تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه ایران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

RBC!

New member
دوستای گلم، ورودی های عزیز سال 94، لطفا اطلاعات و تجربه هاتون رو به اشتراک بذارید.

قدیمی تر ها هم کمک کنند ممنون میشیم.

اگه جای بهتری برای تاپیک سراغ دارید لطفا اطلاع بدید تا انتقالش بدیم.

با تشکر :)

RBC!

New member
رفتم اینجا

نام کاربری و رمز عبور چیه؟

به جز گواهی موقت پایان تحصیل، گواهی پایان طرح، اسکن عکس و کارت ملی و شناسنامه، مدرک دیگه ای هم میخواد؟

majid45

New member
من ایران قبول شدم از رشته اموزش بهداشت منتها با پرداخت شهریه. شهریش چقد هس؟

mahsast

New member
پارسال ثبت نام ایران غیرحضوری و اینترنتی بود خوابگا هم باید تو سامانه اسکان ثبت نام کنید که بعدا بهتون اعلام میکنن

RBC!

New member
رفتم این یکی جا

گفته نام کاربری شماره دانشجویی هست.
تا ثبت نام نکنم که بهم شماره دانشجویی نمیدن.
کی باید برای خوابگاه درخواست بدم؟
به جز اون دو تا فرمی که خودش گفته (تعهدنامه و محارم برای خواهران) دیگه چه مدرکی لازم دارم؟

majid45

New member
کد ملی نوشته نه شماره دانشجویی

- - - Updated - - -

از شهریشش کسی خبر داره؟

RBC!

New member
آموزش دانشگاه تهران گفته برای مازاد سالی 10 تا 12 تومن شهریه میگیره.

گفته چون ما تهرانیم از بقیه بیشتریم.

- - - Updated - - -

کد ملی نوشته نه شماره دانشجویی

خوابگاه نوشته:

نام کاربری: شماره دانشجویی
رمز عبور: شماره شناسنامه

میشه لینکی که فقط شماره شناسنامه میخواد رو برام بذارید؟

مرسی

آخرین ویرایش:

jojo.ph

New member

jojo.ph

New member
دوستان میتونن به منم بگن اون اطلاعات تکمیلی ثبت نام چیه؟؟؟؟؟؟نمیدونم چرابرامن بازنمیشه!!!!!!!!:(50)::(50):

ansar1991

New member
ثبت نام 28مه دیگه.ما برنامه کلاسیمونم گذاشتن .خیلی بده.شنبه تا چهارشنبه پره

mexin

Well-known member
دوستانی که دانشگاه ایران قبول شدن تبریک میگم. من دوره کارشناسی اونجا بودم ..از هر نظر عالیه ... البته بعد از ادغام با دانشگاه تهران بچه ها میگفتن وضعیت بد شد .. ولی کم کم میگن دوباره با جدا شدن داره خوب میشه ... آقایون رفتید واسه گرفتن خوابگاه بگید میخوام برم خوابگاه امام علی .... ما که میگفتیم هتل امام علی ..سووئیتی هست و خیلی خوب .. از نظر غذا و امکانات در کل عالی بود ... براتون بهترین هارو آرزو دارم ..شاد باشید.:)

RBC!

New member
دوستانی که دانشگاه ایران قبول شدن تبریک میگم. من دوره کارشناسی اونجا بودم ..از هر نظر عالیه ... البته بعد از ادغام با دانشگاه تهران بچه ها میگفتن وضعیت بد شد .. ولی کم کم میگن دوباره با جدا شدن داره خوب میشه ... آقایون رفتید واسه گرفتن خوابگاه بگید میخوام برم خوابگاه امام علی .... ما که میگفتیم هتل امام علی ..سووئیتی هست و خیلی خوب .. از نظر غذا و امکانات در کل عالی بود ... براتون بهترین هارو آرزو دارم ..شاد باشید.:)

سلام و تشکر :)

برای خانم ها توصیه ای ندارید؟ :دی

jojo.ph

New member
چرامن هیچی ازاین ایران دستگیرم نمیشه !!!!!!!!یکی منو راهنمایی کنه لطفا....
فقط میدونم ثبت نام حضوری وغیرحضوریش کیه....اگه اطلاعات دیگه ای دارید شماهابه منم بگیدممنوند میشم......

- - - Updated - - -

چرامن هیچی ازاین ایران دستگیرم نمیشه !!!!!!!!یکی منو راهنمایی کنه لطفا....
فقط میدونم ثبت نام حضوری وغیرحضوریش کیه....اگه اطلاعات دیگه ای دارید شماهابه منم بگیدممنوند میشم......

jojo.ph

New member

مرسی ازاطلاعاتتون....فقط یه سوال شرایط خابگاه دادنشون چطوریاس راحت میدن یانه وشهریش درچه حدیه همچنین وضعیت خابگاهای دخترانش به همین خوبیه پسرانشه که گفتید؟

زمان و نحوه ثبت نام خوابگاه دانشجویان جدیدالورود در سامانه اسکان

ثبت نام دانشجویان غیربومی از تاریخ 15 لغایت 25 شهریور ماه آغازخواهد شد.لذا، دانشجویان محترم جدیدالورد واجد شرایط خوابگاه پس از ثبت نام آموزشی ، با داشتن شماره دانشجویی، کدملی و اسکن تعهد محضری و فرم محارم برای خواهران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتیwww.eskan.iums.ac.ir ومطالعه راهنمای ثبت نام نسبت به تکمیل تقاضانامه خود اقدام نمایند.

بدیهی است ثبت نام دانشجویان تنها به منزله درخواست می باشد و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی و بر اساس امکانات موجود در صورت داشتن فضا، پس از بررسی فرم تقاضانامه، نسبت به اسکان اقدام خواهد کرد. ضمناً عدم درخواست ، به منزله انصراف از دریافت خوابگاه می باشد. دانشجویان متقاضی در صورت بروز مشکل می توانند با شماره 86703712 و 86703700 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری جدا" خودداری نمایند.

mexin

Well-known member
مرسی ازاطلاعاتتون....فقط یه سوال شرایط خابگاه دادنشون چطوریاس راحت میدن یانه وشهریش درچه حدیه همچنین وضعیت خابگاهای دخترانش به همین خوبیه پسرانشه که گفتید؟

از نظر خوابگاه مشکلی ندارن.. تا اونجا که خبر دارم خوابگاه دختران هم خوب بود.. شهریه خوابگاه هم چیزی نیست ...بعد فارغ التحصیلی به همراه وام های دانشجویی قسط بندی میکنند

RBC!

New member
زمان و نحوه ثبت نام خوابگاه دانشجویان جدیدالورود در سامانه اسکان

ثبت نام دانشجویان غیربومی از تاریخ 15 لغایت 25 شهریور ماه آغازخواهد شد.لذا، دانشجویان محترم جدیدالورد واجد شرایط خوابگاه پس از ثبت نام آموزشی ، با داشتن شماره دانشجویی، کدملی و اسکن تعهد محضری و فرم محارم برای خواهران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتیwww.eskan.iums.ac.ir ومطالعه راهنمای ثبت نام نسبت به تکمیل تقاضانامه خود اقدام نمایند........

شماره دانشجویی ندارم.

وقتی ثبت نام اینترنتی فرداست، چجوری اسکان رو از امروز شروع کردن :|

بالا