نتایج و کارنامه مجموعه علوم آزمایشگاهی3

mr1371

New member
سلام دوستان تا آخر هفته نتایج زده میشه امیدوارم همتون قبولشین .کارنامتونو اگه دوست داشتین همینجا قرار بدین تا متمرکزتر به بحث و تبادل نظر در مورد نتایج بپردازیم
برای همتون+خودم آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ویرایش:

saber_bacteria

New member
سلام دوستان تا چند ساعت دیگه نتایج زده میشه امیدوارم همتون قبولشین .کارنامتونو اگه دوست داشتین همینجا قرار بدین تا متمرکزتر به بحث و تبادل نظر در مورد نتایج بپردازیم
برای همتون+خودم آرزوی موفقیت میکنم

مطمععنی تا چند ساعت دیگه میاد؟؟؟

mr1371

New member
اگه امروز نیاد فردا صبح حتما میاد.....دوست داری چند ساعتو ویرایش کنم چیز دیگه بنویسم...............

saber_bacteria

New member
نه خوووبه

ما که رفتیم خودمونو با یه چیزی سرگرم کنیم بگذذذذره زماااااان:riz303:

jigulak

New member
بچه ها ببخشید اینجا سوالمو میپرسم من کد رهگیریم الان پیشم نیست فقط اون شماره ای که رو صندلی موقع امتحان بود پیشمه با همون میتونم کارناممو ببینم؟

alireza-ja

New member
بچه ها ببخشید اینجا سوالمو میپرسم من کد رهگیریم الان پیشم نیست فقط اون شماره ای که رو صندلی موقع امتحان بود پیشمه با همون میتونم کارناممو ببینم؟

نه اون بکار نمیاد. مشکلی نیست همونجا فراموش کد رهگیری داره میزنید یا براتون پیامک میکنه یا ایمیلش میکنه واستون.

mr1371

New member
سلام نگران نباش برو سایت سنجش قسمت فراموشی کد رهگیری شماره موبایل و ایمیل هرکدومو که موقع ثبت نام داده بودی رو بنویس بلافاصله برات smsمیشه

saber_bacteria

New member
من شنیدم که میگن تا دهم میاد نتایج،حالا نمیدونم درسته یا نه .
چون فامیل خودمون گفت امروز میزنن.
یه سری زنگ زدن تهران گفتن تا دهم میزنن

من که دیکه کلا بیخیال شدم رفتم تفریح کنیم

mr1371

New member
درصدارو که تا حدودی میدونیم حداقل ظرفیتا رو بزنن دیگه........................

mr1371

New member
اگه امروز نیاد احتمالا مث کلید اولیه و نهایی فردا صبح 100درصد بیاد.بهر حال خداحافظ.. ساعت 8 شب سایت سنجش میرم نشد فردا

mr1371

New member
فردا دوشنبه و پس فردا سه شنبه.........ولی من حدسم اینه که آخر هفته نتایجو میدن..حالا که نتایجو دیر میدن امیدوارم ظرفیتهارو هم افزایش بدن.........ودلیل دیر دادنشون ظرفیت هااااا باشه.امیدوارم

diiba

New member
کشتن مارو این سازمان سنجش پس کی نتایج واعلام میکنن

VERSA

New member
خودتون رو ناراحت نکنین ما که 91 امتحان دادیم جواب رو 10 روز دیر تر دادن واسه اجلاس سران :(50): کاراشون بی قانونه.یکی از پر فساد ترین و بی نظارت ترین وزارت خونه هاست.

226

New member
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
معاونت آموزشی
مرکزسنجش آموزش پزشکی
7/4/94اطلاعيه شماره 11
درخصوص کارنامه علمی اوليه و انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد سال94
با سپاس بيكران به درگاه ايزد منان و ضمن آرزوي قبولی طاعات و عبادات به اطلاع کليه داوطلبان
شرکت کننده در آزمون سال 94 میرساند کارنامه علمی اوليه کليه داوطلبان تا پایان هفته جاری از
طریق همين سامانه اینترنتی اعلام خواهد شد. زمان دقيق انتخاب رشتهمحل نيز همزمان با دریافت
کارنامه اعلام خواهد شد.

farzad.lab

مدیر بخش
سلام نتایج هم بالاخره اومد .

یه سوال داشتم دوست من رتبش ۳۳ شده برای انگل امیدی میشه داشت به قبولی تهران ؟

alitaghipor71

New member
سلام من رتبه29انگل شدم.......یه سوال اینکه شهید بهشتی خوابگاه میده؟ممنون

بالا