مطالعه گروهي ارشد آمار زیستی 95

biosta

Well-known member
با سلام
این تاپیک برای جمع شدن داوطلبان کنکور ارشد امارزیستی سال 95 ایجاد شده
امیدوارم در این جا بتوانید با دیگر رقیبان تان آشنا شوید، گزارش مطالعات خود را بیان کنید ، با هم به بحث های علمی بپردازید و نهایتا با تلاشی که می کنید در مهر 95 دانشجوی امارزیستی باشید.

دوستان یه آمار بدین که چطور درسارو پیش میبرین ؟؟؟؟؟؟ زبان رو میخوایین چیکار کنین؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
دوستان یه آمار بدین که چطور درسارو پیش میبرین ؟؟؟؟؟؟ زبان رو میخوایین چیکار کنین؟
یکی از داوطلبان کنکور البته سال 96 با من تماس گرفت و می خواهد تا بهمن 95 که فارغ التحصیل می شود روی زبان انگلیسی مختص کنکور ارشد کار کند

بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
یادم باشه دانشجوی ورودی 95 که شدم به این دواطلب غیور بخشی از تجربیاتمو به اشتراک بذارم تنها کارکردن برای زبان کافی نیس
مهمتر از اون تمرکز بسیار زیاد بر فارغالتحصیل شدن از دوره ی لیسانسه و بهتره آدم تا کاری رو تموم نکرده نره سراغ کار بعدی

faAl

New member
سلام
دوستان یک سوال جدی
اگر کسی همین بین الملل ثبت نام کنه و سال بعد کنکور بده و روزانه قبول بشه میتونه واحدهاشو تطبیق بده؟ اصلا این کار درسته ؟داریم چنین موردی ؟

prinses

New member
اینجام خلوته دارم 95 ای ها سخت میخونن ، یا سخت خوش میگذرونن؟!

من مجبورا برنامه ی درسی رو تعطیل کردم از بقیه خبر ندارم
خیلی میترسم زمان رو از دست بدم

Mahsabani

New member
فعلا نمیشه درس خوند هر روز یه برنامه خاصی هست سفر و مهمونی و...

prinses

New member
پس یا خوش میگذرونن :25r30wi:
واقعا میترسید؟ من که رتبه 20 شدم از یک ماه قبل عید جدی شدم و از دو ماه قبل عید شروع کرده بودم حدودا
البته نمیگم که خیال راحت شین نخونین ها ، بخونید ولی نترسید وقت کم نمیارید از الان ،،،،، اوووووه

- - - Updated - - -

خیلی وقته هنوز

shahbazi

New member
سلام.
من هم عضو جدید مطالعه گروهی هستم.
پارسال فارغ التحصیل شدم و پایه م ضعیف هست و میخوام رتبه یه رقمی بیارم !

کلاسهای دکتر لزگی رو شروع کردم و کم کم لغات و شیوه ی های تست زنی رو کار میکنه .

دروس تخصصی هم که فصل های آخری آمار و کاربرد مدیریت عادل آذر رو شروع کردم ( جلد اول )
چون پایه م ضعیف هست و میترسم زده بشم از این کتاب راحت شروع کردم که ساعت مطالعه م بره بالا :smilies-azardl (181

رتبه م در کنکور وزارت علوم شد 1200 !!!!! البته حتی یک کلمه هم نخونده بودم

biosta

Well-known member
وقت کم بیاورید یا نه بستگی داره از چه منبعی شروع کنید پایه درسی در چه سطحی باشد چند ساعت بخواهید بخوانید کیفیت مطالعه چگونه باشد چه رتبه ای از خودتان انتظار دارید
میتواند از الان زود نباشد

biosta

Well-known member
زمان زود می گذرد
حتی با روزی 5 ساعت می توان شروع از الان زود نباشد
بستگی به این دارد که چه رتبه ای از خودتان انتظار دارید
سطح علمی داوطلب و وقتی که می خواهد برای زبان انگلیسی بگذارد
من اگر برگردم به دورانی که شما هستید
یک سوم وقت زبان انگلیسی
یک سوم مرور
یک سوم مطالب جدید

shahbazi

New member
شما فقط زبان خوندین تا الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هیچی مثل شما کار خاصی نکردم همون برای زبان کمی وقت گذاشتم اونم خیلی دست و پا شکسته
والله من کلا دو هفته‌س قصد ارشد خوندن کردم.
کلاسای دکتر لزگی رو که میرم خیلی کار میبره. یعنی روزی 3 ساعتی که میخونم همش واسه زبانه. متاهل هستم واسه همین یکم سختمه.
امروز رفتم کتابخونه. یکم بهتربود.
آمار فعلا فصل توزیع گسسته عادل آذر رو خوندم که یادم بیاد مطالب.

بالا