مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 3

farzad.lab

مدیر بخش
بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدا

دوستانی که داوطلب شرکت در آزمون ارشد 95 در رشته های
(
انگل شناسی ) ، ( قارچ شناسی ) ، ( میکروب شناسی
( ویروس شناسی )
هستند خیلییییی خوش اومدین به تاپیک خودتون
:heart:
توضیحات مهم :

• چون دیدم تاپیک مطالعه گروهی برای این گروه نیست تصمیم گرفتم شروع کنم این کارو با کمک شما تا با کمک هم بریم جلو این مسیر رو

• به دلیل این که دیگه این 4 رشته در یک گروه قرار گرفتن ایجاد تاپیک گروهی برای این 4 رشته به دلیل اشتراکات در عناوین درسی به نظر من بهتره
  • علت این که این تاپیک رو در بخش علوم آزمایشگاهی ایجاد کردم امکان مدیریت بهتر روی تاپیک بود به دلیل این که سایر رشته ها مدیریت فعال نداره . وگر نه پذیرای همهههههه رشته های مجاز به شرکت در این گروه هستیم .
  • از دادن انرژی منفی به شدت پرهیز کنین ...

اهداف :

1) کمک به افزایش اطلاعات خودمون در رابطه با عناوین درسی این گروه

2) مطرح کردن سوالات و اشکلات و ابهام ها و رفع اون ها به کمک هم

3) و "مهم ترین" هدف دادن انگیزه به هم برای پیش رفتن تا کنکور 95

با مواردی که مانع رسیدن به اهدافمون بشه برخورد میکنیم :)

کسانی که هستن اعلام آمادگی کنن که داوطلب چه رشته ایی هستند که بدونیم چند نفریم تا شروع کنیم ...

how-to-achieve-success.jpg

آخرین ویرایش:

@@fateme@@

New member
سلام

ممنون.. بازم به همت شما:applause:

ولی کاش دوستان همکاری کنن:sadsmiley:

Hamidvet

New member
به به چه تاپیک خوب و باکلاسی زدی فرزاد جان!

ایشالا که نتیجه زحماتتون رو بگیرید همگی :riz304::ad54ad:

با قدرت به پیـــــــــــــــش ... :a2d3:

alitaghipor71

New member
سلام دوستان اگه سوالی در مورد درس انگل داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم چون تازه کنکور دادمو این درسو100زدم فکر میکنم بتونم کمکتون کنم تا اعلان نتایج نهایی تو انجمن هستم...............:bunnyearsmiley:

mojnia

New member
[/CENTER]
توضیحات مهم :

• علت این که این تاپیک رو در بخش علوم آزمایشگاهی ایجاد کردم امکان مدیریت بهتر روی تاپیک بود به دلیل این که سایر رشته ها مدیریت فعال نداره . وگر نه پذیرای همهههههه رشته های مجاز به شرکت در این گروه هستیم .

مدیریت فعال رو خوب اومدی:65d6a5d6s:

necrotizing fasciitis

Active member
حیف که وقتم آزاد نیس وگرنه چنان بخش میکروب رو رونق میدادم که بالادستش نباشد باشه :)

farzad.lab

مدیر بخش
سلام دوستان اگه سوالی در مورد درس انگل داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم چون تازه کنکور دادمو این درسو100زدم فکر میکنم بتونم کمکتون کنم تا اعلان نتایج نهایی تو انجمن هستم...............:bunnyearsmiley:

به به افرین ۱۰۰!

میشه منبعت رو بگی ؟
و همین طور این که نحوه خوندنت . یکم از تجربیاتت واسه ما بگو ...

آخرین ویرایش:

mojnia

New member
دوستان اگه هستین که بسم الله من منتقل میکنم تاپیک رو به بخش میکروب اگه وقتش رو دارین که خوشحال میشم تاپیک توی یکی از رشته ها باشه ... خبر بدین

سلام
از نظر من ایرادی نداره همین جا باشه

alitaghipor71

New member
به به افرین ۱۰۰!

میشه منبعت رو بگی ؟
و همین طور این که نحوه خوندنت . یکم از تجربیاتت واسه ما بگو ...
سلام.منبع:1-برای کنکور انگل شناسی انتشارات خسروی(کامل خوندم)
2-AlSانگل شناسی انتشارات ارجمند نویسنده عبداله حسینی(کامل خوندم)
3-مارکل(فقط ورق زدم چیزی خارج از 2تا منبع بالا نگفته)
4-نوابرن(فقط ورق زدم)
5-تست آ/ی/ک/و/بی- خ/ل/ی/ل/ی باپاسخ نامه تشریحی
6-تست های انتهای کتاب برای کنکور خسروی
7تستهای ارشدو دکتری90تا93که توکتاب خ/ل/ی/ل/ی نیست باید دانلود کنین
ودرآخر:تمام منابع رو یکبار خوندم وبعد خلاصه کردم وخلاصه رو بالای 90دور خوندم همزمان باتست
تست ها رو 15دور زدم واونهایی رو که فرار بودن(بخصوص تستهای دکترا)رو کاغذ مینوشتم چون اغلب همونا تکراری تو کنکور میان
موفق باشین

narjes1992

New member
سلام.منبع:1-برای کنکور انگل شناسی انتشارات خسروی(کامل خوندم)
2-AlSانگل شناسی انتشارات ارجمند نویسنده عبداله حسینی(کامل خوندم)
3-مارکل(فقط ورق زدم چیزی خارج از 2تا منبع بالا نگفته)
4-نوابرن(فقط ورق زدم)
5-تست آ/ی/ک/و/بی- خ/ل/ی/ل/ی باپاسخ نامه تشریحی
6-تست های انتهای کتاب برای کنکور خسروی
7تستهای ارشدو دکتری90تا93که توکتاب خ/ل/ی/ل/ی نیست باید دانلود کنین
ودرآخر:تمام منابع رو یکبار خوندم وبعد خلاصه کردم وخلاصه رو بالای 90دور خوندم همزمان باتست
تست ها رو 15دور زدم واونهایی رو که فرار بودن(بخصوص تستهای دکترا)رو کاغذ مینوشتم چون اغلب همونا تکراری تو کنکور میان
موفق باشین

سلام. تبریک میگم. میشه لطفا منابع بقیه درسا رو که خوندید لطف کنید بگید؟ بنظرتون برا انگل با ضریب 1 چی خوبه؟

noghre12333

New member
سلام
من میخوام یه نفرو گزارش بدم . این آقا : ali1366

برین چت باکس رو بخونین ببینین چه آدم بی تربیتی هستش! من به شما خانمها توصیه میکنم با این آقا هم صحبت نشوید! خیلی بی تر بیته!

mahii

New member
سلام
من میخوام یه نفرو گزارش بدم . این آقا : ali1366

برین چت باکس رو بخونین ببینین چه آدم بی تربیتی هستش! من به شما خانمها توصیه میکنم با این آقا هم صحبت نشوید! خیلی بی تر بیته!

خانومي برو پيجت برات پيغام گذاشتم:rose:

e coli

New member
درود وسلامت باش به همه>
خیلی خوشحال شدم،یعنی تا دیروز که اومدم انجمن به سرم زد همینکارو بکنم ولی دیدم باتوجه به اینکه تقریبا یه 4 ماهی میشه اومدم انجمن وفعالیتم انچنانی نبود،شاید کسی جدی نگیره ولی الان خوبه حس میکنم چند نفریم و داریم برای یه هدف که از قضا برامون خیلی هم مهمه تلاش میکنیم.

من از 13 تیر شروع کردم به خوندن و سه برنامه برای رشته"میکروب شناسی"چیدم منتها یکیشون که با مشورت برادرم بهتر بود انتخاب کردم.امیدوارم هم خودم وهم شما وهرکسی که زحمت میکشه موفق باشه و به هدفش برسه.

:riz304:

@@fateme@@

New member
کاش دوستان بیان منابع رو مشخص کنیم:ad54ad:

منم میخوام دیگه بعد ماه رومضون شروع کنم:4d564ad6:

دوستان واسه زیست سلولی چی بخونیم بهتره؟:smiliess (12):

e coli

New member
سلام صبح همه بخیر
با نظر اقای فرزاد موافقم و یه پیشنها داشتم اونم اینکه من برای خودم اینطور گذاشتم که جمعه هر هفته رسیدگی و مرور همه درسهایی که از شنبه تا پنجشنبه خوندم باشه نه یادگیری مطلب جدید،،واون روز وقت یکم ازادتره نظر من اینه هر جمعه یه راست به انجمن بیایم ونتیجه کارمون رو بنویسیم واشکال هامونو بهم بگیم و باهم رفع کنیم.
مثل تایپیک انگل شناسی چندنفری بودن حسابی جمعشون گرم بود سوال میپرسیدن خوشم اومد از حرکتشون.دوست دارم ما هم همونطور باشیم.
:smilies-azardl (181

alitaghipor71

New member
سلام. تبریک میگم. میشه لطفا منابع بقیه درسا رو که خوندید لطف کنید بگید؟ بنظرتون برا انگل با ضریب 1 چی خوبه؟
سلام تو درسای دیگه درصد خوبی نزدم وبه ج/ز/و/ه های دانشگاه اکتفا کردم...ولی اگه میخوایین موفق باشین یه کتاب خلاصه پیدا کنین مثل سری کتابهای برای کنکور انتشارات خسروی یا سری کتابهای als انتشارات ارجمند بعدش فقط تست با پاسخ تشریحی بزنین..وقت خودتونو با رفرنس نگیرین شما رو بعد یه مدت از درس زده میکنه...
روش خوندن انگل :طوری برنامه ریزی کرده بودم که تو 30روز 5بار یه مطلبو مرور میکردم وجمعه ها فقط مرور کل هفته
نگران کنکور نباشین هیچی نیست.ولی اگه زمان برمیگشت مطمئنا 2تادرس ویروس قارچ رو هم100 میزدم ......ولی ایمنی رو هیچوقت نفهمیدم و ازش متنفرم تو دانشگاه استاد قارچ شناسیمون ایمنی درس میداد
چون درس انگل واسه شما ضریب1داره فقط انتشارات ارجمند رو بخون.کافیه

آخرین ویرایش:

narjes1992

New member
سلام تو درسای دیگه درصد خوبی نزدم وبه ج/ز/و/ه های دانشگاه اکتفا کردم...ولی اگه میخوایین موفق باشین یه کتاب خلاصه پیدا کنین مثل سری کتابهای برای کنکور انتشارات خسروی یا سری کتابهای als انتشارات ارجمند بعدش فقط تست با پاسخ تشریحی بزنین..وقت خودتونو با رفرنس نگیرین شما رو بعد یه مدت از درس زده میکنه...
روش خوندن انگل :طوری برنامه ریزی کرده بودم که تو 30روز 5بار یه مطلبو مرور میکردم وجمعه ها فقط مرور کل هفته
نگران کنکور نباشین هیچی نیست.ولی اگه زمان برمیگشت مطمئنا 2تادرس ویروس قارچ رو هم100 میزدم ......ولی ایمنی رو هیچوقت نفهمیدم و ازش متنفرم تو دانشگاه استاد قارچ شناسیمون ایمنی درس میداد
چون درس انگل واسه شما ضریب1داره فقط انتشارات ارجمند رو بخون.کافیه

ممنونم لطف کردید. من تو انتخاب منبع باکتری هم گیر کردم!خودم تالیفی عباس بهادر دارم اما علی رغم تعریف زیادی که ازش شنیدم خیلی به دلم ننشست! ضریب باکتری برا من یک هست! نه میتونم ریسک کنم خلاصه بخونم با این سوالایی که امسال دادن نه وقت رفرنس خوندن دارم!!!!

alitaghipor71

New member
ممنونم لطف کردید. من تو انتخاب منبع باکتری هم گیر کردم!خودم تالیفی عباس بهادر دارم اما علی رغم تعریف زیادی که ازش شنیدم خیلی به دلم ننشست! ضریب باکتری برا من یک هست! نه میتونم ریسک کنم خلاصه بخونم با این سوالایی که امسال دادن نه وقت رفرنس خوندن دارم!!!!
میتونم بپرسم چه رشته ای میخوایین امتحان بدین؟تا بهتر راهنماییتون کنم.اگه ضریب باکتری1هستش اصلا ذهنتو درگیر این درس نکن...رو درس اصلیت تمرکز کن ضریب1تاثیر چندانی نداره من خودم 2تادرسو صفر زدم

narjes1992

New member
میتونم بپرسم چه رشته ای میخوایین امتحان بدین؟تا بهتر راهنماییتون کنم.اگه ضریب باکتری1هستش اصلا ذهنتو درگیر این درس نکن...رو درس اصلیت تمرکز کن ضریب1تاثیر چندانی نداره من خودم 2تادرسو صفر زدم

من ویروس میخوام شرکت کنم. امسال میخواستم کنکور بدم اما به دلایلی نتونستم.

alitaghipor71

New member
من ویروس میخوام شرکت کنم. امسال میخواستم کنکور بدم اما به دلایلی نتونستم.
ترتیب خوندن درسات باید طبق ضریب باشه..ویروس(3)ایمنی(2)بعدش سلولی(1.5)وزبان هم در کنار اینهاضریب درس قارچ که برای شما صفر هستش پس این درس هیچی..می مونه درس باکتری وانگل که به نظر من بجای اینکه دوتا درسو با داشتن ضریب 1باهم بخونه نمی ارزه به خوندنش یکی از این 2تا درسو انتخاب کن وحداقل 50 بزن تا اینکه 2تا درسو باهم بخونیو هر کدومو20درصد بزنی به نظر من انگلو انتخاب کن اگه ملو بخونی70میزنی..ان شااله که بیشتر میزنی

بالا