مطالعه گروهی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 95

malih9068

New member
سلام به همگی:riz304:
با اجازه ادمین گرامی و دوستان بزرگتراز خودم و تمام برو بچه های قدیمی تاپیک جدید رو درست میکنم امیدوارم این فضا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات شما دوستان.
منتظر حضور یکایک شما عزیزان هستیم چه سال اولی ها، چه کسانی که قبول شدند. امیدوارم امسال با قدرت هرچه تمام تر به جلو حرکت کنیم و از تجربیات هم به نحو احسنت بهره ببریم .
به امید پیروزی و شاد کامی تمامی دوستان

fateme_ar

New member
من سال ۸۶فارغ التحصیل شدم از دوستای عزیز میخوام راهنماییم کنند

فرهاد90

New member
منم هستمممممممممممممممممممممممم............امسال باید اصفهان قبول بشم که هم به کارم برسم هم درسمو بخونم...دعام کنید شدید:a2d3:

Qmars10

New member
ملیهه خانوم منم هستم تا آخرش اچچونم شدید.امسال الکی کنکور دادم ریاضی ۳۳ زدم فیزیولوژی 10باقی هم صفر حالا رو ریاضی حساب ویژه باز کردم تحلیل وسیگنال وزبان رو هم شروع میکنم ایشالا

آخرین ویرایش:

malih9068

New member
خوبه دوستان منابع خودتون و برنامه اتون اعلام کنید تا بتونیم بهم کمک کنیم

malih9068

New member
برای ریاضی نمیدونم چه منبعی باید بخونم رشته ام الکترونیک بوده شما چه کتابی میخونید؟

Qmars10

New member
من مختلط ومشتق جزعی رو از مومن زاده یاد گرفتم فوریه رو از مدرسان وکریمی ونهایت تست از مدرسان زدم .اگه با تمرکز بیشتری جمع میکردم واسه ۹۴حتما ریاضی رو خیلی بهتر میزدم ولی هر چی بود گذشت ولی قول میدم امسال رقیب سخت وجدیی براتون باشم:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

malih9068

New member
من مختلط ومشتق جزعی رو از مومن زاده یاد گرفتم فوریه رو از مدرسان وکریمی ونهایت تست از مدرسان زدم .اگه با تمرکز بیشتری جمع میکردم واسه ۹۴حتما ریاضی رو خیلی بهتر میزدم ولی هر چی بود گذشت ولی قول میدم امسال رقیب سخت وجدیی براتون باشم:smiliess (10):
ریاضی کل کریمی و معتقدی رو خوندم ولی نتونستم جمع کنم و به نظرم امد انتگرال مشکل دارم

Qmars10

New member
ریاضی کل کریمی و معتقدی رو خوندم ولی نتونستم جمع کنم و به نظرم امد انتگرال مشکل دارم
اگه دوست داری نظر منو داشته باشی بدون که تنها تو انتگرال مختلط وفوریه که اونم چنتا فرمول مشخص داره و به همهی انتگرال نیاز نداره داخل معادلات هم قسمت لاپلاسش بازم به چنتا از فرمولای انتگرال بیشتر نیاز نداره که اگه بعدا تو مسیر باشی دقیق میفهمی چی گفتم پس فکر خوندن ریاضی پایه رو از سرت بیرون کن.:riz277:

malih9068

New member
اگه دوست داری نظر منو داشته باشی بدون که تنها تو انتگرال مختلط وفوریه که اونم چنتا فرمول مشخص داره و به همهی انتگرال نیاز نداره داخل معادلات هم قسمت لاپلاسش بازم به چنتا از فرمولای انتگرال بیشتر نیاز نداره که اگه بعدا تو مسیر باشی دقیق میفهمی چی گفتم پس فکر خوندن ریاضی پایه رو از سرت بیرون کن.:riz277:
مرسی دوست عزیز متوجه منظورتون شدم,معادلات بقیه مباحث رو نباید بخونیم؟چون خیلی چیزی ازش یادم نیست

Qmars10

New member
مرسی دوست عزیز متوجه منظورتون شدم,معادلات بقیه مباحث رو نباید بخونیم؟چون خیلی چیزی ازش یادم نیست
دقیقا من همین کارو کردم برای ۹۴اما عجیب که سوالای لاپلاسش رو نتونستم بزنم با اینکه از روی آقاسی ولی جوابگو نبود حالا با این حال من فک میکنم آزمونای وزارت بهداشت توشون تعدل نیست و احتمال اینکه سال دیگه اصلا از لاپلاس سوال ندن واز قسمتای دیگه بدن هست!پس بهتره همهی معادلات رو از احتمالا کتاب کریمی یاد گرفت:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

malih9068

New member
دقیقا من همین کارو کردم برای ۹۴اما عجیب که سوالای لاپلاسش رو نتونستم بزنم با اینکه از روی آقاسی ولی جوابگو نبود حالا با این حال من فک میکنم آزمونای وزارت بهداشت توشون تعدل نیست و احتمال اینکه سال دیگه اصلا از لاپلاس سوال ندن واز قسمتای دیگه بدن هست!پس بهتره همهی معادلات رو از احتمالا کتاب کریمی یاد گرفت
پارسال مشکلم این بود همه مباحث رو عمقی خوندم ولی فرصت برای تست زدن نموند و سرجلسه تا سوالهای مدار رو جواب دادم دیدم کلی از وقت ریاضی هم گذشته خیلی تسلط ندارم
کلا خلاصه هام رو میخونم از اواسط مهر فقط تمرین و تست کار میکنم کتابهای فیزیک و اناتومی و... شروع کنم
شما برنامه اتون چیه

Qmars10

New member
پارسال مشکلم این بود همه مباحث رو عمقی خوندم ولی فرصت برای تست زدن نموند و سرجلسه تا سوالهای مدار رو جواب دادم دیدم کلی از وقت ریاضی هم گذشته خیلی تسلط ندارم
کلا خلاصه هام رو میخونم از اواسط مهر فقط تمرین و تست کار میکنم کتابهای فیزیک و اناتومی و... شروع کنم
شما برنامه اتون چیه

آره منم به حتم رو یادگیری زبان وسیگنال کار میکنم ودر کنارش:idea_majidonline: تست ریاضی هم میزنم

fateme_ar

New member
سلام منم رشته م الکترونیک بوده,مدار و ریاضی و سیگنال رو از پارسه میخونم فعلا با این سه تا شروع میکنم

mojnia

New member
تمامی پست های که تو این تاپیک گذاشته شده مربوط به مهندسی پزشکیه . شاید بهتر باشه عنوان تاپیک عوض بشه
با این موضوع این اشتباه پیش میاد که مربوط به تمای رشته ها است (در لیست آخرین ارسال ها) یه مهندسی پزشکی به عنوان اضافه کنید

آخرین ویرایش:

فرهاد90

New member
دوستای گلم رتبه یک امسال خودم هستم لطفا واسه رتبه های بعدی تلاش کنید:motat:
حاضرم شرط بندی کنم هرکی پایس باهاش یه تومن شرط میبندم:motat:

بالا