و اینکه نهایت نهایت ۴ ماه بیشتر وقت باقی نمونده من خواستم پیشتهاد بدم اگه موافقین با هم درس بخونیم و طبق برنامه ریزی پیش بریم که بتونیم امسال ایشالا قبول بشیم
نظر من اینه که هر کسی که پایه هست بیا جلو تا با هم یه برنامه توپ بریزیم
من خودم کنکور ارشدم رو هم همینطوری قبول شدم با یکی از بچه های همین انجمن خوندیم هر دو پایه هم بودیم
هر کس موافقه اعلام امادگی کنه تا ۱۳ فروردین هم صبر میکنیم اگه شد که با هم بخونیم
منتظرم....

سلام من موافقم

asie67

New member
من هر کاری میکنم نمیتونم تو سایت عضو بشم تا کنکورای این 3 سال اخیر رو دانلود کنم لطفا اگه کسی داره برامون لینک دانلودشو بذاره

- - - Updated - - -

منظورم سایتی که این سوالاتو داره هرچی اسمشو مینویسم نمیاد!!!!!!!!!!:21:

eeeeeeehsan

New member
من هر کاری میکنم نمیتونم تو سایت عضو بشم تا کنکورای این 3 سال اخیر رو دانلود کنم لطفا اگه کسی داره برامون لینک دانلودشو بذاره

- - - Updated - - -

منظورم سایتی که این سوالاتو داره هرچی اسمشو مینویسم نمیاد!!!!!!!!!!:21:
چه سایتی؟
بعضی کلمات سانسور میشن، به دلیل مسائل تبلیغاتی. خ.لیلی رو مثلا می تونید این شکلی بنویسید.
[h=1]سوالات و پاسخ نامه کنکور های سال های گذشته دکترای ایمونولوژی ☝☝☝[/h]

asie67

New member
سایت م.عین سوالای سال 94 هم داره اما من هرکاری کردم نتونستم عضو بشم تا دانلود کنم

eeeeeeehsan

New member

asie67

New member
سلام من رشته م ایمنی نیس
اما نمونه سوال سال 94 رو از م ع ی ن دانلود کرده بودم
براتون آپ کردم
imeni shenasi

اینم پاسخنامه
http://s6.picofile.com/file/8244362168/imeni_shenasi.jpg
خدا خیرتون بده

- - - Updated - - -

دوستمون زحمت آپلودش رو کشیدن.

منم فراموش کرده بودم آپلود کنم. به روز شد.

[h=1]سوالات و پاسخ نامه کنکور های سال های گذشته دکترای ایمونولوژی ☝☝☝[/h]
همچنین ممنون از شما

gene 93

New member
شلام دوستان یه سوال داشتم، امساب میخوام بیوتکنولوژی شرکت کنم واسه ایمنی شناسی الگوریتم دکتر و پرسش و پاسخ دکتر بعلاوه سوابات دکترای سنوات قبل رو میزنم، بنظرتون اینا چن درصد سوالات مارو پوشش میدن

eeeeeeehsan

New member
شلام دوستان یه سوال داشتم، امساب میخوام بیوتکنولوژی شرکت کنم واسه ایمنی شناسی الگوریتم دکتر و پرسش و پاسخ دکتر بعلاوه سوابات دکترای سنوات قبل رو میزنم، بنظرتون اینا چن درصد سوالات مارو پوشش میدن
کلماتی مثل اسامی ها و برخی کتاب های ها فیلتر میشن، کتاب دکتر بشـاش منظورتون بوده یحتمل.
کتاب خوبیه و واسه ضریب شما با تست پوشش میده.

TUMS

Well-known member

یک توصیه کلیدی برای دوستان غیرمرتبط ایمنی مثل بیوتک و....

تا میتونید تست کار کنید و همهی تست ها را بزنید چون برای شماها و حتی برای بچه های ایمنی خیلی سوال ها تکراری هست

موفق باشین

Immunity

Well-known member

یک توصیه کلیدی برای دوستان غیرمرتبط ایمنی مثل بیوتک و....

تا میتونید تست کار کنید و همهی تست ها را بزنید چون برای شماها و حتی برای بچه های ایمنی خیلی سوال ها تکراری هست

موفق باشین

ممنونم میلاد جان...اگه میشه یخورده از روز مصاحبه برامون بگید:rose:

senior

New member
دوستان عزیز من از امروز شروع کردم
ایمنی دارم مبحث سلول های ایمنی ، بافت های ایمنی ، ایمنی ناحیه ای رو میخونم و تا اخر هفته این مباحث تموم میشه و اگر پایه اید بیایم نکته بگیم و رفع اشکال

بالا