خداحافظی و طلب حلالیت alireza-ja

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alireza-ja

New member
سلام به همه دوستان عزیز.

نمیدونم از کجا شروع کنم چرا که کلی حرف واسه گفتن دارم ولی سرتون رو خیلی به درد نمیارم.

از 4 5 سال پیش تا حالا من با این مجموعه آشنا بودم و تقریبا از اواخر سال 91 حضور فعال داشتم. خیلی چیز ها از این جا یاد گرفتم، تجربه های زیادی کسب کردم و تا جایی که در توانم بوده سعی کردم این تجربه و آموخته های اندکم رو بدون چشم داشت و قصد و غرضی در اختیار دیگران قرار بدم. لحظات شاد و خوبی اینجا داشتم و کلی خاطرات شیرین دارم. در کنار اینها موارد ناخوشایندی هم بوده که به شیرینی این دوره چند ساله اضافه کرده. گاهی اوقات عصیبانیت گاهی اوقات دلخوری گاهی اوقات سو تفاهم گاهی اوقات ناامیدی گاهی اوقات خبر بد و گاهی هم شفاف سازی جز جدایی ناپذیر زندگی چند ساله مجازی من توی انجمن بوده که همه و همه الان به خاطره تبدیل شده.

از همه دوستانی که توی این مدت من رو تحمل کردن نهایت تشکر رو دارم و عاجزانه از همه کاربران انجمن گفتگوی علوم پزشکی طلب حلالیت میکنم و ملتمسانه درخواست میکنم بدیهایم رو به من ببخشید.

در این مدت دوستان خوبی از این انجمن پیدا کردم با برخی از طریق همین تاپیک ها در ارتباط بودم با برخی از طریق ایمیل با برخی هم از طریق پیامک و تعداد معدودی هم با تماس صوتی و در آینده نزدیک هم اگر عمری باشه حضوری. به جرأت عرض میکنم که دوستانی که اینجا پیدا کردم توی دنیای واقعی کمتر پیدا میکردم. همشون از فرهیختگان جامعمون هستن.

از ادمین عزیز هم که به من اعتماد کردن این مدت چند ماهه مدیریت بخش بیوشیمی رو به من سپردن تشکر میکنم و ازشون درخواست میکنم یک مدیر جدید برای بخش بیوشیمی انتخاب کنن.

از همه دوستانی که نتونستم تک تک ازشون خداحافظی کنم عذر میخوام و ازشون حلالیت میطلبم.

در آخر اینکه بنده تا زمان قبولی دکترا اگر خدا بخواد و یا اگر نه اتمام دوره سربازی از حضور شما رفع زحمت میکنم ولی قطعا بعد از این مدت به شرط حبات به اینجا برخواهم گشت و دوباره در خدمت دوستانم هستم. علت خداحافظیم کاملا مشخصه متأسفانه با کمبود وقت شدید مواجهم و خداحافظی نکردنم باعث میشه وقت زیادی اینجا بگذرونم. پیشاپیش از همتون عذر میخوام.

از مدیریت بخش آزاد درخواست میکنم که تاپیک رو ببندن چرا که بعد از ایجاد این تاپیک بنده دیگر حضور ندارم و شرمنده پاسخ دادن به دوستانم میشم.

توی این مدت هم اگر کمکی از طرف من ساخته بود با جیمیل alireza.biochem@gmail.com پاسخگو هستم.

همه شما رو دوست دارم بهترین ها رو برایتون آرزو میکنم. همگی موفق باشید.

با طلب حلالیت
alireza-ja

love virology

New member
چه خبره اینجااااااااااااااااا / پولی در کاره همه از دم میرن / بابا ول کنید این کارا رو/ انجمن حفظ کنید

mahii

New member
خب منم نیدونم تب خداحافظی راه افتاده خخخخ
ولی خدابهمراهت برادر عزیز
انشالله ک همیشه موفق و شاد و سلامت باشی
بدررررروووووود

ati1408

New member
بچه ها واقعا چه خبره ؟ چرا انجمن داره متلاشی میشه ؟ :dadad4:
البته هر کس دلیل خودش رو داره و مشغله های خودش .
ان شاالله که هر کجا هستید همیشه شاد و موفق باشین.
با آرزوی موفقیت های هر روزه برای همگی و همچنین برای شما :)

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member
سلام
اولش خیلی ناراحت شدم از رفتنتون اما وقتی بیشتر خوندم و هثف رفتنتون رو متوجه شدم خیلی خوشحال شدم
انشاءا... با خبر قبولی دکترا برگردی
و در هرصورت شاد و سربلند و موفق باشی

eeeeeeehsan

New member
خیلی ناراحت شدم!
جز خوبی و تلاش بی منت و بی وقفه واسه بچه ها چیزی ازت ندیدیم.
برو به سلامت، به سربازی، به دکترا، به زندگی واقعیت برس.
امیدوارم موفقیت های بزرگتری رو کسب کنی و خبرش رو بهمون بدی.

گاهی گردش پرگار تقدیر در دست تو نیست باید بنیشینی و نظاره کنی
اما مرکــــــــــــــــز را که درست انتخاب کرده باشی دلت قرص باشد دیگر هر چه می خواهد بچرخد!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا