نتایج + کارنامه مجموعه علوم آزمایشگاهی 2

IL-2

Well-known member
ســــــــــلام و درود بر دوستان مجموعه علوم آزمایشگاهی 2

انشاءالله وقتی نتایج اومد کارنامه اتون رو اینجا قرار بدید و رتبه و درصدهاتون رو بگید اینجور بهتر میشه مقایسه کرد ...
چون امسال دفترچه بچه های ایمنی و هماتو یکی بوده و احتمالا کارنامه هاشون هم با هم صادر میشه بهتره که کارنامه ها در یک تاپیک گذاشته شه ...

هرکسی با هر مدرکی ( زیست - میکروبیولؤژی - علوم آزمایشگاهی و ...)برای هر هدفی ( چه ایمنی و چه هماتو ) تلاش کرده باشه قابل ستایشه ؛ امیدوارم بحثی پیش نیاد ...:riz304:

از صمیم قلب برای دوستان آرزوی موفقیت دارم ...:riz304:

پ ن : نمیدونستم این تاپیک رو کجا باز کنم که سوء تفاهمی پیش نیاد در صورتی که نیاز هست مدیران تاپیک رو منتقل کنند ...:riz304:

آخرین ویرایش:

mon

New member
رتبه من 61 درصدهام ایمنی 74 زیست 56 باکتری 15 بیوشیمی 67 زبان 54

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

تنها

New member
سلام میشه خواهش کنم سوال منو جواب بدید ظرفیت رشته هارو ازکجا باید بدونیم

kolouche

New member
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید

ایمنی 88.5
بیوشیمی 87.7
زبان 80
زیست 56.6
میکروب 0
رتبه در سهمیه و کل: 3

• Like

Sahar_az

New member
سلام
بالاخره نتایج اومد بعد از خون دل خوردن:)من می خواستم عکس بگیرم ولی واقعا حسش نبود که دوباره برم سایت سنجش:|
کارنامم به شرح زیره
رشته هماتولوژی:
نمره کل: 48.60
رتبه در سهمیه 125
رتبه در کل 127

رشته ایمونولوژی
نمره کل: 79.72
رتبه در سهمیه: 6
رتبه در کل:6

درصدام:
سلولی مولکولی 76.67
ایمنی شناسی 74.71
میکروب 26.67 (نمی دونم چرا انقدر درصد میکروبم اومده پایین!!!!)
بیوشیمی 100:))
زبان 65.81

• Like

Meghraz

New member
تبریک تبریک تا زمانی که تو سایت هستین نرفتین دنبال صفاسیتی گودبای ‍‍بارتی اینا بیایین تابیک مطالعه ی گروهی ما رو راهنمایی کنین! : )))

Immunity

Well-known member
سلام
رتبه 11
ایمنی 85
زبان 70
بیو 66
سلولی58
میکروب 16

• Like

khaki

New member
سلام
ایمنی ۸۸.۵
زبان ۷۸
زیست ۳۰
بیوشیمی ۴۲
میکروب ۰
رتبه در سهمیه ۴۴
رتبه در کل ۴۵

- - - Updated - - -

سلام
ایمنی ۸۸.۵
زبان ۷۸
زیست ۳۰
بیوشیمی ۴۲
میکروب ۰
رتبه در سهمیه ۴۴
رتبه در کل ۴۵

• Like

Sparkle

New member
سلام.
ایمنی: 62.07
سلولی:45.00
بیوشیمی:50.88
زبان:96.58
میکروب:-1.67
رتبه:112
هرجا باشه میرم

• Like

staabbodij

New member
با سلام خدمت همه
امسال با این وضعیت کارنامه خیلی ها ضررکردند و البته خیلی ها سود حالا بهتون میگم چطوری لطفا تا آخر با دقت بخونید:
در دفترچه ثبت نام ارشد 94 صفحه 22 قسمت فرآیند آزمون بند2-3- قست اول نمره کل خام و نمره به درصد رو اساس رتبه دهی را اعلام کرده و اصلا هیچ صحبت از تراز نیست . حتی در سطر بعد تاکید می کند چون اساس تعیین رتبه بر اساس نمره می باشد ممکن دو نفر حایز رتبه یکسان بشوند.
اما با کمال تاسف می بینیم که در اطلاعیه 11 تیر 94 اطلاعیه انتخاب محل نحوه محاسبه ی رتبه رو در نهایت بعد از محاسبه نمره تراز قرار داده و حتی به طور خیلی واضحی هم میشه گفت توضیح نداده.
حالا دوستان حرف من با شما اینه و البته اون مسولینی که صبح از خواب بلند میشن و یه تز جدید میدن و زندگی یه جوونو به فنا میدن:
یه نفر بر مبنای نمره برنامه ریزی کرده و سعی کرده یه دروس خاصی با توجه به وقت آزمون تنظیم کنه و سرمایه گذاری بیشتری کرده (همانطور که میدونید وقت این آزمون چقد محدوده) الان با این مبنای تراز بعضی درسا یی که زده بی ارزش تر میشن و بعضی هاش با ارزشتر کاملا نتایج عوض میشه واقعا متاسفم.
حالا شاید بعضی ها بگن خوب با تراز ارزش درسها بیشتر مشخص میشه ولی دوستان ببینید اصلا مسیله این نیست مسیله سر این هست که داوطلب باید تکلیف خودشو بدونه و بدونه چطور باید درس بخونه وبا توجه به وقت محدود آزمون چطور درسا را مدیریت کنه .
واقعا متاسفم و به همه تسلیت میگم و به اون های به هر شکل نتیجه گرفتن تبریک ولی واقعا این عدالت نیست چون بعضی با این شیوه رتبه شون خیلی بهتر شد و بعضی ها رتبه شون خیلی بدتر.
خدا لعنت کنه همه ی اون ایی همه چی رو به بازی میگیرن.

CTLA4

New member
من 110 شدم
میکروب 8.33
زیست 56.67
ایمنی 64.37
بیوشیمی 75.44
زبان 53.85

به نةرتون کجارو ممکنه بیارم؟ (مخصوصا توی جنوب)
به نظرتون جن نفر از این 109 نفری که جلوم هستن خون هستن؟
بین الملل کجاهارو میارم؟
هزینه بین الملل چطوره؟ تسهیلات میدن؟ تووی مدرک مینویسن؟

• Like

f.j

New member
سلام...
رتبه 50
ایمنی 78
سلولی 63(ک من مطینم 73 زده بودم😭)
میکروب 0
بیو 47
زبان 68(ک اینم 76 با کلید نهایی بهداشت میشد😭😭😭)

بچه ها راهی برای اعتراض هست؟؟
اصلا با این رتبه کجاها میشه قبول شد؟؟
میتونید حدس بزنید چقدر از این رو رتبه رو ممکنه هماتوها تشکیل داده باشن؟؟

eeeeeeehsan

New member
دوستان عزیز، لطفن برای پیوستگی تاپیک، داخل این تاپیک هیچ پستی جز درصد نذارید. :rose:​

- - - Updated - - -

بچه های جدید،
پست اول تاپیک زیر رو بخونید و درصداتون رو بذارید.
هرسوالی بود داخل همین تاپیک نظرات شرکت کنندگان بپرسید.
شهریورماه تاپیک زیر با تاپیک اصلی درصدهای ایمنی یعنی این تاپیک ادغام میشه که دسترسی دوستان راحتتر صورت بگیره.

آخرین ویرایش:

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

mon

New member
سلام.
ایمنی: 62.07
سلولی:45.00
بیوشیمی:50.88
زبان:96.58
میکروب:-1.67
رتبه:112
هرجا باشه میرم
مطمعن باش قبولی چون قطعا چند تا از رتبه های خوب هماتو رتبه زیرصد ایمنی اوردن واونا ایمنی رو انتخاب نمیکنن

بالا