تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

farzad.lab

مدیر بخش
در این تاپیک سوالات خودتون و هرگونه اطلاعات یا نظری دارید رو در این مورد بیان کنید

# دوستان دانشجو و یا فارغ التحصیل این دانشگاه هر گونه اطلاعتی از قبیل ( جو دانشگاه - اساتید و موارد مربوط به دانشگاه میدونن بنویسن )#

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
تاریخ : ۹۴/۶/۱۵ ساعت : ۲۳:۲۰

ثبت نام دانشجويان ورودي جديد 94

توجه: مرحله اول ثبت نام به صورت غیرحضوری خواهد بود و تا مرحله حضوری نیازی به مراجعه به دانشگاه نخواهد بود. لازم است اطلاعیه ثبت نام را با توجه به مقطع و نوع پذیرش، مطالعه و اقدام نمایید.

:: كارشناسي ارشد – آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي (لینک پس از دریافت اسامی و آماده شدن اطلاعیه ثبت نام فعال خواهد شد.)

* هنوز لینک فعال نیست

آخرین ویرایش:

mahii

New member
استخدامي تامين اجتماعي
امروز 16 اخرين مهلت ثبتنام
tamin.ir

farzad.lab

مدیر بخش
بله مدارک هنوز تایید نشده در سایت ... من برای دوستم انجام دادم دیشب امروز هنوز تو سیستم گلستان عدم بررسی بود

شنبه ثبت نتم حضوری هست

arezou.mehrabi

New member
من مدرک کارشناسی ندارم فرمشم نمیتونم ببرم دانشگاه قبلیم خیلی مسافتش دوره کاغذ سفید فرستادم عدم تایید زدن هرجی زنگم میزنم جواب نمیدن شنبه ام ثبت نام حضوریه خیلی کلافه ام

Hamidvet

New member
من مدرک کارشناسی ندارم فرمشم نمیتونم ببرم دانشگاه قبلیم خیلی مسافتش دوره کاغذ سفید فرستادم عدم تایید زدن هرجی زنگم میزنم جواب نمیدن شنبه ام ثبت نام حضوریه خیلی کلافه ام

نگران نباشین؛ اگر همه ینارو به مسئولین ثبت نام مدرس بگید همکاری میکنند باهاتون ...

ati1408

New member
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که پردیس بین الملل تربیت مدرس که از طریق وزارت علوم پذیرش میکنه ، خوابگاه ارایه میده یا نه ؟
ممنون

بالا