کارنامه علمی اولیه ارشد علوم آزمایشگاهی 3

صیاد

New member
با اجازه از سایر دوستان بروبچه هایی که کارنامشون رو دیدن بیان اینجا بگن چکار کردن؟
خودم اولیش ویروس شدم 21

ROJO

New member
well well well
Owners of dogs will have noticed that, if you provide them with food and water and shelter and affection, they will think you are god. Whereas owners of cats are compelled to realize that, if you provide them with food and water and shelter and affection, they draw the conclusion that they are gods
;)

araz

New member
تبریک میگم به قبولی های امسال مخصوصا ویرولوژیست های عزیز
یادش بخیر انگار همین دیروز بود که داشتیم انتخاب دانشگاه می کردیم حالا یک سال گذشته
ما رو که پارسال خیلی اذیت کردن ، ظرفیتها رو خیلی کم کرده بودن امیدوارم شما این مشکلات رو نداشته باشین
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم برای انتخاب دانشگاه

gelare

New member
بچه ها کسی اطلاع داره که علوم پزشکی ایران وشهیدبهشتی خوابگاه میدن یا نه؟؟

narjes1992

New member
آقای صیاد تبریک میگم بهتون. ایشالا موفق باشید. میشه لطفا بگید منابعتون چی بوده و چه تست هایی زدید و کلا چقد برا کنکور وقت گذاشتید؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

alireza-ja

New member
پس چرا اینجا اینطور شده؟

بقیه دوستان کجان. ویروس و میکروب شناسی زیاد داوطلب داشتیم.

اون پیشوای میکروب ها پس کوش دهنمون رو سرویس کرده بود؟

vet lab sciences

New member
کسی نیست جواب بده با رتبه 80 میکروب ممکنه قبول شم

خواهر من رشته باکتری شناسی روزانش فقط حدود 170و خورده ای نفر می گیره!! اونوقت شما نگران هستید با رتبه 80 قبول نشید!!! صد در صد که قبولید.

بله منم میکروب هستم

خدای من! شما میکروبید؟!:whistle:

اینجا هیچکس جواب نمیده:smiliess (9):

چرا هیچکس جواب نده! خودم یک تنه پرچم فروم ویروس شناسی رو بالا نگه داشته ام و خواهم داشت به فضل و یاری خداوند!:auizz3ffy9vla57584x
نگاهی به سابقه فعالیت vet lab sciences در فروم ویروس شناسی طی یک سال گذشته بندازید.:motat:

vet lab sciences

New member
پس چرا اینجا اینطور شده؟

بقیه دوستان کجان. ویروس و میکروب شناسی زیاد داوطلب داشتیم.

اون پیشوای میکروب ها پس کوش دهنمون رو سرویس کرده بود؟

علیرضا جان سردی و خشکی و عدم تعامل حاکم بر این فروم ها مخصوصا ویروس چیز تازه ای نیست!:sad:
خودم به شخصه طی این یکسال با این مشکل دست و پنجه نرم کردم و بعضی وقت ها هم صدام درومده!:mad_majidonline:

alireza-ja

New member
علیرضا جان سردی و خشکی و عدم تعامل حاکم بر این فروم ها مخصوصا ویروس چیز تازه ای نیست!:sad:
خودم به شخصه طی این یکسال با این مشکل دست و پنجه نرم کردم و بعضی وقت ها هم صدام درومده!:mad_majidonline:

اخه قبل نتایج خیلی شلوغ بود. ادم نگران میشه. میگه نکنه...

vet lab sciences

New member
اخه قبل نتایج خیلی شلوغ بود. ادم نگران میشه. میگه نکنه...

آره خب همیشه و برای هر رشته ای اینطوری بوده که بعد از کنکور و موقع اعلام نتایج یا خبر غیر مترقبه کنکوری ای دل ها تا حدی به هم نزدیک تر میشن و افراد جدیدی عضو میشن صرفا برای برای باخبر شدن از اوضاع رقباشون و بعدش دیگر هیچ...
اما مهم این تداوم تعامل هستش لااقل بین کاربران قدیمی با هر مرام و مسلکی که دارن...

diiba

New member
نکرانم که قبول نشم با 80 میکروب چه شهرایی رو میارم احتمال هس مشهد قبول شم

بالا