لحظه به لخظه با استخدامی آموزش و پرورش 94

melinaa

New member
اقا محمد میگم این استخدامی آموزش و پرورش مال رشته های زیست هم هست یا نه؟؟؟؟چجوریه کلا؟؟؟

melinaa

New member
بعد منابع آزمونش چی هست؟؟؟میشه یکم برام توضیح بدید ممنونممممممم

mohammad63

Well-known member
خبرهای تکمیلی در همین قسمت درج میشه. فعلا هر چی خبر هست از منابع غیر موثق هست..

IL-2

Well-known member
سلام بابت اطلاعات رسانی تشکر میکنم
یه سوال داشتم
حداکثر سن برای کارشناسی 30سال اعلام شده؟؟

mohammad63

Well-known member
سلام بابت اطلاعات رسانی تشکر میکنم
یه سوال داشتم
حداکثر سن برای کارشناسی 30سال اعلام شده؟؟

بله و احتمالا برای آقایان مدت زمان نظام وظیفه کسر میشه البته باید تا پانزدهم منتظر موند تا دفترچه بیاد

biologiist

New member
والا از شیمی نام بردن ولی از زیست خیر باید منتظر وند تا اطلاعیه 15

mohammad63

Well-known member

اتفاقا در یکی از خبرگزاری ها گفتن که در تهران زیست میخوان ... خب بسته به درخواستی که از مناطق دارند رشته ها رو اعلام میکنند.

- - - Updated - - -

اتفاقا در یکی از خبرگزاری ها گفتن که در تهران زیست میخوان ... خب بسته به درخواستی که از مناطق دارند رشته ها رو اعلام میکنند.

mohammad63

Well-known member
من سعی می کنم خبرهایی که موثق باشند رو از خبرگزاری های مختلف گرد؟آوری کنم و لینکشونو اینجا هم بذارم.
دوستان هم می تونند کمک کنند

Dexter2009

New member
کسایی که سربازی نرفتند هم می تونند شرکت کنند ؟
لیست رشته هایی رو که می خوان می ذارید لطفا

mohammad63

Well-known member
کسایی که سربازی نرفتند هم می تونند شرکت کنند ؟
لیست رشته هایی رو که می خوان می ذارید لطفا

دوست خوبم
یکی از شرایط استخدامی گذراندن دوره خدمته حالا یکی از معافیتها رو داشته باشی یا خدمت رفته باشی
لیست رشته ها هم قراره پنجشنبه زده بشه .. اگه عمری باشه و اعلام بشن همین جا لینکشو میذاریم

Dexter2009

New member
دوست خوبم
یکی از شرایط استخدامی گذراندن دوره خدمته حالا یکی از معافیتها رو داشته باشی یا خدمت رفته باشی
لیست رشته ها هم قراره پنجشنبه زده بشه .. اگه عمری باشه و اعلام بشن همین جا لینکشو میذاریم

ممنونم...
به نظرتون وضعیت کار و حقوق توی آموزش و پرورش چه طوره؟ چند تا از فامیل های نزدیکمون توی آموزش پرورش هستند ولی معلم ابتدایی اند... افراد با مدرک لیسانس و فوق لیسانس توی دبیرستان باید کار کنند ...نه؟

Leyli002

New member
بچه ها یه سوال ذهنمو مشغول کرده.اگه کسی استخدام آموزش پرورش باشه میتونه ارشد بهداشت شرکت کنه؟؟خانوادم اصرار دارن شرکت کنم ولی خودم نگرانم که از ارشد بمونم...
حالا انگار همه چی حله ومن استخدامم:thumbsupsmileyanim:

بالا