کارنامه قبول شدگان ارشد امارزیستی ۱۳۹۴

کرهانی

New member
با سلام و تبریک به همگی:riz304:
امیدوارم همکاری کنید تا تاپیک کمکی به دیگر داوطلبان کنکور در سال های آینده باشد .
لطفا کارنامه تان را در این تاپیک بزارید و بعد از اعلام نتایج نهایی محل قبولی تان را هم بگذارید:riz277:

jojo.ph

New member
کارنامه من...
ریاضی53.33
آمارریاضی واحتمال 46.67
روشها48.72
زبان صفر
نمره کل،ترازبه درصد43.07
رتبه 43
قبولی ایران

آخرین ویرایش:

jojo.ph

New member
رتبه ودرصدای یکی از دوستام....
رتبه 79
ریاضی70
نظری41.67
کاربردی34.19
زبان صفر
قبولی شهرکرد

آخرین ویرایش:

amin.ghz

New member
رتبه 60
ریاضی 30
احتمال و آمارریاضی 15
کاربردی 29.91
زبان 51.67

تبریک به هر کسی که راضیه از رتبش

iran4131

New member
تبریک به همه دوستان
لطفا اگه در آزمون وزارت علوم هم شرکت کرده بودین رتبه و درصدهاتون قرار بدین

biosta

Well-known member
سلام
داوطلبانی که مهر ماه مشخص شد دانشجوی اماریستی هستند حتما به من پیام دهند

alohao

New member
رتبه 3

رياضي عمومي
36.67
اماررياضي واحتمال
83.33
کاربردیا
60.68
زبان عمومي
22.50

biosta

Well-known member
تراز 50
رتبه 17
ریاضی 76.67
احتمال 41.67
کاربردی 58.97
زبان 00

amin.ghz

New member
یک سوال از دوستان مخصوصا آقای کیانی داشتم.
با توجه به این که امسال ظرفیت شبانه ها کم شده، به نظرتون با رتبه ی 60 می تونم شبانه ی تهران یا بهشتی قبول بشم؟
در ضمن یه خبر خوب دارم برای همه. از منبع موثق خبر دارم رتبه ی 1 امسال انتخاب رشته نکرده، می خواد محض بخونه... :4d564ad6:

prinses

New member
دوست عزیز امسال حتی یک نفر هم شبانه نمیگیره شما کجا میخوای شبانه بزنی؟!؟!
همه رشته ها همه دانشجو ها دقت کافی رو در مصطالعه ی دفترچه ندارن و من در 3 گروه دیگه هم دیدم که چنین تصوری دارن کاش مدیران یه اطلاع رسانی کرده بودن که همه اون ستون دوم ظرفیت ها بین الملل است نه شبانه ، و بین الملل ترمی حدود 5 میلیونه ولی شبانه اگه بود این مبلق نبود، البته تو اون گروه ها اومده بودن جواب داده بودن که شبانه نیست ولی باز خیلیا بودن که زدن و حالا......

prinses

New member
من الان دلشوره گرفتم تو رو خدا بگو که نیومدی بین الملل تهرانو وسط روزانه ها بزنی با 60 روزانه خوبی خبول میشدی ....

amin.ghz

New member
همه ی دفترچه رو ریز به ریز خوندم. آخه بین الملل یا ظرفیت مازاد نوشتنش طولانی بود نوشتم شبانه.واسه شهریش فکرایی دارم و خدا هم کمک می کنه. واسه من یه جای خوب قبول شدن اولویت بالاتری داره.
در ضمن اینقدر حرص نخور. زود پیر میشیاااااااا...
دوباره در ضمن روزانه هیچ جای خوبی قبول نمی شدم.
و باز هم در ضمن سوال من چیز دیگه ای بود.جواب سوال منو یکی بدهههههههههههههه...

prinses

New member
عزیزم من حرص نخوردم
جواب سوالتم مسلمه که بین الملل میاری نگران نباش تهرانم میاری
من فکردم واقعا تو فکر شبانه رو میگی گفتم خرجش یک چهارم بین الملله که در جریان باشی ، که شبانه نداریم حالا اگه واقعا شبانه بودی و من چیزی نمیگفتم مدیون میشدم وظیفم بود
پارسال رتبه 80 شبانه دانشگاه تهران اورده که به مراتب قبولیش سخت تر از بین الملل بوده ، تو100 درصد با 60 بین الملل خوبی میاری ، روزانه هم قبول ندارم که خوب نمیاری جای خوب اگه تهرانه ؟ نه نمیاری اگه بقیه دانشگاها رو قبول داری ممکنه روزانم بیاری
دیگه انتخاب که تموم شده
ایشالا هرچی خیرته پیش بیاد ، موفق و پیروز باشی :rose:

آخرین ویرایش:

prinses

New member
خیلی با وجدانه رتبه 1 که وقتی نمیخواد بره اصلا انتخاب محل نکرده ، خیلیا میان انتخاب میکنن بعد بین قبولیشون یکیو میرن ، خیلی کار بدیه جای یه نفرو پر میکنن الکی ، این ظرفیت های خالی نمیره تو تکمیل ظرفیت ، تو تکمیل ظرفیت همش مازاد میفرستن

biosta

Well-known member
یک سوال از دوستان مخصوصا آقای کیانی داشتم.
با توجه به این که امسال ظرفیت شبانه ها کم شده، به نظرتون با رتبه ی 60 می تونم شبانه ی تهران یا بهشتی قبول بشم؟
در ضمن یه خبر خوب دارم برای همه. از منبع موثق خبر دارم رتبه ی 1 امسال انتخاب رشته نکرده، می خواد محض بخونه... :4d564ad6:

سلام
تبریک می گوییم به خاطر رتبه تان
با رتبه ی 60 در شهر تهران می توان دانشگاه علوم بهزیستی تهران قبول شد
با رتبه ی حدود 200 و یا حتی بالاتر نیز می توان شبانه یا بین الملل قبول شد
شبانه علوم پزشکی تهران ارزش مند است
منتها باید دید این ارزش پرداخت هزیته ی حدود 6 میلیون برای هر ترم را دارد؟
احتمالا علاوه بر بین الملل قبولی تان در یکی از دانشگاه های روزانه هم اعلام می شود، تا جایی که من می دانم باید چنین باشد
تا که بعد تصمیم بگیردید کجا بوید
شبانه علوم پزشکی تهران متقاضی خواهد داشت و نیز به حد نساب هم خواهد رسید.

رتبه ی یک کنکور سال 92 که از دوستان من بود نیز همین وضعیت را داشت که در پست های قبل گفتید
اما با آن که نمی خواست بیاید آمارزیستی وقتی مشورت می گرفت حتی وقتی از اساتید محض مشورت می گرفت هول اش می دادند و تشویق اش می کردند به سمت آمارزیستی
تا که نهایتا الان دانشچوی ترم چهار آمارزیستی مشهد است

biosta

Well-known member
ریاضی 50
احتمال 61.67
کاربردی 65.81
زبان00
نمره 55.44
رتبه 9

biosta

Well-known member
نحوه ی محاسبه ی نمره امسال تغییر کرده
ایشالا بعدا نحوه ی صحیح محاسبه نمره که امسال گزارش شده را خواهم گذاشت

به نظر می آید امسال سالات خیلی سخت شده چرا که با درصد های کمتر رتبه های خیلی خوبی داوطلبان آورده اند
بنظر نمی رسد این مورد به خاطر کمتر شدن رقابت باشد، بهرحال نمی دانم دقیقا چرا این گونه شده.

amin.ghz

New member
ممنونم آقای کیانی. ولی این که با 60 می شه شبانه ی دانشگاه تهران قبول شد رو از روی ظزفیت های سال پیش می گید یا ظرفیت های امسال؟
پارسال تهران 10 نفر شبانه می گرفت ولی امسال 3 نفر می گیره. واقعا امیدوار باشم؟
سوال بعدی اینه که دانشگاه های علوم پزشکی وام شهریه می دن یا نه؟

biosta

Well-known member
سلام
اگر چنین است و سه نفر می خواهد با هم با چنین رتبه ای انتظار دارم قبول بشوید
وام داده می شود ، بعضی وام ها شامل دانشجویان شبانه نمی شود
ترم یک هیچ گونه وامی داده نمی شود .
بنظرم روزانه بهزیستی از شبانه تهران بهتره است

amin.ghz

New member
باز هم ممنون آقای کیانی. حرف شما درسته ولی برای من اولویت کیفیت دانشگاه هست.هرجور شده شهریه رو جور می کنم. دو سال که بیشتر نیست.ولی از اون طرف بدون نیاز به سابقه ی کار و پرداخت پول مدرکم آزاد می شه.
ولی اگر منظور شما چیزی غیر از شرایط مالی هستش خوشحال می شم بدونم چرا روزانه ی بهزیستی بهتره...

بالا