فایل ترجمه کامل متون لزگی به همراه لغات

mehrshad.namdar

New member
سلام به همه دوستان.:ad54ad:
چون اکثر بچه ها برای کنکور ارشد از لزگی استفاده می کنند فایل ترجمه کامل متن لزگی به همراه لغات استخراج شده و ترجمه لغات ( 12 مهارت و سوالات مهم سالهای قبل و ...) رو براتون میزارم که امیدوارم بدردتون بخوره. برای دانلود روی لینک زیر کلیلک کنید.

lezgi

mm_kk71

New member
این ترجمه کامل نیست...هرکی ترجمه کاملشو میخاد ایمیلشو پی ام بده

mm_kk71

New member
ترجمه کاملی دارید همین تاپیک بزارید. ایمیل چرا دوست عزیز؟!

راستش یکی از دوستان فایلو برام ایمیل کرده بودن به خاطر سرعت پایین نتم فقط میتونستم فوروادش کنم...اما الان که سرعتا خوبه چشم...سعی میکنم تو اسرع وقت آپلودش کنم و لینکشو بذارم

love virology

New member
اکثر از دوستان بودن ایوول چرا زودتر نزاشتید بالاخره دوستان اینجا حق اب و گل دارن

mm_kk71

New member
گویا دوستان همه از انتشار این فایل راضی نبودن...ولی...با بعضیاشون که من ارتباط داشتم پخش این ترجمه نه تنها اشکالی نداشت خیلی هم به نظرشون کار عالی و باقی الصالحی برای گروه مترجمین بود...علی ای حال اگه اعضای گروه ترجمه مخالفت خود رو اعلام کنن لینک رو بر میدارم...

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
بچه ها واقعا دست همگی درد نکنه . خیلی عالیه :)))
همیشه دعای خیر همه ما پشت سرتونه :))
همیشه موفق باشین :)))

mm_kk71

New member
به خاطر ابراز ناراحتی بعضی از اعضای گروه ترجمه لینک برداشته شد...هر کی خواست میتونه خصوصی پی ام بده لینکو براش بفرستم...از اینکه بی اجازه از همه اعضا اون کارو کردم واقعا عذر میخام...حلالمون کنین
یا علی

shabnam_m

New member
به خاطر ابراز ناراحتی بعضی از اعضای گروه ترجمه لینک برداشته شد...هر کی خواست میتونه خصوصی پی ام بده لینکو براش بفرستم...از اینکه بی اجازه از همه اعضا اون کارو کردم واقعا عذر میخام...حلالمون کنین
یا علی

چرا ناراحت؟شما که لطف کرده بودید گذاشته بودید!!

mehrshad.namdar

New member
خیلی لطف کردی دوست عزیز

یه سوال لغات برای ویرایش قدیم کتاب هست یا همین ویرایشی که تو بازار هست الان ؟

سلام فرزاد جان.
راستش دقیق نمیدونم.
ی چک بدکنید ببنید مال کدوم ویرایش هست. چون یکی از دوستام زحمت این فایل ها رو کشیده بودند و من اطلاعی ندارم.
گویا این فایل ها تو نت به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته بود و فکر نمی کنم محدودیت شرعی هم داشته باشه. میتونید استفاده کنید.:ad54ad:

mehrshad.namdar

New member
slm mehrshad aziz.mamnonam.faghat age mishe lotfan begid baraye kodom virayesh hast?

سلام مهدی جان
با عرض معذرت اصلا اطلاعی ندارم که مربوط به کدوم ویرایش هست. فکر می کنم استفاده از لغات مهمی که ترجمه اش گذاشته شده می تونه کمک کننده باشه و باعث میشه وقت کمتری برای پیدا کردن معنی لغات بزارید.

بالا