کسی که 30تیر94 فارغالتحصیل شه تا کی فرصت داره خودشو واسه خدمت معرفی کنه؟

mr1371

New member
دوستانی که در رابطه با موضوع اطلاع دارند لطف کنن راهنمایی کنن

mr1371

New member
ممنون.یه سوال اگه وارد فاز غیبتبشه بهش برگ سبز میدن یا تو برگ اعزام قید میشه که دارای غیبته
اگه خودشو6 تیر 95 معرفی کنه که غیبت نمیخوره؟من یه جا شنیدم 2ماه قبل پایان فرجه یکساله باید خودشو معرفی کنه این درسته؟یا نه

tiamooo

New member
من 31 تیر 93 فارغ شدم 12 خرداد 94 هم دفترچمو فرستادم آماده به خدمتم اومد واسه دی ماه
دانشگاه ثبت نام کردم رفتم از پلیس +10 معافیت تحصیلی بهم دادن

alireza-ja

New member
شما در بهترین حال از روزی که دفترچه میفرستید 8 9 ماه بعد نوبت اعزامتون میشه تازه اگر باز تمدید نشه. پس ریسک نکنید همون دوماه قبلش بفرستید در هر صورت تا اون موقع قطعا ثبت نام دانشگاه رو انجام دادید.

به احتمال زیاد مهر غیبت بخوره.

hosseintorabi

New member
من فارق التحصیلیم 4/5/1393 بود. خودمو معرفی نکردم الانم ارشد قبول شدم وضعیت دانشگاه معلوم نیست!.. قانونا نمیتونم ثبت نام کنم..

psychology93

New member
دوستانی که در رابطه با موضوع اطلاع دارند لطف کنن راهنمایی کنن

سلام
من وقتی دفترچه خدمت رو خوندم نوشته بود یکسال پس از فارغ التحصیلی...
از اموزش دانشکده هم پرسیدم که گفتن تاریخ فارغ شدن از زمان اخرین نمره ای که وارد سامانه میشه حساب میشه.

gognussss

New member
منم 4اسفند 93 فارغ التحصیل شدم اما چون هنوز برگه معافیت تحصیلیم رو دانشگاه کارشناسیم صادر نکرده ثبت نام مشروط شدم اما انتخاب واحد اینا کردم....ببین mr1371 الان دیگه نوبت سربازی فول شده دوستم مردادماه دفترچه فرستاد اعزامش افتاد اول دی ماه!بنظرم این هفته دفترچه رو بفرست اگه شانس داشته باشی میفتی اسفند ماه وگرنه میمونی برا اردیبهشت 95!

varia

Well-known member
شما این فرصت رو دارید تا 30 تیر 95 دفترچه اعزام به خدمت رو پست کنید. اینکه چه تاریخی اعزام بشید رو نظام وظیفه خودش بعد ارسال دفترچه آماده به خدمت تعیین میکنه(احتمالا دو ماه بعدش)

بالا