تراز چيست ....

• نویسنده موضوع admin2
  • تاریخ شروع
A

admin2

Guest
سلام
با توجه به غافلگيري وزارت بهداشت در مورد رتبه بندي بر اساس تراز و نا اشنايي دوستان با مفهموم تراز دوستان نظرات خود را دراين مورد اعلام بفرمايند تا قضيه براي دوستان روشن بشه
ممنون

Roda

New member
لطفا یکی بیاد توضیح بده

+ این پیام صرفا جهت بالا اوردن تاپیک بود
:78:

Mohammad gh

New member
ببینید معنی تراز یعنی ارزش نمره و درصد شما در یک امتحان سخت بیش از ارزش اون در یک امتحان اسون باشه
یعنی وقتی در امتحان سختی میشید 14 ارزش بیشتری داشته باشه تا وقتی در امتحان اسونی 19 میشید
این یعنی ارزش دروس سخت حتی با ضریب پایین بسیار بیشتر از از ضریب مورد انتظارشون میشه
و هرچی درصد شما در درسی که بقیه کمترین پاسخو بهش دادن بیشتر باشه شما تراز بهتری کسب میکنید

اما راجب کنکور وزارت بهداشت دقیق نمیدونم

این نحوه ی محسابه ی تراز کنکور سراسری هست

811822813_31787.jpg

Taraa

Well-known member
یزمانی فقط سر از کار خدا و نحوه محاسبه نامه اعمالمون تو اون دنیا سر درنمیاوردیم :65d6a5d6s:

هر جا از نتیجه تون تعجب کردید بگید "لابد حکمتی بوده ، الوزارت البهداشت اعلم"

سلام
با توجه به غافلگيري وزارت بهداشت در مورد رتبه بندي بر اساس تراز و نا اشنايي دوستان با مفهموم تراز دوستان نظرات خود را دراين مورد اعلام بفرمايند تا قضيه براي دوستان روشن بشه
ممنون
برا وزارت بهداشت که میگن نمره ی خام یعنی همون تعداد سوال ها ملاکه
نه تراز

Baran86

New member
سلام آیا به نظر شما بامحاسبه تراز بازهم رتبه مشترک داریم؟

prinses

New member
ای خدا اگه وجود داشته باشه من خیلی بد شانسم یه بار تو عمرم رتبم خوب شدا حالا اگه رتبه مشترک باشه من کنفت میشم تو فامیل هیجا نیارم

Baran86

New member
انشاا... که چنین چیزی وجود نداشته باشه پناه می بریم به خدا

*hadis*

New member
بچه ها در کل یعنی تراز بهتره دیگه؟ آره؟ یه سوال: اگر بر اساس تراز محاسبه بشه پس نقش ضرایب چی میشه؟ مثلا برای دکتری باکتری که خود درس باکتری ضریب 5 و بقیه دروس که 5 تا هستن ضریب یک داره وضعیت چجوریه؟ یکی نیس ریاضی خوب بلد باشه توضیح اساسی بده؟؟..

RBC!

New member
ارزش هر درس حساب شده و بعدش تراز به دست اوردن.

love virology

New member
تراز هم خوبه هم بد مثلا درسی که سخت باشه و کسی بهتر بزنه رتبش بهتر میشه حتی مثلا درسی دیگه کمتر از ان شخص باشه

prinses

New member
اینا هر کاری کنن هر طور محاسبه کنن نه به ما میگن نه ما سر در میاریم فقط باید مطیع باشیم
:black_eyed:

اینا هر کاری کنن هر طور محاسبه کنن نه به ما میگن نه ما سر در میاریم فقط باید مطیع باشیم
:black_eyed:

رتبتون چند بوده؟میخوام ببینم شما که هم نگرانی هم میگی رتبه ات خوبه چند بوده؟منم خیلی نگرانم به خاطر رتبه مشترکا.

prinses

New member
من نگران رتبه مشترک نبودم جون اوایلی که جوابا اومد همه جا بحث داغ بود که تو دفترچه گفته با نمره اگه حساب کنیم رتبه مشترک هست ولی الان با ترا،زه و من واقعا تا الان مطمین بودم رتبه مشترک نیست امسال
ولی دوستان اومدن گفتن منم گفتم اگه باشه و من 20 نباشه رتبه واقعیم بدبخت میشم
همین

ای خدا اگه وجود داشته باشه من خیلی بد شانسم یه بار تو عمرم رتبم خوب شدا حالا اگه رتبه مشترک باشه من کنفت میشم تو فامیل هیجا نیارم

ایشالله همون چیزی که میخوای میشه نگران نباش.والا اینقدر هر کسی هر حرفی زده دیگه واقعا هیچی مشخص نیست.سایت هم مشکوکه چطوری این همه رتبه از استفاده کردند.

arezou.mehrabi

New member
من اصلا نمیفهمم یعنی الان من که رتبه کشوریم 24 شده باز کسی دیگه ام هست ک رتبه ی کشوریش 24 بشه مگه میشه؟

بالا