شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

mr1371

New member
خوشبینانه منتظر اعلان نتایج در روز 3-4شهریور هستیم.......خوشبینانه.......شاید......شایدم بایه هفته تاخیر.......شایدم با دو هفته تاخیر

RBC!

New member
گل نیا! تو ارسال اول نوشته که چندم!!!

خودشون گفتن 4 شهریور، یکی از سازمان سنجش پرسیده گفتن 5 شهریور.
ایشالا همون دهه اولش میاد.

mmdreza.psy

New member
سنجش و خوش قولی!!
دیگه خیلی بخوان بهمون حال بدن ٬ ۷-۸ شهریور که اول هفتست اعلام کنن....

hosseintorabi

New member
دهم انشاءا... :)) تازه دو روز پیش دوباره ویرایش راه انداخته بودن :))

mmdreza.psy

New member
توی دفترچه ای که زمستون پارسال اومد....دفترچه راهنمای ثبت نام 6/4

nazanin...

New member
تا حالا ما که خوش قولی از سنجش ندیدیم. نتایج به احتمال زیاد دیر میاد. حالا میخوام ما بیشتر حرص بخوریم و استرس بیشتری بکشیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
سلام.
انشالا ششم هفتم نتایج میان.
بیخود نگران هم نباشید که چی میشه نمیشه قبول میشم نمیشم چون حتما 6/6 میان و حتما حتما قبول میشین،انشالا. فقط شیرینی یادتون نره ☺
موفق باشین.

khorsand

New member
بچه ها من تا امروز هیچ استرسی نداشتم نمیدونم چرا یهو دلم به شور افتاده میترسم...:sadsmiley:

mmdreza.psy

New member
توی دفترچه ی ثبت نام نوشته بود ۴ شهریور...
البته هیچ چیزی معلوم نیست..بچه های پارسال میگفتن که توی دفترچه پارسال نوشته بود ۵شهریور ولی سوم ساعت ۱۲ ظهر اومد

maryam fr

New member
توی دفترچه ی ثبت نام نوشته بود ۴ شهریور...
البته هیچ چیزی معلوم نیست..بچه های پارسال میگفتن که توی دفترچه پارسال نوشته بود ۵شهریور ولی سوم ساعت ۱۲ ظهر اومد

کاشکی همین فردا بیاااااادددد .الان نزدیک دو ماههه که انتخاب کردیم، معلوم نیست چی کار میکنن

mmdreza.psy

New member
کاش همین الان بیاد..
یه رتبه مشخص کردن که این همه معطلی نداره...
اصلا فکر نمیکنن برنامه ی زندگی یه عده جوون بخاطر اعلام نتایج رو هواست..نه میشه رفت مسافرت نه با دل خوش گذروند ...همش فکرمون مشغوله نتایجه

گل نیا

New member
والا من فکر نکنم فعلا بیاد ولی بازم هرروز سایتو چک میکنم :shocked: دیووووووونه شدیم از دست این سنجش:smiliess (2):

khorsand

New member
اگر علوم گفته دوشنبه احتمالش زیاده که بهداشتم همون حدود باشه چون هرسال با یه روز فاصله نتایجو میزنن

بالا