[بیوشیمی] آزمون

alireza-ja

New member
سلام به همگی.

از اونجایی که درس بیوشیمی واسه خیلی از رشته ها توی ارشد سوال میاد لازم دیدم در پی تاپیک آزمون ایمونولوژی که احسان زحمتشو کشید، این دوره از آزمون بیوشیمی هم که فک کنم دومیش باشه، رو برگزار کنم.

بچه های بیوشیمی انتظار میره که شدیدا همکاری کنن و بچه های رشته های دیگه هم انتظار داریم حتما باشن طبق تجربه های سال قبل خیلی مفید خواهد بود بخصوص رفع اشکال بعد از آزمون.

دوستانی که تمایل دارند شرکن کنند همینجا اعلام حضور کنند

آزمون شماره 1: 7 مرداد 94 ساعت 16 (نیم ساعت پس از آزمون ایمونو واسه دوستانی که آزمون ایمونو میدن)

40 سوال 60 دقیقه

مباحث:
مقدمه آب و الکترولیت و pH و بافر و تکنیک ها و ساختار و ویژگی های اسید آمینه.

دوستانی که تمایل دارن به آزمون اعلام کنن تا اسمشون رو توی همین پست اضافه کنم.

سرفصل آزمونهای بعدی

آزمون 2: پپتید- ساختمان های پروتئین- پروتئین های پلاسما- هموگلوبین و میوگلوبین- روش های مطالعه پروتئین ها بر عهده علیرضا

آزمون 3: آنزیم ویتامین کوآنزیم بر عهده علیرضا و امید اردلانی

آزمون 4: ساختمان کربوهیدرات (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 5: ساختمان لیپید (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 6: بیوانرژتیک بر عهده علیرضا

آزمون 7: متابولیسم کربوهیدرات بر عهده علیرضا- آتی 1408- maryam.iran1000- امید اردلانی

آزمون 8: متابولیسم لیپید maryam.iran1000 - امید اردلانی - (........)(برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 9: متابولیسم هم و اسیدهای نوکلئیک (کاتابولیسم و آنابولیسم پورینها و پیریمیدینها و مباحث و بیماریهای مربوطه) (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 10: متابولیسم اسیدهای آمینه (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 11: مباحث مولکولی (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

آزمون 12: هورمونها (برعهده دوستان است من هم در صورت لزوم کمک میکنم)

دوستان در صورت تمایل میتونن برای طراحی تست از سرفصلای بالا اعلام آمادگی کنن.

آخرین ویرایش:

parvaneh.g

New member
مقدمه منظور كدوم مبحثه؟تو كتاب ضروريات كدوم فصل مى شه؟

eeeeeeehsan

New member
علی رضا ممنون از بابت آزمون بیوشیمی.
خیلی کار قشنگی کردی که آزمون رو انداختی بعد از ایمنی، یه حس واقعی تر از آزمون بهمون دست داد
:riz304:

امیدوارم آزمون های درس های دیگه رو هم دوستان برگزار کنن. سود واقعی رو کسی می بره که سوالا رو طراحی می کنه.

آقا علیرضا طبق کدوم منبع پیش میرید؟
اگه بیوشیمی پاسالار رو می خونی میشه فصل 1 و 2.

saintangle

New member
من آماده ام برای آزمون.کاش تو تلگرامی جایی گروه داشتیم.اینجا اومدن یکم سخنه

مائده 70

New member
خیلی عالیه فقط وقت کمه من فقط فصل یک بیوشیمی رو خوندم که اونم تو آزمون نیس حالا تا هر جا ک برسم میخونم من هم هستم کاش واسه سلولی و شیمی هم همین کارو میکردیم

alireza-ja

New member
آقا علیرضا طبق کدوم منبع پیش میرید؟

منبع خاصی نیست همیناییه که همه میخوننش. ضروریات نجات شکوهی هارپر و من بیشتر مبحث واسم مهمه. واسه سوالات از چندتا مبحث استفاده کردم. از جزووووه ک./لاسی خودم هم که نکات بدی نداره استفاده کردم.

alireza-ja

New member
من آماده ام برای آزمون.کاش تو تلگرامی جایی گروه داشتیم.اینجا اومدن یکم سخنه

خیلی خوبه. ان شاالله که بهترین درصد رو میگیری. واسه رفع اشکال بعضی موقعا مجبور میشی 5 6 خط بنویسی و ... اینه که آزمونارو اینجا برگزار میکنیم.

alireza-ja

New member
خیلی کار قشنگی کردی که آزمون رو انداختی بعد از ایمنی، یه حس واقعی تر از آزمون بهمون دست داد

امیدوارم آزمون های درس های دیگه رو هم دوستان برگزار کنن. سود واقعی رو کسی می بره که سوالا رو طراحی می کنه.

خواهش میکنم.

آره فک کردم واسه بچه های ایمنی اینطوری بهتره.

آره ایشالا.

- - - Updated - - -

خواهش میکنم.

آره فک کردم واسه بچه های ایمنی اینطوری بهتره.

آره ایشالا.

saintangle

New member
خیلی خوبه. ان شاالله که بهترین درصد رو میگیری. واسه رفع اشکال بعضی موقعا مجبور میشی 5 6 خط بنویسی و ... اینه که آزمونارو اینجا برگزار میکنیم.

ممنون
انشالله.ولی فک نکنما اخه اولین باره همچین ازمونی شرکت میکنم اصلا نمیدونم چجوریه.راستی چجوریه؟
خودمون توخونه ازمون میدیم بعد چجور میشه.تستیه؟!!!:33:

saintangle

New member
ببخشیدا سوالام زیاد شد
فصل یک ph و آب و الکترولیت
فصل 2 معرقی اسید آمینه ph ایزوالکتریک
این دوتاست دیگه؟

alireza-ja

New member
ببخشیدا سوالام زیاد شد
فصل یک ph و آب و الکترولیت
فصل 2 معرقی اسید آمینه ph ایزوالکتریک
این دوتاست دیگه؟

اشکالی نداره.

آره دیگه این مباحثی که گفتم رو از هر منبعی که دوست دارید بخونید. مقدمه و تکنیک ها رو از ضروریات بخونید. بقیه مباحث از منابع مختلفه.

alireza-ja

New member
ممنون
انشالله.ولی فک نکنما اخه اولین باره همچین ازمونی شرکت میکنم اصلا نمیدونم چجوریه.راستی چجوریه؟
خودمون توخونه ازمون میدیم بعد چجور میشه.تستیه؟!!!:33:

راس ساعت شما آنلاین میشید سوالات رو از توی تاپیک مربوطه دانلود میکنید تا پایان آزمون پاسخنامتون رو روی تاپیک میزارید و شروع میکنید در مورد سوالات بحث کردن با کمک هم. من هم لازم شد کمک میکنم و بعضی نکات رو میگم.

بله تستی به همراه نمره منفی

بالا