مطالعه گروهی کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی 96-1395

diseases

Well-known member
با درود و عرض ادب

دوستانی که امسال قصد شرکت در رشته اپیدمیولوژی رو دارن ، می تونن اینجا سئوالاتشون رو مطرح کنن ، برنامه ریزی کنن و از تجربیات همدیگه استفاده کنند ...

در ضمن از دوستانی که قبول شدن میخوام که با ما همراه باشند ...​

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان​

diseases

Well-known member
دوستان جدیدی که میخوان با برنامه ریزی قبول شدگان سال های قبل آشنا بشن ، می تونن از لینک های زیر استفاده کنند . در ضمن سئوالات چهار گزینه ای زیادی با پاسخ تشریحی وجود داره که میتونه کمک کننده باشه ...

لینک تاپیک مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی در چهار سال گذشته :

مطالعه گروهی ارشد سال 94

مطالعه گروهی ارشد سال 93

مطالعه گروهی ارشد سال 92

مطالعه گروهی ارشد سال 91

سلام
از وبلاگ اپیدمیولوژی برای همه دیدن فرمایید.
در این وبلاگ می توانید منابع ارشد و دکتری اپیدمیولوژی را مشاهده کنید و تمامی فایل های مورد نیاز خود را بطور رایگان دانلود کنید. هممچنین کارنامه و روش مطالعه قبول شدگان ارشد 94 را نیز ببینید. مصاحبه با قبول شدگان ارشد 94 نیز در این وبلاگ وجود دارد.
امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد
epidstudents.blogfa.com

love virology

New member
درود بر دوستان / برای کسیکه میخاد از اپیدمیو سر در بیاره و یک منبع اموزشی باشه چه کتابی پیشنهاد میدین برای خودم میخام سپاس / کنکوری نیستما / سپاس

diseases

Well-known member
درود بر دوستان / برای کسیکه میخاد از اپیدمیو سر در بیاره و یک منبع اموزشی باشه چه کتابی پیشنهاد میدین برای خودم میخام سپاس / کنکوری نیستما / سپاس

درود و عرض ادب

به نظر من یکی از ساده ترین و کامل ترین منابع آموزشی در زمینه اپیدمیولوژی ، کتاب اپیدمیولوژی گوردیس هست . کتاب های خلاصه ای هم تو بازار هستند ولی اونا هم از گوردیس خلاصه برداری شدن و وقتی مفیدند که شما گوردیس رو خونده باشید .

برقرار باشید و سبــز ...

setayesh71

New member
سلام . من امسال به عزمی جزم تصمیم گرفتم که شروع کنم بخونم . مازنر رو تقریبا 6 بخش خوندم . ولی دوستم گفت احتیاج نیستش .
جلد 1 جی پاک فو العاده غلط داره و اصلا نمیدونم بخونمش یا نه ؟
دوستانی که قصد شروع کردن دارن خوشحال میشم با هم اطلاعات رد و بدل کنیم .

setayesh71

New member
مدیر تاپیک نظرتون چیه دوستان یه گروه در لاین یا تلگرام تشگیل بدن . به این دلیل می گم که اگر کسی هم تمایل نداشته باشه تو گروه شماره اش بیفته ، این صفحات اجتماعی کاملا مناسب هستن .

diseases

Well-known member
مدیر تاپیک نظرتون چیه دوستان یه گروه در لاین یا تلگرام تشگیل بدن . به این دلیل می گم که اگر کسی هم تمایل نداشته باشه تو گروه شماره اش بیفته ، این صفحات اجتماعی کاملا مناسب هستن .

دوستان خیلی وقته یه گروه تو تلگرام تشکیل دادن. اگه اشتباه نکنم اکثر دوستانی که تو تاپیک مطالعه گروهی سال گذشته شرکت داشتن ، عضو گروه هستن . می تونین باهاشون هماهنگ کنین ...

hnik

New member
سلام
چطوری میتونیم توی گروه اپیدمیولوژی تلگرام عضو بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟

hnik

New member
آقای diseases لطفا صندوق پیام هاتون رو خالی کنید تا بتونیم بهتون پیام بدیم.
با تشکر

hnik

New member
سلام دوستان یه سوال دارم
وقتی که میخوایم میزان شیوع بیماری های عفونی رو در یک استان بدست بیاریم فرض کنید که برای این استان در 3 مطالعه مقادیر متفاوتی گزارش شده
مثلا برای استان خراسان جنوبی تعداد کل افراد در 3 مطالعه به ترتیب 2902 و 2364 و 600 نفر بوده و تعداد افرادیکه ازین تعداد بیماری عفونی داشتند به ترتیب 1688 و 277 و 191 نفر بوده حالا با توجه به این اعداد میزان شیوع کلی چقدر میشه؟؟؟
من وقتی محاسبه میکنم میزان شیوع کلی میشه 36/75 درصد ولی توی یه مقاله میزان شیوع کلی بر اساس این 3 مطالعه رو نوشته
26 درصد
دوستان لطفا اگه میدونین بفرماین چجوری شیوع کلی رو حساب کرده

سلام
استارت و آمادگی برای کنکور ارشد 95 اپیدمیولوژی با روش مطالعه خاص و همفکری و مشارکت سایر قبول شدگان در وبلاگ اپیدمیولوژی برای همه شروع شد. می توانید با روش منحصر به فردی از مشاوره رایگان و به دور از هر گونه فضای تبلیغاتی و منحصرا با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان اپیدمیولوژی استفاده کنید
epidstudents.blogfa.com

Lemen

New member
سلام به همگی
نتایج ارشد اعلام شده
قبول شده ها ضمن تبریک بگن کجا قبول شدن؟

mexin

Well-known member
قبولی های امسال اپیدمیولوژی کجان؟؟ غیرفعال تشریف دارن ....خیلی...

قبولی های امسال اپیدمیولوژی کجان؟؟ غیرفعال تشریف دارن ....خیلی...

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من با رتبه 52

مازاد تهران قبول شدم

البته من بعد از دولتی های تهران مازاد تهران را زده بودم میخواستم پیش دخترم بمونم سخت بود برام شهرستان

در هر حال من خیلی خوشحالم که شهر خودم هستم و رشته مورد علاقه ام

از همه شما دوستان عزیزم هم ممنونم واقعا خیلی به من لطف داشتید

simaa225

New member
سلام به همه دوستان . امیدوارم خوب باشین . مامان شاین عزیز و اقای مظلوم صمیمانه بهتون تبریک میگم گل کاشتید. منم رتبه ام 21 شده بود و به لطف خدا تونستم شیراز قبول بشم هم بخاطر شرایط کاری و هم زندگی شیراز برای من بهترین انتخاب بود. امیدوارم همیشه موفق باشین.

simaa225

New member
راستی من جا داره همینجا از دوستان خوبم ایریس عزیزم و آقای diseasesگرامی نهایت تشکر و داشته باشم که با صبر و حوصله به سوالای ما جواب میدادن وحتی تا روزهای پایانی ما رو تنها نگذاشتن .براتون ارزویه بهترینها رو دارم و به امید موفقیت شما در مقاطع بالاتر.دوستانی که امسال قصد شرکت در ازمون اپیدمیولوژی 95رو دارن بهشون پیشنهاد میکنم از این تایپیک استفاده کنن مطمءنم تجربیات دوستانی که اینجا هستن خیلی بدردشون خواهد خورد. بازم ممنونم .به امید موفقیت همه دوستان خوبم . یا علی.

بالا