کمک در امر خیر برای تاسیس یک مرکز توانبخشی

milad611

New member

بسمه تعالی

با سلام خدمت مردم بزرگوار ایران

همانطور که می‌دانید معلولین عقب مانده ذهنی در کشور ما کم نیست و هزینه های سنگینی که برای نگهداری و مراقبت بر جامعه و خانواده تحمیل می‌کند از یک طرف و مشکلات نگهداری از این معلولین برای اکثر خانواده ها از طرف دیگر ، مشکل جدی برای نگهداری این عزیزان ایجاد کرده ، و حتی به گفته برخی از خانواده های این عزیزان بدلیل فرهنگ سازی نادرست بین مردم،مشکلاتی هم برای سایر اعضای خانواده ایجاد می‌کنند که آینده سایر اعضای خانواده هم به خطر می افتد و متاسفانه این موضوع باعث شده که برخی از خانواده ها مجبور شوند بدلیل عدم نگهداری مکان خاص و مشکلات مالی و...، این معلولین ذهنی را در خیابان به حال خود رها کنند.و این در شأن و منزلت یک انسان نیست.آیا انسانی که اشرف مخلوقات شناخته شده باید بدلیل فرهنگ غلط و افکار نادرست مردم قربانی شوند؟!!

قصد داریم با تاسیس یک مرکز توانبخشی در یکی از شهرستان‌های استان خوزستان به کمک این خانواده ها و معلولین ذهنی در نگهداری و مراقبت از آنها بپردازیم.هر چند که مراکز توانبخشی وجود دارد، اما به امید خدا ما می‌خواهیم بهترین مرکز تفریحی و توانبخشی برای این معلولین ذهنی تاسیس کنیم با بهترین امکانات و خدمات.

از شما مردم شریف و دلسوز ایران و خیرین و ورزشکاران بازیگران و هر شخصی که می‌خواهد در این امر خیر شرکت کند تقاضا داریم هر مبلغی که در توان دارند( از هزار تومان تا هرچقد که دوست دارند) برای این امر خیر بپردازند.

به لطف خدا و امام هشتم،قصد داریم نام مرکز توانبخشی را،
مرکز توانبخشی امام رضا نام گذاری کنیم

و من از همینجا برای تمامی کسانی که در این امر خیر شرکت می‌کنند چه از طرف خودم و چه از طرف خانواده‌های این معلولین دعا می‌کنم بحق امام رضا(ع) هرکس هر حاجتی داره به آبروی امام هشتم که باعث فراهم آوردن زندگی بدون دردسر برای این معلولین می‌شوند،انشاالله حاجتش رو از امام رضا بگیره و هر مشکلی که دارند به امید خدا برطرف بشه.

*با ذکری بر صلوات بر محمد و آل محمد*
ضمانت این امر خیر را بر ضامن آهو امام هشتم امام رضا (ع) قرار می‌دهیم

بالا