رفع ابهام ازاد شدن مدرک

love virology

New member
درود بر همه دوستان / این سوال ممکنه تکراری باشه ولی برای من خیلی مهمه لطفا هرکس خیر دقیق و اطلاع داره توضیح بده

ایا بعد از اتمام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مدرک ارشد همون موقع یا حتی تا 1سال دیگر صادر میشه و بخودمون تمام کمال ارجاع بشه

من کارشناسی وزرات علوم بودم و رشته زیست شناسی سلولی مثلا ارشد ویروس قبول شم ایا طرحی یا تعهدی دارم در قبال اینکه وزرات بهداشت قبول شدم تا اینجا میدونم طرح برای این رشته اختیاری هست / لطفا پاسخ دهید سپاس

baharran

New member
درود بر همه دوستان / این سوال ممکنه تکراری باشه ولی برای من خیلی مهمه لطفا هرکس خیر دقیق و اطلاع داره توضیح بده

ایا بعد از اتمام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مدرک ارشد همون موقع یا حتی تا 1سال دیگر صادر میشه و بخودمون تمام کمال ارجاع بشه

من کارشناسی وزرات علوم بودم و رشته زیست شناسی سلولی مثلا ارشد ویروس قبول شم ایا طرحی یا تعهدی دارم در قبال اینکه وزرات بهداشت قبول شدم تا اینجا میدونم طرح برای این رشته اختیاری هست / لطفا پاسخ دهید سپاس
اصل مدرک منظورتونه دیگه؟فکر نکنم برای روزانه ها اصل مدرک رو بدن مثل کارشتاسیتون که با اینکه طرح نداره اما همه رشته های روزانه تعهد خدمت دارن و اصل مدرک رو نمیدن مگر اینکه تعهد رو بخریم!م ن فقط در این حد میدونم امیدوارم کمکی بکنه

love virology

New member
اصل مدرک منظورتونه دیگه؟فکر نکنم برای روزانه ها اصل مدرک رو بدن مثل کارشتاسیتون که با اینکه طرح نداره اما همه رشته های روزانه تعهد خدمت دارن و اصل مدرک رو نمیدن مگر اینکه تعهد رو بخریم!م ن فقط در این حد میدونم امیدوارم کمکی بکنه

عجب معظلی شدا/ حدودا چقدر هست این خرید/ اری مدرک اصلی / حتی ریز نمرات هم نمیدن / میخاستم دکترا اینجا نباشم

baharran

New member
عجب معظلی شدا/ حدودا چقدر هست این خرید/ اری مدرک اصلی / حتی ریز نمرات هم نمیدن / میخاستم دکترا اینجا نباشم

ریز نمرات رو میدونم میدن اون مشکلی نداره... من کارشناسیمو که خریدم حدودای دو و خردی شد ارشد رو نمیدونم توی اموزش دانشکده ها برید ریز هزینه رو دارن بهتون میدن...

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام
در مورد هزینه ی آزاد کردن مدرک اطلاعاتی اگر دارید با لینک خبر به اشتراک بگذارید
متشکرم

ROJO

New member
اگر اشتباه نکنم تعهد لیسانس به اندازه ی دوره لیسانس و برای ارشد دو برابر طول دوره ارشد است.

اگر طرح برید با ضریب یا بدون ضریب، برای لیسانس دو سال می شه.

برای خرید مدرک لیسانس هزینه زیاد نیست ولی ارشد تا جایی که یادمه همین ی مدت پیش بود ک تصاعدی زیاد شد.

باید از اموزش دانشگاهتون بپرسید تا براتون محاسبه کنند.

biosta

Well-known member
سلام
برای ارشد ترمی شش میلیون بود
اما گفته شده برای مدتی به روال قبلی خود که ترمی حدود 300 تومن بود برگشته! سوالم همین است این واقعیت دارد یا شایعه است
ایشالا که پرسیدم خبرش را خواهم گذاشت این جا

naeim

New member
سلام
من که از آموزش علوم پزشکی اصفهان پرسیدم گفتن کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به ازای هرسال تحصیلی 11 میلیون تومان

آخرین ویرایش:

naeim

New member
تو این کشور شاید چیزی گرون تر بشه ولی ارزون نمیشه
مگه میشه این قدر اختلاف قیمت وجود داشته باشه
تا دیروز n میلیون بعد حالا یه شبه شده 260 هزار تومان!!!

biosta

Well-known member
تو این کشور شاید چیزی گرون تر بشه ولی ارزون نمیشه
مگه میشه این قدر اختلاف قیمت وجود داشته باشه
تا دیروز n میلیون بعد حالا یه شبه شده 260 هزار تومان!!!

هزینه ترمی 260 هزار تومن بود
بعد شد ترمی شش میلیون تومان
اعتراض صورت گرفت
هزینه شد ترمی 260 هزار تومن
به کارشناسان فرصت داده شد قیمت را کارشناسی و اعلام کنند
چون شش میلیون تومان غیر کارشناسی شده بود.
حال این که تا چه تاریخی واقعا همین 260 هزار تومن خواهد بود مشخص نیست .

biosta

Well-known member
سلام
من که از آموزش علوم پزشکی اصفهان پرسیدم گفتن کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به ازای هرسال تحصیلی 11 میلیون تومان

اعمال نمی کنند یا از شخص مناسبی نپرسیدید که اطلاع نداشته یا نمی دانم هر علت دیگری
وگر نه همه جا اکنون که اوایل شهریور 1394 هستیم همنا 260 هزار تومن شده

love virology

New member
در مورد دانشگاه های غیر روزانه چطوره اونم هزینه داره؟؟

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
شبانه نمیدونم ،بین الملل هم ک طرف پولشو داده دیگه، وزارت علومم کمه فقط این وزارت بهداشت اینجوری بدبختی داره، طرف 'ابیاری گیاهان دریایی محمود اباد' بوده چار قرون میده میره اونور، اونوقت ما...

کلی باید هزینه خرید این مدارکو بدیم حتی اگه پذیرش فول فاند هم بگیریم باید حداقل 8-10 هزارتا توی حسابمون باشه
با این تفاسیر همه ی ما محکوم به ادامه تحصیل تو همین خراب شده هستیم :/

بالا