کنکوری های ارشد بهداشت محیط95

1370sohi

New member
سلام به دوستای گلم مخصوصا بهداشت محیطیا:thanks:
این تاپیک رو گذاشتم تا اگر موافق باشید تاروز اخر باهم باشیم و البته بچه های سال بعد هم استفاده کنن:rose::smilies-azardl (113
به امید موفقیت هممون:28:

sabor

New member
گزارش امروز
2 ساعت زبان
1/30 کلیات
1/30 پسماند
1 ساعت آلودگی هوا

- - - Updated - - -

پس بچه های بهداشت محیط کجان

- - - Updated - - -

پس بچه های بهداشت محیط کجان

12500

Member
سلام دوستان عزیز.... با یه برنامه ریزی جامع و لنگیزه و روحیه خوب میتونید تا روز کنکور کنار هم درس بخونید و از درس خوندن لذت ببرید اگه راهنمایی هم خواستین من میتونم کمکتون کنم:a2d3:

1370sohi

New member
سلام دوست عزیز
من خیلی از راهنمایی های شما تو تاپیک راهنماییتون استفاده کردم (راستی تبریک میگم:riz304:)
اما یه سوال دارم اینکه من تا الان خلاصه کردم البته یه خلاصه جامع از همه منابع و کتابایی که خودتونم استفاده کردید. بنظرتون از این ببعد چطور باید پیش برم که نتیجه خوبی بگیرم. من رتبه خیلی خوب میخوام:(40):

sabor

New member
این جداول کلیات چقد سخت آدم هرچی میخاد حفظش کنه نمیشه انگار

12500

Member
سلام دوست عزیز
من خیلی از راهنمایی های شما تو تاپیک راهنماییتون استفاده کردم (راستی تبریک میگم:riz304:)
اما یه سوال دارم اینکه من تا الان خلاصه کردم البته یه خلاصه جامع از همه منابع و کتابایی که خودتونم استفاده کردید. بنظرتون از این ببعد چطور باید پیش برم که نتیجه خوبی بگیرم. من رتبه خیلی خوب میخوام:(40):
خوب اگه تموم کردید دوره کنید ..در مدت دوره شروع به تست زدن کنید ببینید تستا رو چه مطالبی مانور دادن بیشتر اونجا ها رو دوره کنید

1370sohi

New member
خوب اگه تموم کردید دوره کنید ..در مدت دوره شروع به تست زدن کنید ببینید تستا رو چه مطالبی مانور دادن بیشتر اونجا ها رو دوره کنید
همین کارو میکنم امیدوارم بتونم مفهومی بخونمش

leila_kha1988

New member
سلام دوتای خوبم

من تازه میخوام شروع کنم میشه یه دانشگاه خوب قبول شم؟؟

راستی گروه تلگرام که لینکشو گذاشتید خرابه!!!!!!!!!

1370sohi

New member
سلام دوتای خوبم

من تازه میخوام شروع کنم میشه یه دانشگاه خوب قبول شم؟؟

راستی گروه تلگرام که لینکشو گذاشتید خرابه!!!!!!!!!
سلام دوست من خوش اومدی ایشالا که میشه..
اون گروه حذف شده همینجا باهمیم[emoji7] [emoji7] [emoji7]

sabor

New member
گزارش امروز
کلیات 2ساعت
زبان 2ساعت
پسماند 1/30
آلودگی هوا 1/30

sabor

New member
بچه کسی میتونه بگه از آلودگی هوا کدوم فصل ها از همه مهمترن