استخدامی آموزش و پرورش - vs - پیراپزشکی

Dexter2009

New member
دوستان پیراپزشکی

به نظرتون شرکت توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ما که پیراپزشکی خوندیم , ارزش داره ؟
به نظرتون منتظر استخدامی های رشته های خودمون بمونیم یا این آزمون رو هم شرکت کنیم ؟

آخرین ویرایش:

baharran

New member
دوستان پیراپزشکی :riz304:

به نظرتون شرکت توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ما که پیراپزشکی خوندیم , ارزش داره ؟
به نظرتون منتظر استخدامی های رشته های خودمون بمونیم یا این آزمون رو هم شرکت کنیم ؟
فعلا تا دفترچه نیومده معلوم نیس پیراپزشکیا هم جز رشته هایی باشن که بتونن امتحان بدن یا نه! ولی اگر تونستن امتحان دادن ضرری نداره فوقش بعد قبولی تصمیم میگیرید برید یا نه

هانیه

Well-known member
نه خیر به هیچ عنوان حق ندارید شرکت کنید حتی اگر تو دفترچه بیاد ک فک نکنم بیاد

جای پیرا پزشک بیمارستانو کلینیک وازمایشگاه :tonguesmiley:

مثلن خاستم ادای بچه های علوم از رو دربیارم در قیال رشته های علوم پایه مثل زیست....:28:

بگذار دفترچه بیاد به قول دوستمون شرایطشو داشتین خالی از لطف نیست شرکت کنین :riz304:

RBC!

New member
هانیه، اگه تو دفترچه بنویسه میتونن شرکت کنند، مگه کسی میتونه بهشون بگه حق نداری؟

در مورد بیمارستان هم، توی بخشنامه صراحتا اومده که زیست ها و میکروبیولوژی ها حق کار ندارن! کسی که میخواد توی بیمارستان یا مرکز درمانی کار کنه مدرکش باید برای وزارت بهداشت باشه. این چه ربطی به اون داره.

Leyli002

New member
بچه ها یه سوال ذهنمو مشغول کرده.اگه کسی استخدام آموزش پرورش باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم ولی خودم نگرانم که از ارشد بمونم...
حالا انگار همه چی حله ومن استخدامم:thumbsupsmileyanim:

necrotizing fasciitis

Active member
هانیه، اگه تو دفترچه بنویسه میتونن شرکت کنند، مگه کسی میتونه بهشون بگه حق نداری؟

در مورد بیمارستان هم، توی بخشنامه صراحتا اومده که زیست ها و میکروبیولوژی ها حق کار ندارن! کسی که میخواد توی بیمارستان یا مرکز درمانی کار کنه مدرکش باید برای وزارت بهداشت باشه. این چه ربطی به اون داره.

دوست صراحتا میشه بخش نامه رو نشون بدی؟
ای بدم میاد از حسودی :|

RBC!

New member
دوست عزیز، من الان بخشنامه رو ندارم.
ولی جلسه ای بود که شرکت کرده بودیم و اونجا رئیس آزمایشگاه های استان (بهداشت و درمان) و سایر مسئولین مربوطه شرکت داشتند، معاون ایشون بخشنامه رو بلند خوندن و تاکید کردن که اگه میخواهید از رشته های میکروبیولوژی کسی رو به کار بگیرید، باید ارشد میکروب شناسی پزشکی (مدرک وزارت بهداشت) باشه.

حسودی به کی؟ این چه صحبتیه شما می فرمایید. کاری رو که خودم هم میتونم انجام بدم برای چی باید حسودی کنم فرد دیگه ای هم انجامش بده.
بعد هم، الان همه ی بیمارستان ها و مراکز آزمایشگاهی خصوصی پرسنل زیست شناسی دارن. (زیست که خوبه، رشته های دیگه رو هم دارن.)
شما اگه دوست دارید برید مشغول به کار بشید. مطمئن باشید من مانع شما نمیشم :)

love virology

New member
ولی جلسه ای بود که شرکت کرده بودیم و اونجا رئیس آزمایشگاه های استان (بهداشت و درمان) و سایر مسئولین مربوطه شرکت داشتند، معاون ایشون بخشنامه رو بلند خوندن و تاکید کردن که اگه میخواهید از رشته های میکروبیولوژی کسی رو به کار بگیرید، باید ارشد میکروب شناسی پزشکی (مدرک وزارت بهداشت) باشه.

حسودی به کی؟ این چه صحبتیه شما می فرمایید. کاری رو که خودم هم میتونم انجام بدم برای چی باید حسودی کنم فرد دیگه ای هم انجامش بده.
بعد هم، الان همه ی بیمارستان ها و مراکز آزمایشگاهی خصوصی پرسنل زیست شناسی دارن. (زیست که خوبه، رشته های دیگه رو هم دارن.)

دوست گرامی منظور ایشان فقط مزاح بود / همه دوستان میدونن که استخدام بیمارستان ها و مراکز درمانی باید مدرک جز وزارت بهداشت باشه و هم چنین ازمایشگاه ها های دولتی استخدام زیست شناسی ممنوعه

RBC!

New member
دوست گرامی منظور ایشان فقط مزاح بود / همه دوستان میدونن که استخدام بیمارستان ها و مراکز درمانی باید مدرک جز وزارت بهداشت باشه و هم چنین ازمایشگاه ها های دولتی استخدام زیست شناسی ممنوعه

بله، مزاح کلام ایشون رو متوجه شدم. :)
ولی دو موضوع نامرتبط بود. خواستم رفع ابهام بشه :)

هانیه

Well-known member
ار بی سی (فارسی را پاس بداریم )این نوشته من جز مسایل ریشه ای خخخ

ایران امریکا توافق کردن زیست وعلوم از نه...خخخ:4d564ad6:

باشد که همگی شاغل ورستگار شویم .....(شکلک اونی که سوت میکشه ...شکلک خراب شدش...)

هانیه

Well-known member
بچه ها یه سوال ذهنمو مشغول کرده.اگه کسی استخدام آموزش پرورش باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم ولی خودم نگرانم که از ارشد بمونم...
حالا انگار همه چی حله ومن استخدامم:thumbsupsmileyanim:
لیلی اره بابا

حالا امتحانشو بده....

ماها هم تو اموزش وپرورش استخدام میشیم هم ازمایشگاه های دولتی هم خصوصی هم خودمون ازمایشگاه میزنیم خخخخخخخخخخخخخ ....دو شغله هم نیستیم ک///چند شغله میشیم انشالله...(به قول انیس پز پز...)

necrotizing fasciitis

Active member

من توی فیس عضو گروهی بودم که برای بچه های علوم آز بود که یه استاتوسی به این مضموم که بچه های میکروبیولوژی حق شرکت در آزمون میکروب شناسی پزشکی ندارند که من هزارتا دلیل اوردم که اصن فکر درباره این موضوع اشتباه ولی قانع نمیشدن ( چون واقعا ذهن 99% بچه های علوم آز اینه که بچه های دیگه باعث میشن کار گیرشون نیاد و به این فکر نمیکنن که مقصر خودشون که مهارتشون ضعیف ، شخمی مدرک گرفتن وگرنه کسی که کار بلد باشه همیشه براش کار هست)
یه بحث دیگه اینکه آورین که به این اعتقاد داری که مدرک مهم نیس مهم کاربلد بودنه بنظر من رشته فیزک هم اگه در حد عالی مار آزمایشگاه بلد باشه حقشه استخدام بشه

*********** ******************دیگه ادامه ندیدم الان چارتا بی جنبه میان جو مفت میدن**************

هانیه

Well-known member
نکرو الان میریزن سرت ////نکرو استانه تحملتو ببر بالا...خخخخ:p

نکرو یادت گرامی وروحت شاد ....:4d564ad6::4d564ad6:

RBC!

New member
ار بی سی (فارسی را پاس بداریم )این نوشته من جز مسایل ریشه ای خخخ

ایران امریکا توافق کردن زیست وعلوم از نه...خخخ:4d564ad6:

باشد که همگی شاغل ورستگار شویم .....(شکلک اونی که سوت میکشه ...شکلک خراب شدش...)

رد بلاد سل خوبه؟ :p
روزی که عضو شدم مثلا خواستم نام کاربریم کوتاه باشه، کار خودم رو آسون کردم ولی بقیه به مشکل خوردن :whistle:

ایشالا به زودی همه مون شغلی که دوست داریم رو به دست میاریم :28:

RBC!

New member
necrotizing fasciitis، تبریک به کلام و استدلال شما.
احیانا اونجا هم اینطوری صحبت کردید؟
روبروی آینه بایستید و برای خودتون سه بار هورا بفرستید. شاد باشید.

p5301

New member
من توی فیس عضو گروهی بودم که برای بچه های علوم آز بود که یه استاتوسی به این مضموم که بچه های میکروبیولوژی حق شرکت در آزمون میکروب شناسی پزشکی ندارند که من هزارتا دلیل اوردم که اصن فکر درباره این موضوع اشتباه ولی قانع نمیشدن ( چون واقعا ذهن 99% بچه های علوم آز اینه که بچه های دیگه باعث میشن کار گیرشون نیاد و به این فکر نمیکنن که مقصر خودشون که مهارتشون ضعیف ، شخمی مدرک گرفتن وگرنه کسی که کار بلد باشه همیشه براش کار هست)
یه بحث دیگه اینکه آورین که به این اعتقاد داری که مدرک مهم نیس مهم کاربلد بودنه بنظر من رشته فیزک هم اگه در حد عالی مار آزمایشگاه بلد باشه حقشه استخدام بشه

*********** ******************دیگه ادامه ندیدم الان چارتا بی جنبه میان جو مفت میدن**************
واقعا باید تاسف خورد !!!! چیزی نمیگم
آره آقا لیسانس فیزیک که سهله لیسانس ادبیات هم حقشونه تو آزمایشگاه کار کنن فقط مهم مهارته !!! منم حقمه دندانپزشک باشم فقط مهمه مهارت داشته باشم اونم کاری نداره یه 6 ماه کنار یه دندانپزشک آشنا کار میکنم یاد میگیرم ....
دوستم کنارمه میگه منم حقمه وزیر اطلاعات باشم آخه اطلاعاتش خیلی بالاست !!!!
در ضمن ما بی جنبه ایم این حرفا هم جو مفت بود !!!
شما هم با جنبه حرفاتون هم درست !!!!
[emoji55] [emoji55] [emoji55] [emoji55]

love virology

New member
دوستانی که میخان دوباره مشاجره بین رشته ها راه بیوفته این مسیر خیلی وقته در این انجمن رفته و به فراموشی سپرده شده /پس با کمال ارامش به سخنان خودتون ادامه بدین / یک ازمون سراسری و استخدامیه جنگ بین رشته ها که نیست / بدونید پارتی داشته باشید با دیپلم میتونید رویان کار کرد / پس با کمال احترام به رشته های خودتون و بدون تعصب نظرات خودتونو رد و بدل کنید / شاد باشید

زینبی

New member
سلام. آموزش پرورش می تشه شرکت کرد و در کنارش ادامه تحصیلم داد. دوست خود من الان این کارو می کنه. ولی فکر کنم دیگه اگه برین آموزش پرورش مسیر شغلی تون مشخص میشه. ولی از نظر ادامه تحصیل مشکل نداره. تازه می تونین شرکت کنین اصلا بعدا مصاحبه نرین اگه پشیمون شدین.
ولی به نظر من اگه جوش رو دوست داشته باشید برای خانما شغل مناسبیه نسبت به بقیه مشاغل.
البته این نظر من بود.

بالا