ارشدبیوتکنولوژی الزهرا

hasti69

New member
سلام کسی اینجاهست که بیوتکنولوژی الزهرا قبول شده باشه؟
اگه هست بهم اعلام کنه ممنون میشم

Roda

New member
ی توضیحی در مورد الزهرا میدید
( شرایط قبولیش و اینکه خوبه بده چجوریاس؟ )

hasti69

New member
سلام دوست عزیزمن ورودی بهمنم
من بعازبقیه تهرانهاقبل شهرستانهاانتخابش کرده بودم

numen

New member
بنظرتون بین الزهرا و دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران کدوم بهتره ؟

missMahsima

New member
من دانشجوی سال آخر بیوتکنولوژی الزهرا هستم منتهی در کارشناسی. اگه سوالی هست درباره رشته و دانشگاه در خدمتم

hasti69

New member
بنظرم اول خوددانشگاه تهران بعدعلوم وفنون بعدالزهرا
من ازدوستهام پرسیدم گفتن اینجوری بهتره
دوستم رتبه4و6بیوتک ومیکرب شدپارسال الانم علوم وفنونه

numen

New member
بنظرم اول خوددانشگاه تهران بعدعلوم وفنون بعدالزهرا
من ازدوستهام پرسیدم گفتن اینجوری بهتره
دوستم رتبه4و6بیوتک ومیکرب شدپارسال الانم علوم وفنونه

علوم فنون رو که میگن خیلی بده و فنیه بیشتر تا زیستی ...

hasti69

New member
والانظرات خیلی متفاوتن ولی اکثرتک رقمی هاعلوم وفنونن

niloo77

New member
علوم فنون رو که میگن خیلی بده و فنیه بیشتر تا زیستی ...
سلام دوست عزیز ، این رو از کی شندیدید؟ من خودم دانشکده علوم و فنونم ، دونفر از پردیس علوم اومدن و با استادای دانشکده ما برداشتن
درمورد فنی بودن یا زیستی بودن هم شما حق انتخاب دارید مثلا من کار صنعتی دوست ندارم و کارم ژنتیکی هست و دوستانی هم دارم که کار با فرمانتور رو انتخاب کردن . در این زمینه شما مختارید

numen

New member
سلام دوست عزیز ، این رو از کی شندیدید؟ من خودم دانشکده علوم و فنونم ، دونفر از پردیس علوم اومدن و با استادای دانشکده ما برداشتن
درمورد فنی بودن یا زیستی بودن هم شما حق انتخاب دارید مثلا من کار صنعتی دوست ندارم و کارم ژنتیکی هست و دوستانی هم دارم که کار با فرمانتور رو انتخاب کردن . در این زمینه شما مختارید

از دانشجو های دکترا و ارشد بیوتک دانشگاه تهران ! شنیدم ... اتفاقا میگفتند دانشجو های پردیس علوم حق کار کردن با بچه های علوم فنون رو ندارن !!!!!!!

niloo77

New member
از دانشجو های دکترا و ارشد بیوتک دانشگاه تهران ! شنیدم ... اتفاقا میگفتند دانشجو های پردیس علوم حق کار کردن با بچه های علوم فنون رو ندارن !!!!!!!

دانشکده علوم و فنون تنها بدی که داره اینه که دکترا نداره اونم به خاطر تازه تاسیس بودنشه
پایان نامه های دانشکده علوم و فنون خیلیییییییییییییی قوی تر از پردیس علوم هست ، میتونید بیاین و با بچه ها صحبت کنید مثلا 90% پایان نامه های پردیس علوم جداسازی یک میکروب خاص از نفت و ... است در صورتی که پایان نامه های علوم و فنون از کار ژنتیکی مثل کلونیگ مثل اپیدمیولوژی گرفته تا کارهای صنعتی مثل تولید یک پروتین خاص در فرمانتور و تصفیه آب و بیورمدیشن و بیوراکتور و نانو هست
حدودا دوسال پیش بچه ها چون اشنایی با دانشکده علوم و فنون نداشتن رتبه های 60 یا 70 قیول میشدن ولی میتونم بگم 90% بچه های امسال اومدن علوم فنون که رتبه های تک رقمی هستن همشون اومدن و با ما صجبت کردن و وضعیت رو دیدن و الان فک میکنم علوم و فنون حتی از پردیس علوم قوی تر باشه.
بازهم به نظر من شخصا بیایید و با اساتید و دانشجویان هر دو دانشکده حضورا صحبت کنید

بالا